Значення числа 10: ангельська нумерологія – сила і впевненість

Число 10 в нумерології заключне в порядку базових однозначних цифр. Логічно, що якщо нумерологическое складання призводить до числа 1 (1 + 0 = 1), то і якості людини, повинні бути як у 1. Але 10 – одиниця іншого рівня, число, яке зібрало в собі якості всіх цифр-попередників, що пройшла всі 9 циклів життя. Десятки – сильні особистості, впевнені в своїх бажаннях і можливостях.

Значення числа 10: ангельська нумерологія   сила і впевненість

Що означає 10 у відносинах

  • Жінка під знаком 10 наділена могутнім характером, вважає за краще вибирати партнера особисто. Бажає керувати, але чоловіки, відразу ж виконують капризи їй не дуже цікаві. Вона невгамовна і бажає зробити особисте життя більш активною. Часом потребує ласки і турботи.
  • Чоловік числа 10 у відносинах незалежний, надає завзятість і активність. Він популярний у жіночої статі, так як моментально справляє враження впевненої в собі людини. На таке чоловіче плече можна розраховувати в складні часи. Для «другої половини» він здатний піти на багато що. Сім'янин з такого чоловіка не поганий, але час від часу характер братиме гору у вигляді прихованих прагнень і бажань.

УВАГА: Нумерологія радить показувати в стосунках більшу лояльність і компроміс.

Що означає 10 в роботі і творчості

Ви наділені якостями лідера, співробітники вас слухають і чують, готові піти за вами. Якщо ви в пошуках спеціальності, подумайте про це.

Жінки-керівники, які народилися 10 числа, можуть перевершити колег чоловічої статі. Якщо 10 в місяці народження, то це свідчить про схильність до «мужнім» спеціальностями.

ВАЖЛИВО: Ангельська нумерологія рекомендує схилятися до числа 10 при плануванні головних подій: одруження, кар'єрні справи і т.д. Це створить позитивну грунт для починань.

Що означає 10 у фінансах і бізнесі

Значення числа 10 ознаменовує досконалість. 0 всередині числа нейтральний, а 1 являє собою «божественну лінію». 10 – потужний знак долі, що свідчить про успіх, незважаючи на те, що проявляється вона нечасто.

10 – завершеність, часом непростий шлях, але завжди веде до результату. Не варто боятися складнощів, коли буде пройдено певний етап, удача однозначно прийде.

10 у вчинках і характері

Носії 10 добре розвинені особистості, з точними життєвими цілями. Вони не схиляють людей до своєї точки зору, але в змозі довести власну правоту. Навколишні поважають цих людей за свіжі думки і прагнення. Десятки проявляють себе відмінними співрозмовниками і вірними друзями. Вони з легкістю можуть досягти матеріальні блага. Однак, фінансова сторона не завжди цікава 10: найчастіше вони ратують за ідею і віддані їй до результату.

Сильна десятка здатна допомогти при грамотному підході в будь-який, навіть складної життєвої ситуації. Якщо ви народжені під цією знаменною числом, прислухайтеся до себе, і ви самі будете здатні вибудувати успішний шлях. Звертайте увагу на її прояв, не виключено, що цифра знаходиться поруч з вами. Скористайтеся цим шансом!

Моя довідка - Корисні поради