Не грає музика в Однокласниках: усунення проблем

Соціальна мережа ОК містить велику кількість аудіокомпозицій різних жанрів. Іноді, намагаючись прослухати пісню, користувач виявляє, що розділ не працює. Причин, чому не грає музика в Однокласниках, безліч — починаючи від вимкненого звуку і закінчуючи вірусами ПК. Щоб вирішити проблему, потрібно по черзі перевірити кожну.

Чому не грає музика в Однокласниках

Почати перевірку причин, за якими не грають пісні в ОК, слід почати з діагностики звуку, потім – з працездатності сайту і наявності доступу до Мережі. Після цього варто приступати до пошуку більш серйозних поломок помилок в роботі браузера, перевірки комп’ютера на віруси і т. д.

Вимкнено звук

Перше, що варто перевірити – чи включений звук. Для цього потрібно:

  • відкрити розділ «Музика» і переконатися, що регулятор гучності активований;Не грає музика в Однокласниках: усунення проблем
  • подивитися, включені динаміки;
  • на панелі інструментів унизу праворуч навести курсор на іконку із зображенням гучномовця і натиснути на нього, щоб переконатися, що звук включений.Не грає музика в Однокласниках: усунення проблем

Несправні динаміки

Якщо звук є, але музика, як і раніше, не чути, проблема може бути в несправних динаміках, роз’єми для їх підключення або поломки самої звукової карти.

Перевірити їх можна, включивши відтворення пісні або фільму на іншому сайті або за допомогою аудіо – або відеопрогравача. Якщо звук чути, несправність треба шукати в іншому місці.

Збої в роботі сайту

Такі проблеми рідкісні, але бувають. Потрібно дочекатися, поки технічні роботи не будуть завершені, після чого знову повернутися до прослуховування музики. Іноді збій може бути тільки на тому сервері, де знаходиться включена пісня. Слід запустити іншу аудіозапис – можливо, вона заграє.

Читайте також:
Оновлення сторінки в Однокласниках

Відсутній Інтернет

Якщо не включається не тільки музика, але й не працює весь сайт, проблема може бути у відсутності Інтернету. Якщо ж соціальна мережа завантажується, а пісні не відтворюються, потрібно перевірити швидкість з’єднання. Можливо, працюють торренти або оновлюються якісь програми. Потрібно дочекатися завершення завантажень або зупинити їх.

Збої в роботі браузера

Іноді музика не грає, якщо ви використовуєте застарілий браузер. Оновити його можна через меню або на офіційному сайті.

Більш ймовірна проблема – переповнений кеш. Необхідно перейти в налаштування браузера, знайти очищення історії відвідувань і виконати її. Будуть видалені дані про переглянутих сторінок, cookies, дані про завантажені файлах і інше сміття. Після цього необхідно перезавантажити програму і знову спробувати запустити пісню.Не грає музика в Однокласниках: усунення проблем

Ще одна можлива причина – працюючі додатки. Визначити її можна, запустивши музику в іншому браузері. Якщо вона відтворюється, необхідно відключити всі розширення, а потім по черзі запускати їх, поки проблема не проявиться знову. Виявлений аддон потрібно видалити або замінити аналогічним.

Думка экспертаЛика ТороповаМного часу проводжу в соціальних мережах, улюбленець – InstagramНаиболее часта проблема – це блокувальники реклами (їх можна знайти в правому верхньому куті браузера зазвичай у вигляді щита логотип). Їх можна відключити для Однокласників, щоб слухати музику і залишити для інших сайтів.

Не грає музика в Однокласниках: усунення проблем

Застарілий Adobe Flash Player

Однокласники, як і багато інші сайти, для відтворення контенту вимагають установки на комп’ютері програми Adobe Flash Player. Якщо вона відсутня чи застаріла, музика чи фільми не будуть відтворюватися.Не грає музика в Однокласниках: усунення проблем

Завантажити найновішу версію Adobe Flash Player і встановити можна на офіційному сайті розробника.

Віруси на ПК

Якщо комп’ютер заражений вірусами, це теж може бути причиною, по якій в Однокласниках не відтворюється музика. Необхідно перевірити пристрій антивірусними програмами.

Читайте також:
Як видалити друзів в Однокласниках

Якщо результату немає, потрібно вручну перевірити стан файлу Hosts. Знайти його можна, відкривши шлях C:/Windows/System32/drivers/etc. Віруси, перебуваючи на ПК, можуть редагувати і додавати нові рядки, тим самим блокуючи сайти і заважаючи їх стабільної роботи.

Необхідно знайти файл, відкрити його через Блокнот і видалити всі записи нижче рядка «127.0.0.1 localhost», а потім зберегти документ. Далі потрібно перезавантажити браузер і знову запустити музику.

Якщо в Однокласниках не відтворюється музика, потрібно подивитися, чи не вимкнено звук на сайті або на ПК, а потім переконатися, що динаміки справні, сайт працює і є доступ до Мережі. Далі слід перевірити працездатність браузера, наявність свіжої версії Adobe Flash Player і виконати сканування комп’ютера антивірусами.

Моя довідка - Корисні поради