Не відкривається сайт Однокласники — вирішення проблеми

Завантажуючи сторінку в соціальній мережі, користувач може виявити, що сайт не працює. Щоб зрозуміти, чому не відкриваються Однокласники, потрібно знати можливі причини неполадок і вміти їх швидко усувати.

Чому ОК не відкриваються на телефоні або комп’ютері

Перше, що потрібно зробити — це переконатися, що проблема не на самому сайті. Це актуально, якщо сторінка працювала без перебоїв ще вчора, а сьогодні не відкривається. Якщо ОК працюють, переходять до пошуку несправностей на телефоні або комп’ютері.

Технічні роботи в ОК

Якщо не відкриваються Однокласники на комп’ютері або телефоні, спочатку перевіряють, чи працює сайт. Іноді повідомлення про проведення техобслуговування може висіти при завантаженні сторінки.Не відкривається сайт Однокласники — вирішення проблеми

Якщо інші веб-сервіси справні, вхід виконується через інший пристрій. Також можна зателефонувати друзям і попросити їх зайти в свій профіль.

Якщо підтвердилося проведення технічних робіт, користувачеві потрібно дочекатися їх завершення. Самостійно зробити він нічого не зможе.

Немає інтернет-з’єднання

Якщо не завантажуються не тільки Однокласники, а й інші вкладки з веб-ресурсами, варто переконатися в наявності Інтернет-з’єднання. Іноді користувач просто забуває поповнити рахунок.

Також потрібно зателефонувати провайдеру і уточнити у нього, не ведуться технічні роботи. Якщо це дійсно так, слід дочекатися їх завершення. Інакше перевіряють цілісність кабелю, а також його підключення до мережевої карти. Якщо бездротове з’єднання, перезавантажують роутер і пробують заново встановити з’єднання.

Віруси на комп’ютері або телефоні

Якщо не відкривається сторінка в Однокласниках на телефоні або ПК, винуватцями проблеми можуть бути віруси або робота антивірусного ПО.

Читайте також:
Як створити та надіслати плейкаст одному в Однокласниках

У першому випадку для вирішення проблеми потрібно просканувати смартфон або комп’ютер антивірусними утилітами.Не відкривається сайт Однокласники — вирішення проблеми

Якщо завантаження сайту або браузера блокує антивірус, потрібно додати Однокласники в перелік дозволених сайтів, веб-оглядач – в список довіреної ПО.

Проблема з Adobe Flash Player

Adobe Flash Player забезпечує стабільну роботу мультимедійного контенту на більшості веб-ресурсів. Якщо він застарів або не встановлений, це призводить до того, що Однокласники не відкриваються повністю – не завантажуються відео, а також ігри. Крім того, в цьому випадку не функціонують мікрофон і камера, тому користувач не зможе подзвонити.

Для усунення проблеми відкривають офіційний сайт розробника. Звідси скачують актуальну версію програми. ПО встановлюють, а потім перезавантажують комп’ютер і заново перевіряють роботу соціальній мережі.Не відкривається сайт Однокласники — вирішення проблеми

Блокування сайту в host

Якщо не відкриваються вікна в Однокласниках, потрібно перевірити стан файлу HOSTS. Цей документ блокує доступ до будь-якого сайту.

Думка экспертаЛика ТороповаМного часу проводжу в соціальних мережах, улюбленець – InstagramВ рідкісних випадках обмеження встановлюються вручну, але найчастіше проблема у шкідливої діяльності вірусів.

Комп’ютер чистять антивірусним ПЗ, але якщо це не допомагає, проблему усувають самостійно. Для цього потрібно:

  1. Відкрити шлях c:windowssystem32driversetc.
  2. Знайти файл HOSTS і відкрити в Блокноті або іншому текстовому редакторі.
  3. Переглянути вміст і видалити все, що знаходиться нижче рядка 127.0.0.1 localhost.Не відкривається сайт Однокласники — вирішення проблеми
  4. Зберегти змінений файл.

Перезавантажити браузер і знову виконати вхід на сайт.

Проблема в браузері

Якщо не відкриваються Однокласники в Яндекс Браузері або будь-якому іншому браузері, проблема може бути в самому ПО. Підтвердження – сайт справно працює у іншій програмі для виходу в Інтернет. Виправити неполадку дозволить очищення кешу в настройках браузера.Не відкривається сайт Однокласники — вирішення проблеми

Ще одне рішення — перевірка встановлених розширень. Деякі з них конфліктують з соціальною мережею. Останні завантажені доповнення відключають, а потім, якщо сайт запрацює, по черзі включають і дивляться, коли проблема знову проявиться. Виявивши винуватця збою, його видаляють і замість нього встановлюють аналогічне розширення.Не відкривається сайт Однокласники — вирішення проблеми

Читайте також:
Коли з'явилися соціальні мережі Вконтакте та Однокласники?

Якщо Однокласники ще вчора справно працювали, а сьогодні не завантажуються, причин цьому безліч. Спочатку перевіряють наявність стабільного інтернет-з’єднання, а також роботу самого сайту. Наступні кроки – це діагностика техніки на наявність вірусів. Також потрібно переконатися, що немає обмежень на доступ до браузера або веб-ресурсу з боку антивірусного ПО.

Іншими можливими проблемами є збій Adobe Flash Player або помилки у файлі HOSTS, а також переповнений кеш або розширення в браузері, конфліктують з соціальною мережею. Більша частина несправностей характерна для комп’ютера, на телефоні сайт недоступний набагато рідше, зазвичай – через відсутність Інтернету або шкідливих дій вірусного ПЗ.

Моя довідка - Корисні поради