66 ангельська нумерологія: значення числа – пан або пропав

Загальноприйнята значення числа 66 не дуже приємна. Хоча стереотипи в ангельської нумерології недоречні. Насправді, позитивних значень у шісток більше, ніж негативних, і їх зв'язок з числом Звіра не можна назвати прямий. Будь-яка цифра може бути витлумачена двояко: зі світлою і темною боку. Які сторони можна спостерігати у двох шісток?

66 ангельська нумерологія: значення числа   пан або пропав

Що означає 66 у відносинах?

У відносинах між людьми цифра 66 говорить про те, що носій числа може за своїм бажанням впливати на людей. Чоловік і жінка, зустрівшись під впливом двох шісток, створюють міцний союз на довгі роки. Вони є кармічні партнерами, які сильно потребують один одного. Такі відносини наповнені пристрастю і глибиною. Гармонія і духовність тут можливі, якщо обидва партнери відмовляться від ідеї домінування. Тоді темна сторона шісток не проявиться повною мірою.

Що означає 66 в роботі і творчості?

Люди, народжені під знаком 66, талановиті і педантичні. Вони в усьому бачать гармонію, або прагнуть гармонізувати будь-яку творчу роботу. Не варто їм заважати, інакше можна отримати «по шиї» від долі. Так як в творчості це значення позначено вищим задумом.

В роботі людина шісток честолюбний і амбіційний. Кар'єра під заступництвом 66 будується досить швидко. Небезпека тут криється в тому, що від такого заступництва може почати заносити на поворотах. Щоб цього не сталося, варто критично ставитися до власних вчинків.

Що означає 66 у фінансах і бізнесі?

Цифра 66, ангельська нумерологія якої дає вичерпне тлумачення, може означати успіх в бізнесі. Якщо під заступництвом цифри не злякатися, і піти на адекватний ризик, можуть бути укладені дуже вигідні контракти.

У фінансових питаннях дві шістки, як дають гроші, так і віднімають їх. Під їх впливом людина відчуває низку злетів і падінь. Нумерологія з'єднує трактування чисел 66 і 99 в фінансових питаннях.

Значення числа 66 у вчинках і характері

Спокій, врівноваженість, сила – такими якостями володіє людина, народжена з шістками в даті народження. Вся справа в тому, що 66 є одночасно і хаосом, і його подоланням. Для жінок заступництво цієї комбінації веде до багатодітності, для чоловіків розшифровується, як вміння перемагати в конфліктах.

В цілому, число 66 в загальноприйнятої нумерології має двояке трактування. Воно приносить з собою владу, але і велику відповідальність з ризиками, допомагає гасити агресію інших в зародку, а й притягує невеликі конфлікти в життя людини.

Моя довідка - Корисні поради