Число 13 значення в житті людини: ангельська нумерологія – пристрасть і любов

Число 13 – значення в житті людини історично пов'язано з неприємностями, страшними подіями, містичними подіями. Його ігнорують, уникають, ще більше огортаючи і без того непривабливу цифру мороком.

Число 13 значення в житті людини: ангельська нумерологія   пристрасть і любов

Число 13 в нумерології значення, яке не просто здивує, а приємно порадує всіх, хто так його боїться.

Що означає 13 у відносинах

Страшне число 13 розглядається в нумерології як 1-3-4. Одиниця, яка несе лідерство, авторитет, енергетичний потенціал і повну самостійність.

Трійка надає оптимізму, підтримує у важкій ситуації, просвітлює. Сума двох чисел дає четвірку, яка нагороджує умиротворенням і спокоєм.

У відносинах 13 притягує пристрасть і любов. Незважаючи на постійні сумніви в партнері, підозри в зрадах, комбінація зміцнює відносини.

У шлюбі гарантує рівні відносини і партнерство. Парам, яким протегує посил, характерні спільна діяльність і спільні інтереси.

Що означає 13 в роботі і творчості

Ангельська нумерологія з числом 13 передає розвиток. На службі чекають контрастні і несподівані події. Виконання цікавої роботи з подальшим преміюванням, переміщення на іншу, більш вигідну, посаду принесуть радість і задоволення від плодів праці.

З посиланням 13 ми отримуємо:

  • зміну подій;
  • сплеск відчуттів;
  • вихід на новий рівень.

Спонтанні вигадки і неймовірний політ фантазії наздоженуть тих, хто вдосконалює духовний світ, вносить в нього красу і гармонію.

Що означає 13 у фінансах і бізнесі

Нумерологія попереджає, що в сфері бізнесу і фінансів ми самі офарблюємо «дюжину» 13 в похмурі або райдужні тони. Поборіть необґрунтований страх перед 13 числом місяця, на яке призначена операція. Навіть якщо зустріч відбудеться в п'ятницю.

Позитивний настрій і віра в щасливе значення числа принесуть безперечний успіх і прибуток.

Комбінація сприятливо впливає на результат будь-яких фінансових операцій.

13 у вчинках і характері

Число для людей-носіїв означає дисциплінованість і пунктуальність. Вони відрізняються прагненням до внутрішнього розвитку. Їх працьовитість і наполегливість винагороджуються по заслугах.

Складнощі і перешкоди можуть зустрічатися на їх шляху частіше, ніж у інших, але вони ніби знають про них заздалегідь і долають з гідністю.

У новорічному дитячому фільмі діти бродили в зачарованому лісі, і вийшли до будинку «Тупик нечистої сили», 13. затьмарене версія числа в силу багатовікових легенд має повне право на існування. Проте швидше за відноситься до забобонам.

Велика частина людства вважає його щасливим знаком, що приносить успіх і удачу.

Німецького композитора Ріхарда Вагнера число переслідувало від самого народження до самої смерті. І приносило йому в рівній мірі, як неприємності, так і небувалий успіх.

Моя довідка - Корисні поради