Переказ грошей в ОК друзям через телефон і комп’ютер

Грошові перекази в Однокласниках – це нова послуга, яку надає соціальна мережа. З її допомогою можна легко і зручно переводити гроші друзям і близьким зі своєї банківської картки. Функція доступна в мобільному додатку і в браузері на комп’ютері.

Як перевести гроші в ОК

Переказ грошей в Однокласниках – це зручний спосіб відправити кошти людині, не знаючи його номера банківської картки. Для цього потрібно створити транзакцію і вибрати одержувача.

Через телефон

Інструкція для створення грошового переказу в мобільному додатку:

 1. Відкрити ОК.
 2. Перейти в меню, зробивши свайп вправо і перегорнути сторінку вниз, клікнути «Платежі та передплати».Переказ грошей в ОК друзям через телефон і компютер
 3. Натиснути «Відправити переказ».Переказ грошей в ОК друзям через телефон і компютер
 4. Вибрати одержувача.Переказ грошей в ОК друзям через телефон і компютер
 5. Вказати суму переказу, додати коментар, якщо це необхідно. Нижче можна ознайомитися з правилами сервісу та комісіями.Переказ грошей в ОК друзям через телефон і компютер
 6. Ввести дані банківської картки, ім’я та прізвище відправника. Після введення даних з’явиться сума разом з комісією. Якщо все влаштовує, натиснути «Відправити».Переказ грошей в ОК друзям через телефон і компютер

Якщо ви раніше прив’язував банківську карту до свого профілю, заповнювати повторно йому не потрібно. Вся інформація буде введено автоматично, а якщо до акаунта прив’язані кілька карток, можна буде вибрати потрібну.

Через комп’ютер

Виконати грошовий переказ можна не тільки через додаток, але і через браузер на ПК.

Інструкція:

 1. Відкрити веб-браузер, завантажити сайт.
 2. Перегорнути сторінку вниз, в колонці під фотографією профілю натиснути «Перевести гроші».Переказ грошей в ОК друзям через телефон і компютер
 3. В колонці зліва можна переглянути інструкцію по використанню сервісу, а також познайомитися з популярними питаннями і відповідями, що стосуються функції.
 4. Натиснути «Відправити переказ», щоб послати гроші одному.Переказ грошей в ОК друзям через телефон і компютер
 5. Вибрати одержувача через рядок пошуку або перегорнувши список контактів.Переказ грошей в ОК друзям через телефон і компютер
 6. Вказати суму, додати коментар.Переказ грошей в ОК друзям через телефон і компютер
 7. Вибрати картку або ввести дані, натиснути «Відправити».Переказ грошей в ОК друзям через телефон і компютер
Читайте також:
Установка тем оформлення для Однокласників

Думка экспертаЛика ТороповаМного часу проводжу в соціальних мережах, улюбленець – InstagramСрок надходження переказу на рахунок одного залежить від банку, яким випущена карта відправника. Зазвичай гроші приходять в протягом пари хвилин, але іноді час виконання операції досягає декількох днів.

Про надійшов перекладі людина впізнає в спеціальному повідомленні в Однокласниках. Далі йому необхідно протягом п’яти днів ввести дані своєї картки і взяти гроші.

Переглянути інформацію про транзакції можна в історії. Там же є статус кожної з них: закінчено, відхилений або очікує отримання.

Функція «Виставити рахунок»

В Однокласниках користувач може не лише відправляти перекази, але й виставляти рахунки, щоб попросити у іншої людини необхідну суму. Зробити це можна з допомогою функції «Отримати гроші» (в веб-версії в браузері) або «Виставити рахунок» (в мобільному додатку).

Інструкція для браузера

 1. Відкрити веб-браузер, завантажити ОК.
 2. В колонці під фото профілю клікнути «Перевести гроші».
 3. Натиснути «Отримати гроші».Переказ грошей в ОК друзям через телефон і компютер
 4. Вибрати людину, якого буде відправлений рахунок.Переказ грошей в ОК друзям через телефон і компютер
 5. Вказати суму, додати коментар.Переказ грошей в ОК друзям через телефон і компютер
 6. Підтвердити виконання операції.

Друг отримає повідомлення і зможе відреагувати на нього. Після того, як він відправить переклад, користувач отримає повідомлення, а також побачить повідомлення в історії.

Щоб отримати гроші, потрібно вказати дані банківської картки, якщо вона не прив’язана до профілю.

Дії для мобільного додатка

 1. Відкрити сайт ОК.
 2. Зробити свайп вправо, відкрити «Платежі та передплати».
 3. Натиснути «Виставити рахунок».Переказ грошей в ОК друзям через телефон і компютер
 4. Вказати одержувача.Переказ грошей в ОК друзям через телефон і компютер
 5. Ввести суму, коментар, клікнути «Виставити рахунок».Переказ грошей в ОК друзям через телефон і компютер

При здійсненні транзакцій користувач може не турбуватися за збереження грошей. Всі переклади надійно захищені.

Один з популярних питань, якими цікавляться користувачі – чи можна поповнити телефон через Однокласники. Така функція недоступна, перевести гроші на рахунок мобільного пристрою можна ні з прив’язаною банківської карти, ні з рахунку профілю користувача.

Читайте також:
Як переглянути інформацію у закритому профілі в ОК

Перекази в Однокласниках – це нова послуга, яка поступово набирає популярність. З її допомогою можна відправити гроші одному або близьким, не знаючи номера картки. Функція доступна як на сайті через браузер, так і в мобільному додатку. Крім цієї послуги, в ОК доступна і інша – запит грошей. Вона дозволяє попросити потрібну суму у людини, створивши і відправивши йому рахунок. Поповнення телефону через Однокласники не виконується, тому що адміністрація сервісу не надає таких можливостей.

Моя довідка - Корисні поради