Нічого не відкривається в Однокласниках

Якщо не відкриваються повідомлення в Однокласниках або не працює інший розділ, справу може бути як в технічних роботах на сайті, так і в несправності комп’ютера або телефону. Щоб вирішити проблему, потрібно послідовно перевірити всі можливі причини і усунути їх, якщо це можливо.

Не завантажуються смс, оповіщення, фото, відео або гри

Якщо в Однокласниках не відкриваються фото, гри або музика, повідомлення або інші розділи проблеми можуть бути пов’язані з відсутністю Інтернету, самим сайтом ОК або з роботою комп’ютера. Щоб усунути неполадки, потрібно саме в такій послідовності перевірити кожну з них.

Думка экспертаЛика ТороповаМного часу проводжу в соціальних мережах, улюбленець – InstagramНе потрібно намагатися щось лагодити на ПК, не переконавшись, що сайт працює або є Інтернет – такими діями можна істотно ускладнити неприємну ситуацію.

Немає інтернет-з’єднання або погана швидкість

Перше, що потрібно перевірити, якщо Однокласники не працюють – наявність інтернет-з’єднання. Можливо, користувач не вніс оплату вчасно або ж провайдер проводить технічні роботи. Це легко перевірити, просто зайдіть на інші сайти, якщо працюють, то інтернет є. Дзвінок в службу підтримки допоможе уточнити цю інформацію. Якщо з’ясується, що проблеми на стороні користувача, потрібно перевірити стан кабелю, подивитися, щільно він підключений до системного блоку.

Якщо з’єднання встановлено через Wi-Fi, рішенням стане перезавантаження роутера або перенастроювання підключення на ПК.

Якщо Інтернет є, але швидкість низька, потрібно закрити інші вкладки в браузері, відключити торрент-трекери або оновлюються програми, значно погіршують завантаження сторінок.Нічого не відкривається в Однокласниках

Читайте також:
Як частково або повністю видалити листування в Однокласниках

Думка экспертаЛика ТороповаМного часу проводжу в соціальних мережах, улюбленець – InstagramВ більшості браузерів, в тому числі і мобільних, є режим «Турбо», що дозволяє відкривати сайти навіть при слабкому сигналі.

Технічні роботи в ОК

При коректній роботі інших сторінок в Мережі, перевіряють працездатність самого сайту. Часто про збої говорить сповіщення про проведення технічних робіт, що з’являється при відкритті профілю.Нічого не відкривається в Однокласниках

Можна виконати вхід з іншого пристрою. Якщо ОК раніше недоступні, дзвінок одному з проханням відкрити свій аккаунт у соціальній мережі дозволить переконатися, що проблеми на самому сервісі. Зробити тут нічого неможливо, тому треба дочекатися, поки сайт не запрацює.

Злом сторінки в ОК

Зламаний профіль в Однокласниках – ще одна причина, за якою сторінка користувача не відкривається. Це могло статися, якщо був встановлений легкий пароль або в результаті шкідливої діяльності вірусів на комп’ютері.

Для вирішення проблеми потрібно почистити ПК антивірусними утилітами, а також відновити доступ до сторінки і змінити пароль на більш складний.Нічого не відкривається в Однокласниках

Заповнена кеш пам’ять

Переповнена кеш-пам’ять – одна з найбільш частих причин, за якими в Однокласниках не відкриваються повідомлення, обговорення, оповіщення та інші розділи.

Якщо користувач активно використовує один і той же веб-браузер, при цьому не очищаючи історію переглядів, куки та інші сміттєві файли, його пам’ять з часом переповнюється. Браузер починає довго запускатися, повільно працює, а частина сайтів перестає відкриватися. Для вирішення проблеми потрібно очистити кеш в настройках Браузера.Нічого не відкривається в Однокласниках

Збій в роботі Adobe Flash Player

Якщо на комп’ютері не встановлений або не оновлено Adobe Flash Player, ряд сайтів з мультимедійними елементами буде працювати некоректно. Користувач виявить, що в Однокласниках не відкриваються гри, а також не працюють відео або музика.

Читайте також:
Розділ «Люди на сайті» в Однокласниках

Необхідно перейти на офіційний сайт розробника програми і завантажити актуальну версію. Після установки веб-оглядач перезапускают, а потім заново виконують вхід на сайт.

Нічого не відкривається в Однокласниках

Застаріла версія браузера

Якщо на комп’ютері встановлений браузер застарілою версією, це теж може стати причиною, по якій в ОК не відкривається відео або інші мультимедійні елементи. Рішенням проблеми стане оновлення веб-браузера.

Віруси

Наступною причиною, по якій в Однокласниках не відкривається музика, ігри або відеозапису, є шкідлива діяльність вірусів. Вони вносять зміни в файл Hosts на комп’ютері і блокують доступ до соціальних мереж, офіційних сторінок антивірусних програм і т. д.

Думка экспертаЛика ТороповаМного часу проводжу в соціальних мережах, улюбленець – InstagramВ більш складній ситуації користувач потрапляє на зовні схожий на справжній сайт, ввести свої облікові дані і тим самим інформує їх зловмисникам.

Для усунення проблеми комп’ютер перевіряють вірусами, а якщо це не приносить результатів, вручну редагувати файл Hosts. Інструкція:

  1. Відкрити шлях WINDOWS/system 32/drivers/etc/hosts.
  2. Знайти файл Hosts і відкрити в Блокноті або іншим текстовим редактором.
  3. Відшукати рядок 127.0.0.1. localhost і видалити всі записи після неї.
  4. Зберегти внесені зміни.Нічого не відкривається в Однокласниках

Далі браузер перезапускают і перевіряють роботу сайту.

Якщо в Однокласниках не відкриваються оповіщення, музика, відео або виникають інші проблеми з коректною роботою сайту, причини можуть бути різні. Спочатку необхідно перевірити наявність інтернет-з’єднання, потім – роботу самої соціальної мережі. Якщо проблем не виявлено, комп’ютер перевіряє на наявність вірусів, оновлюють браузер і Adobe Flash Player, чистять кеш браузера. Після цих дій сайт повинен заробити.

Моя довідка - Корисні поради