Зустрічайте оновлений сервіс просування в Instagram Tooligram

Tooligram – це популярний сервіс по просуванню Instagram акаунтів. Завдяки регулярним оновленням, сервіс зручно використовувати як досвідченим SMM-атомників, так і новим юзерам. Новий блок оновлень дозволив перетворити сервіс в інструмент для комплексного просування аккаунта, який помітно спрощує життя користувачам Инсты. Але про все по порядку, а в кінці статті вас чекає невеликий бонус.

Отже, розкрутка профілю стає ще простіше завдяки зручній функції залучення передплатників. Нових фоловерів ви можете отримати через функції:

 • массфолловинг;
 • масслайкинг;
 • лайки коментарів;
 • перегляди сторіс;
 • а також через пошук по хештегам і гео-позначок.

Крім цих опцій, ви також можете скористатися:

 • накруткою лайків та коментарів;
 • просування постів в ТОП по хештегам і геолокациям;
 • привітальні розсилки в Директ.

Зустрічайте оновлений сервіс просування в Instagram Tooligram

Але якщо ці два набори інструментів виявляються для вас марними, і ви просто шукаєте інструменти, здатні полегшити щоденний побут SMM-менеджера, то пропонуємо звернути увагу на:

 • автопостинг;
 • моніторинг коментарів;
 • робота з Директ-месенджером;
 • і аналітика профілю.

Зацікавили можливості цього сервісу? Тоді розглянемо більш детально по кожній опції.

Найбільш затребуваними є залучення фоловерів, массфолловинг і масслайкинг. Особливих змін цей розділ не отримав, проте для недосвідчених користувачів з’явилася можливість спрощеної налаштування завдань щодо залучення передплатників. Якщо ви не знаєте, які фільтри і як потрібно налаштовувати, сервіс зробить це за вас і налаштувати фільтрацію автоматично. При цьому більш досвідчені користувачі також зможуть самостійно налаштовувати функції, у відповідності зі своїми вимогами і побажаннями.

Порівняти функції Тулиграм з іншим сервісом професійного просування в Instagram-Pamagram, можете перейшовши за посиланням.

Зустрічайте оновлений сервіс просування в Instagram Tooligram

Після того, як розібралися з залученням нових передплатників, виникає питання, як підвищити конверсію облікового запису? У цьому вам допоможе алгоритм «самонавчальної нейронної мережі». Так-так, нанотехнології добралися і сюди.

Зустрічайте оновлений сервіс просування в Instagram Tooligram

Працює ця функція за наступним алгоритмом: ви запускаєте задачу по підбору нових передплатників, і поки завдання виконуються, мережа проводить аналіз отриманих передплатників.

Після збору даних мережа формує додаткове завдання по обробці дерева, які потрапляють у вашу цільову аудиторію. Після всіх виконаних маніпуляцій, мережа буде працювати тільки з тими записами, які є вашими потенційними клієнтами. Чим довше ви використовуєте функцію, тим точніше визначається ваша цільова аудиторія і тим більше цільових передплатників до вас приходить.

Когось функція массфолловинга може відлякати тим, що профіль заповниться фотографіями невідомих і нецікавих профілів. З Tooligram такого не трапиться. У сервісі реалізована функція «приховування новин», після чого ви позбавите себе від сміття в профілі одним кліком.

Зустрічайте оновлений сервіс просування в Instagram Tooligram

Ще одна дуже зручна функція «Автоматичне відключення неефективних завдань». У чому краса опції? Вона дозволяє фільтрувати завдання, позбавляючи в автоматичному режимі від завдань, які не приносять бажаного ефекту, і підвищує пріоритет завдань, які привели у потрібної мети. Таким чином, Tooligram налаштувати більш результативне просування.

Є у нас аргумент і для тих, хто боїться тимчасових блокувань з боку адміністрації Instagram. Функція “Safe Mode” збереже ваш аккаунт в безпеці. Алгоритми просування повністю повторюють дії живої людини: перегляди сторіс, новин, інших акаунтів, проставлення лайків та коментарів і т. д., враховується навіть ваш часовий пояс. Крім того, система залишає безпечне кількість лайків та передплатників, а це не може не радувати користувачів, особливо, якщо раніше вже доводилося стикатися з баном за накрутку. Щодня показники для безпечної розкрутки будуть рости, щоб ви могли розкрити свій профіль.

Одними з нових функцій в Тулиграме стали диплинки і мультиссылки. Не можете зрозуміти, про що мова? Тоді читайте далі, впевнені, що вам це сподобається.

DeepLink – це варіант посилання, який, на відміну від звичайної, буде відкриватися в самому додатку Instagram. Ми звикли, що стандартні посилання відкриваються у внутрішньому браузері Instagram, з-за чого одержувачам доводиться повторно авторизуватися в додатку при її відкритті. Не дуже зручно, правда? Щоб полегшити побут вашим передплатникам, достатньо скопіювати посилання на посаду або ваш профіль і загнати її в генератор диплинков. Пара миттєвостей і у вас в руках альтернативна посилання, яка буде відкриватися в самому додатку.

Зустрічайте оновлений сервіс просування в Instagram Tooligram

Опція «мультиссылка» стане у нагоді тим, хто має багато контактів, сайти та інші корисні посилання, а одного рядка, яку відвів Instagram – явно недостатньо. Використовуємо мультиссылку і проблема вирішена. По суті це одна посилання, що веде на міні-сайт з іншими посиланнями.

Зустрічайте оновлений сервіс просування в Instagram Tooligram

Для SMM-менеджерів, і не тільки, з’явилася функція, яку багато хто так чекали. Опція «Менеджерський доступ» відкриває доступ до вашого профілю сторонньому фахівцю, при цьому вам не потрібно передавати пароль від аккаунта. Таким чином, ви захищаєте свій профіль від «викрадення» і можете спостерігати за виконання завдань по просуванню і їх ефективністю.

Зустрічайте оновлений сервіс просування в Instagram Tooligram

Ну і остання функція, редагування профілю прямо в браузері через ПК. Тепер, щоб змінити дані в своєму обліковому записі, вам не потрібно встановлювати на комп’ютер програми для використання Instagram, з допомогою яких можна хоча б частково використовувати весь функціонал програми.

Зустрічайте оновлений сервіс просування в Instagram Tooligram

Через функцію редагування ви можете змінити аватар, опис, вказати активні посилання всього за пару кліків. А ще нам по секрету сказали, що найближчим часом буде презентовано функціонал для проведення конкурсів. Наскільки він виявиться зручний і працездатний, оцінимо після релізу.

А тепер, пам’ятаєте, на початку статті ми говорили про невеликий бонус, забули? А ми ні. У Тулиграма з’явився безкоштовний тариф для використання сервісу, хоч і з обрізаним функціоналом, непогано, так?

В безкоштовний функціонал входить:

 • Автопостинг.
 • 50 привітальних розсилок в директ щомісяця.
 • Автоматичне отримання 50 лайків на свій кожен новий пост.
 • Direct-месенджер.
 • Проведення конкурсів.
 • Створення DeepLink і мультиссылок.
 • Редагування профілю.

Підводячи підсумок, можна сказати, що Тулиграм хороший сервіс для просування Instagram-профілю, який регулярно оновлює свій функціонал. До того ж, не може не радувати досить широкий безкоштовний функціонал. Вдалого просування!

Моя довідка - Корисні поради