Число долі за датою народження розрахувати онлайн

Нумерологія – наука, яка формувалася століттями. Вона вивчає цифрові значення, їх вплив на наше життя. Числовий аналіз особистості допомагає визначити персональні нахили, риси характеру, вразливі місця. Числа в долі людини допомагають вибрати своє життєве призначення, поставити цілі, знайти любов, знайти щастя. Прорахувавши всю цю інформацію, людина вибирає удачу, везіння, світлі сторони життя. Одним з найважливіших параметрів обчислення є число долі.

Число долі за датою народження розрахувати онлайн

Що таке число долі

В день появи людини на світ, йому присвоюється власний код, який впливає на подальше життя. Він не підлягає зміні, і визначає нашу справжню природу, вроджені задатки і потреби.

Числа долі – особисті номери, запрограмовані в нашій істоті. Їх аналіз допомагає зрозуміти і прийняти всі труднощі, які нас чекають, застерегти себе від помилок. Вони відкривають такі аспекти:

  • життєва ціль;
  • можливі досягнення;
  • здібності;
  • духовне призначення;
  • рекомендований спосіб життя;
  • якості, які потрібно розвивати;
  • вид діяльності, призначений від народження.

Чого людина доб'ється в житті, як побудує свої стосунки, ким стане в підсумку, безпосередньо залежить від того, наскільки добре він реалізує закладені природою здібності.

Як розрахувати число долі за датою народження?

Число долі за датою народження розрахувати досить просто, використовуючи число, місяць і рік, коли людина з'явилася на світ. Для цього необхідно провести наступні маніпуляції.

  1. Виписуємо свою дату народження.
  2. Складаємо все цифри.
  3. Отримане число зводимо до однозначного.

Увага! Винятком є так звані «домінуючі числа». Якщо при підсумовуванні вийшли 11 або 22, залишаємо їх у двозначному вигляді. Вони володіють потужною енергетикою і вібраціями, тому в нумерології розглядаються окремо від основних дев'яти. 11 – це суміш одиниці і двійки в посиленому вигляді (1 + 1 = 2), 22 – двійка і четвірка (2 + 2 = 4).

Приклад розрахунку числа долі:

Дата народження 10.09.1989

Вважаємо: 1 + 0 + 0 + 9 + 1 + 9 + 8 + 9 = 37.

Зводимо: 3 + 7 = 10; 1 + 0 = 1.

Таким чином, одиниця – наше число долі. Зрозуміти, що воно означає для власника, і яку інформацію несе, допоможе розшифровка.

калькулятор

Ви можете швидко і безкоштовно розрахувати число долі онлайн за допомогою нашого калькулятора. Просто введіть число народження в поле нижче (Рік можна перемикати клацнувши на поточний рік у верхній частині вікна заповнення дати)

Дата народження Результат

Число долі за датою народження розрахувати онлайн

Характеристика по числу долі

Число долі 1

Володарі числа долі 1 – безсумнівні лідери. Це яскраві, енергійні особистості, які завжди прагнуть бути в центрі уваги. Вони надзвичайно амбітні: підуть на все, щоб досягти мети. На чолі всього – власне «я», бажання виділятися з сірої маси. З плюсів характеру – чесність, благородство, активність, цілеспрямованість. Мають багато талантів і гарне почуття гумору. Їх впертість часто переходить в упертість. Можуть бути зарозумілими, цинічними, і навіть агресивними. Дуже важко сприймають критику на свою адресу, рідко визнають свої помилки.

Детальніше про число долі 1 …

Число долі 2

Двійкам властиві такі риси характеру, як терплячість, уважність, доброта. Вони – чудові партнери в роботі, і по життю. Такі люди легко знаходять спільну мову з іншими, не люблять скандалів, у всьому шукають компроміс. Також, вміють вирішувати конфлікти інших людей, завдяки своїй проникливості, задатками хороших психологів, індивідуальним підходом до кожного. З недоліків – надмірна мрійливість. Вони схильні до частої зміни настрою, бувають замкнутими в собі. Двійкам не вистачає напористості і віри у власні сили.

Детальніше про число долі 2 …

Число долі 3

Якщо ваше число долі 3 – ви від народження талановиті. Завдяки своїм природним задаткам, трійки часто вибирають творчі професії. Внутрішня енергія, динамічність, винахідливість, оптимізм – ці якості якнайкраще їх описує. Володарі числа три вміють притягувати до себе людей, вони добрі і чарівні, доброзичливі і товариські. Недоліками в їхньому характері є нетерплячість, запальність, іноді – гординя. Також, люблять пліткувати, хвалитися, витрачати гроші на вітер. Не завжди використовують всі шанси, які отримують від долі, зариваючи в землю таланти.

Детальніше про число долі 3 …

Число долі 4

Люди з числом долі 4 люблять у всьому дотримуватися порядку. Вони серйозні, відповідальні, надійні. Люди-четвірки відрізняються крайньою терплячістю, не бояться рутинної роботи. У ділових відносинах виявляють себе хорошими партнерами з дипломатичним підходом до справи. Їх сильні сторони – стриманість, акуратність, порядність, високоморальні. З недоліків – лінь, меланхолійність, пасивність. Можуть бути схильними до депресій. Часто їм не вистачає впевненості в собі. А в відносинах з близькими нерідко виявляють деспотичность.

Детальніше про число долі 4 …

Число долі 5

Характер п'ятірок за датою народження близький до авантюризму. Такі люди часто прагнуть пригод, вони імпульсивні, життєрадісні. Чи не бояться ризикувати. Вони не здатні довго сидіти на одному місці, проявляючи активність і бажання постійних змін. Бути душею компанії не складає особливих труднощів, так як їх життєва енергія, чарівність щедро передаються оточуючим. Мінуси п'ятірок – недбалість і легковажність. Часто, починаючи виконувати кілька справ одночасно, не доводять справу до кінця. Бувають ревниві, заздрісні, схильні до прояву азарту.

Детальніше про число долі 5 …

Число долі 6

Цифра 6 в характеристиці людини означає стабільність, доброту і надійність. Такі люди співчутливі, піклуються про близьких. Тепло, що виходить від них, надає особливого магнетизму. Гуманність, милосердя, скромність викликають довіру оточуючих. Всі ці риси вказують на життєве призначення – допомога людям, турбота, створення сімейного щастя. Деякі негативні сторони: буркотливість, злопам'ятність, мстивість. Схильність до ліні і пасивного способу життя.

Детальніше про число долі 6 …

Число долі 7

Володарям числа 7 підходить такий опис: замкнуті в собі, самотні, мовчазні, люди-загадки. Це інтелектуали, філософи, які постійно тяжіють до пошуку нових знань. Головне для них – розвиток духовності. Матеріальний світ займає одне з останніх місць в парадигмі цінностей. Сімки воліють працювати розумом, мають гарну інтуїцію. Мають аналітичний склад розуму і проникливість, що виключає можливість приховати від них що-небудь. Крім всіх переваг, такі люди можуть бути похмурими, холодними в прояві почуттів, пасивними, і навіть жорстокими.

Детальніше про число долі 7 …

Число долі 8

Вісімки відрізняються прагненням заробляти, добре себе забезпечувати, бути успішними. Це – люди матеріальні, заповзятливі в своїх починаннях. Багато ідей, які носять в голові, вдається реалізовувати, завдяки розвиненим лідерським якостям. Відвага, сила волі, оригінальність, впевненість в собі – такі головні переваги володарів цифри 8. Вони терплячі, працьовиті, наполегливі, не боятися працювати «на знос». Їх недоліки: надмірна спрага грошей, цинічність, егоїзм, недбалість, невміння поводитися з грошима.

Детальніше про число долі 8 …

Число долі 9

Дев'ятки – співчутливі і гуманні, а їх романтичність і мрійливість дозволяють дарувати любов оточуючих. Сила волі, жвавий розум, спостережливість і високий інтелект виділяють їх з хорошого боку. Для них головне – свобода, не терплять обмежень і правил. Завдяки тактовності, ввічливості, легко знаходять спільну мову з іншими, завойовують їх довіру, симпатії. Це стійкі, вольові натури з великим внутрішнім потенціалом. Мінуси в характері – себелюбство, нетерплячість, примхливість, агресивність. Часто можуть впадати в залежність від згубних звичок.

Детальніше про число долі 9 …

Число долі 11

Складне майстер-число 11 наділяє його володарів здібностям до окультизму, містицизму, гіпнозу. Вони незалежні, на все мають своє бачення. Самостійні, не визнають роботу в команді. Зацікавленість в секретах світобудови занурює їх у власний внутрішній світ. Ці люди покладаються тільки на себе, особистий життєвий досвід. Вони виявляють сміливість в прийнятті рішень, одночасно, будучи неспокійними, схильними до фобій. Їх призначення – вести за собою маси, навчати, покладаючись на свій досвід.

Детальніше про число долі 11 …

Число долі 22

Число долі за датою народження розрахувати онлайн

22 наділяє своїх володарів такими якостями: лідерство, організаторські здібності, прагнення до самореалізації. Такі люди люблять у всьому проявляти творчість, втілювати мрії в реальність. Серйозність і працьовитість дозволяють їм легко справлятися з щоденними обов'язками. Їх мінуси – слабкість перед перешкодами. Коли доля посилає занадто багато випробувань, можуть зламатися. Часто мають слабке здоров'я, потреба постійно його зміцнювати.

Моя довідка - Корисні поради