Значення числа 15: ангельська нумерологія – друге дихання

Значення числа 15 складається з одиниці, що несе енергію і сильною п'ятірки, яка передає впевненість, надає підтримку і відкриває друге дихання.

Значення числа 15: ангельська нумерологія   друге дихання

Про те, як використовувати сприятливі можливості в різних сферах життя варто знати більше.

Що означає 15 у відносинах

Число 15 в нумерології направлено на відновлення. Якщо посил прийшов в момент розриву відносин, повернення до минулого може вже не бути.

Комбінація символізує особистісну свободу і падіння кайданів. У той же самий час всі шляхи до нових відносин відкриті, швидше за все, вони будуть більш перспективними, ніж попередні.

Після звичайної сварки одиниця з п'ятіркою знову зближують. Причому обидві половини почули один одного і готові до змін.

Що означає 15 в роботі і творчості

В роботі слід зосередитися і бути уважним. Не слід відмовлятися від прохання виконати роботу за відсутнього колегу. Чи не повинна лякати видача керівництвом нових доручень.

З посиланням працює принцип: «Той, хто сьогодні виконує іншу роботу, завтра буде працювати на новому місці».

З числом Небесні сили нам передають:

  • впевненість;
  • лідерство;
  • везіння.

Комбінація несе внутрішній світ, який підсвічує здібності і таланти. Під дією одиниці і п'ятірки творчістю займуться навіть ті, хто завжди був далекий від цього.

Що означає 15 у фінансах і бізнесі

Число протегує підприємництву. Воно тричі розбивається на п'ятірки. Якщо подумати і застосувати принцип «п'ятірок» в бізнесі, це може стати своєрідним магнітом для притягання успіху.

Кілька прикладів:

  • колектив з 15 осіб;
  • 5 робочих місць у відділі;
  • номер офісу – 15;
  • цифра 15 в складі номера мобільного телефону.

Переговори, угоди, фінансові операції, проведені в це число місяця, принесуть успіх і прибуток.

15 у вчинках і характері

Люди, що народилися 15-го числа, проявляють рішучість і наполегливість. Спираючись на власний життєвий досвід, вважають свою думку єдино правильним. До порад інших мало прислухаються.

Рутину і нудну обстановку завжди розбавлять гумором, проявлять винахідливість і придумають захоплююче заняття.

До людей, які народилися 15 числа, відносяться великий художник Рембрандт, знаменитий фізик Бертрам Брокхауз, відомий вчений Жорес Алфьоров. Серед них співачка Сабріна, футболіст Погба і ще багато знаменитостей, які досягли слави і успіху, завдяки особливостям свого характеру.

Якщо з вами поруч цифра 15, посміхніться, вона притягує тільки хороші події.

Моя довідка - Корисні поради