Зміна номера в Instagram: через телефон або комп’ютер

Номер телефону – один із способів для реєстрації і відновлення пароля в Instagram. Якщо смартфон був загублений або користувач змінив SIM-карту, потрібно поміняти номер телефону в Инстаграме.

Як змінити номер телефону на інший в Instagram

Практично у всіх варіантах входу в соціальну мережу, процедура відбувається за схемою:

 1. Вказати номер.
 2. Отримати код підтвердження.
 3. Натиснути «Зберегти».

Буває, ввести інформацію від старого номера не можна. Одна з причин – смартфон був загублений. Користувач може звернутися в технічну підтримку для вирішення проблеми або використовувати аккаунт Facebook, щоб заново пройти відновлення.

В «Центрі допомоги» знаходиться розділ, де доступно зміна номери у випадку крадіжки або втрати смартфона. Але необхідна авторизація через адресу електронної пошти.

Якщо власник сторінки вказував два способи підтвердження – відновити доступ можна через email. Без прив’язки до адреси електронної пошти відновлення відбувається через адміністрацію.

Від користувача потрібно фотографія з никнемом, персональні дані більше тижня на ідентифікацію особистості. Стандартний спосіб редагування особистої інформації підійде тим, хто хоче поміняти номер, маючи доступ до особистого профілю. Процедура доступна, як на комп’ютері, так і через смартфон.

З телефону в браузері

Незалежно від використовуваного браузера, власник сторінки може авторизуватися на мобільній версії. Але щоб сайт не перекинув на додаток, при відкритті вкладки, щоб вибрати встановлений браузер:

 1. Ввести в пошукову систему: Instagram.
 2. Натиснути на другий запит: Вхід профіль.Зміна номера в Instagram: через телефон або компютер
 3. Вибрати спосіб відкриття вкладки: Через браузер.

Щоб змінити номер телефону в Инстаграме:

 1. Авторизуватися – натиснути на значок свого облікового запису.
 2. Редагувати профіль – знайти рядок «Номер телефону».
 3. Натиснути–, ввести нові дані.Зміна номера в Instagram: через телефон або компютер
 4. Зберегти оновлену інформацію.
Читайте також:
ТОП публікацій в Instagram. Що це і чим корисно?

Повернувшись на сторінку з профілем, зверху з’явиться повідомлення: Оновіть номер телефону або Надайте дані. Вибрати: «Підтвердити» і дочекатися повідомлення з шестизначним кодом. Вкладка оновиться, а разом з нею – номер мобільного.

Інформація буде змінена і в розділі «Зв’язатися», на бізнес-акаунтах. Тобто, передплатники і відвідувачі тепер будуть дзвонити на новий номер.

У додатку

Поміняти номер мобільного додатку Instagram можна через «Редагувати профіль», але смс-повідомлення приходить відразу. Тобто, користувач авторизовывается до свого облікового запису, переходить до зміни і відразу отримує відповідний код.

Зміна номера в Instagram: через телефон або компютер

При зміні особистих даних користувач повинен уважно вводити новий номер. Якщо повідомлення не приходить з якихось причин – вимагати повторну відправку. Під графою введення коду, що знаходиться розділ: «повторно Відправити SMS-повідомлення».

Через комп’ютер

З комп’ютерної версії доступна зміна в тому ж розділі: Редагувати профіль – ввести новий номер. Після введення нового, з’явиться рядок: Введіть SMS-повідомлення.

Після успішно проведеної процедури на адресу електронної пошти надійде лист. Це необхідно для перевірки відсутності злому або отримання доступу до аккаунту несанкціонованим чином.

У редагуванні профілю можна змінити адресу електронної пошти. Як і з номером мобільного, повинен бути доступ до попереднього email.

Якщо система Истаграма зафіксувала, що вхід в профіль здійснено з постійного IP – інформація про попередньому номері або email не буде потрібно. При цьому, на старі контактні дані прийде повідомлення з підтвердженням.

Якщо власник помітив повідомлення: «Ваш номер був змінений», але не редагував особисту інформацію:

 1. Відкрити повідомлення – натиснути «Це не я».
 2. З’явиться вікно: «Підозріла спроба входу».Зміна номера в Instagram: через телефон або компютер
 3. Вибрати спосіб для підтвердження даних.
Читайте також:
Програма для накрутки лайків в Инстаграме безкоштовно: види та особливості

На номер мобільного або старий адресу електронної пошти прийде повідомлення з інструкцією як повернути аккаунт. Процедура схожа на стандартне зміна пароля або інших особистих даних.

Неможливо змінити номер телефону — розбираємо причини

Зустрічається помилка зі зміною контактної інформації. Відбувається рідко, але найчастіше пов’язана:

 • акаунт у Инстаграме був зареєстрований через Facebook. У другій соціальної мережі вже використовується номер, який вказано і в Instagram;
 • бізнес-сторінка. Інформація була вказана в розділі: Як зі мною зв’язатися»;
 • часта зміна контактних даних. Користувач змінював номер або email більше шести разів за тиждень з різних IP.

Основна причина, чому поміняти номер в Инстаграме неможливо – налаштування конфіденційності. При двофакторної аутентифікації авторизація відбувається за додатковим кодом і номером мобільного.

Щоб змінити дані для входу, власник сторінки повинен спочатку відключити захист.

Інструкція, як відключити двофакторну аутентифікацію:

 1. Авторизуватися в Инстаграме – Налаштування.
 2. Конфіденційність і безпека.
 3. Двофакторна аутентифікація – відключити.Зміна номера в Instagram: через телефон або компютер
 4. Підтвердити свої дані за допомогою номера мобільного.
 5. Ввести отриманий пароль Зберегти зміни.

Поміняти номер мобільного в Инстаграме просто, якщо немає проблем з авторизацією і отриманням коду безпеки на email. В інших випадках, користувачеві знадобиться допомога технічної підтримки або відновлення сторінки через Facebook.

Якщо при підключенні з’являється помилка або змінити номер неможливо – потрібно перевірити налаштування зв’язку в категорії «Редагувати профіль» — Контактна інформація бізнес-сторінки.

Моя довідка - Корисні поради