Число долі 11 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

Число 11 – домінуюче число, складне. Його власники наділені особливими здібностями. Схильні до містицизму, гіпнозу, ворожіння. Мають вплив на людей, можуть вести за собою натовп.

Вони мають високі амбіції, ініціативу, нескінченну енергію. Під зовнішньої сміливістю ховається внутрішня вразливість і делікатність. Уміють планувати і втілювати свої задуми. Іноді, для реалізації своїх ідей, їм не вистачає мужності, наполегливості.

Число долі 11 (Нумерологія): значення числа, характер, позитивні і негативні риси

Чутливі по своїй натурі, часто бувають непередбачуваними. Іноді занадто багато говорять, а часом і зовсім замовкають. Ніхто не знає, що у них на думці. Їх колосальне прагнення домогтися успіху викликає все більше і більше бажань. При цьому, можливості можуть не збігатися з потребами.

Не терплять поразок, через що борються до останнього. Зазнати невдачі – одно катастрофи. Поки все добре навколо – вони позитивні. Падіння серйозно вибивають їх з колії: можуть стати смутними, песимістичними.

Головні недоліки характеру – постійне протистояння амбітності з невпевненістю. Ці люди наділені розумом і талантами, але для досягнення успіху може не вистачити стійкості характеру. На роботі хочуть займати керівні посади, але сором'язливість їм в цьому заважає. Одинадцятки – це суцільні протиріччя.

Гаррі Гудіні, найбільший ілюзіоніст, народився 24.03.1874 року під числом долі 11. Він мав безліч геніальних ідей, які успішно здійснював. Минуло вже більше 70 років після його смерті, а про ім'я Гаррі Гудіні згадує кожен, думаючи про чарівність. Число 11 вплинуло на його долю, наділивши кращими якостями.

Число долі 11 жінка

За нумерології число долі 11 є дуже сильним для жінок. Воно дає їй сил, допомагає справлятися з труднощами. Таким чином, навколо представників слабкої статі утворюється енергетика любові. Таким жінкам вдається впоратися з основним своїм призначенням – бути хорошою дружиною і матір'ю.

Такі особистості розумні, сильні, амбітні. Вони легкі в спілкуванні, здатні виконувати складні завдання.

Число долі 11 чоловік

Чоловіки з числом долі 11 вміють любити, дарувати своїм партнерам сексуальну енергію. Пристрасні по своїй натурі, притягують протилежну стать. Свою долю зазвичай знаходять в колі знайомих, вибирають особистостей, схожих за інтересами.

У відносинах найбільше не люблять обману, вміють виводити людей на чисту воду. Головне для них – вибудувати надійні тривалі відносини, мати з дружиною повна довіра, взаєморозуміння. Часто одружуються рано, один раз – і на все життя.

Моя довідка - Корисні поради