33 ангельська нумерологія: значення числа – так прибуде з тобою сила

Значення числа 33 пов'язано з гармонією, внутрішньою силою і настанням духовної зрілості. З ним одночасно приходять не тільки безмежна любов і самовіддача, а й підпорядкування власної волі і бажання змінити весь світ.

33 ангельська нумерологія: значення числа   так прибуде з тобою сила

На «подвійний трійці», яка передвіщає зміни варто зупинитися докладніше.

Що означає 33 у відносинах

33 ангельська нумерологія повідомляє про сюрпризи і несподівані вчинки партнерів. Період двох трійок передбачає визнання в любові, відданість і безмежну ніжність.
Можливі сцени ревнощів, але не тривалі і не шкідливі. Це період відвертих бесід, романтичних вечорів при свічках та обговорення планів на майбутнє.
Дані в цей час обіцянки обов'язково будуть виконані. А всі плани реалізовані «рука в руку».

Що означає 33 в роботі і творчості

Число 33 в нумерології трактується як підтримка і розвиток лідерських якостей. Найпоширеніша «подвійна трійка» може повідомляти про швидке підвищення по службі або зміцненні авторитету в колективі.

Посил ангелів спрямований на:

  • осмислення пройденого шляху;
  • оцінку пройденого шляху оточуючими;
  • прагнення поліпшити стан справ.

Талісман «33» допоможе виграти в конкурсах і зайняти призові місця в змаганнях.

Що означає 33 у фінансах і бізнесі

Ангельська нумерологія з числом попереджає про можливі зміни або надсилає підтримку для виходу на новий шлях розвитку.

У фінансах дві трійки вважаються однією з успішних комбінацій. Будь ризик буде виправданий і приведе до успіху.

Число Кубери сприяє розвитку і процвітанню навіть малого бізнесу. Всі продажі будуть проходити вдало від великих угод до розпродажу старих речей.

Можливі виграші в лотереї і вигідні знахідки.

33 у вчинках і характері

Нумерологія у вчинках говорить про непередбачуваність носіїв двох трійок в даті народження. Більшість людей безмежно служать людям, захищають і опікають слабких. Творчий потенціал постійно штовхає їх до пошуку справедливості і новизни.

Однак є представники, для яких дві трійки представляють собою розгорнуті половини вісімки. Все, що так довго визрівало всередині, втратило кордону, вирвалося на свободу. Деяким людям не під силу впоратися з звільнилися потоком енергії. Вони не можуть направити його в творче русло, і він стає руйнівним.

Відомо, що Спаситель у віці 33 років проповідував нове вчення на спасіння всього людства, за що був страчений. І під час, і після його земного життя відбулися великі зміни.

У 1933 році до влади прийшов ідейний тиран Адольф Гітлер, в житті якого число «три» і його комбінації мали загадкове і містичне значення.

Загальне значення числа означає «дуже багато». Ілля Муромець встав з печі тільки через 30 років і 3 роки. Казкове військо складалося з 33 богатирів. А Іван-Царевич, добираючись до місця призначення, отскакал 33 версти.

Підводячи підсумок можна сказати, що в цифрі криються і 33 нещастя, і всі 33 задоволення одночасно.

Моя довідка - Корисні поради