Живі фото в Instagram — синемаграммы

Живі фото в Instagram — синемаграммы

Користувачі соціальної мережі Instagram часто плутають синематографию з звичайними gif-анімаціями. Це правильно і неправильно одночасно. Instagram не підтримує GIFки. Залити їх туди неможливо, як би того не хотілося, проте існує якесь альтернативне вирішення питання. Перші живі фотографії представили веб-дизайнер Кевін Бург і фотограф з Нью-Йорка Джеймі Бек.

Синематография виглядає куди цікавіше, ніж класична анімація і Boomerang. Давайте розберемося, як створити живе фото і для чого це може згодитися в вашому профілі.

Як зробити живе фото в Instagram на Андроїд і Apple?

Для створення синематографии можна використовувати три різних способи. Всі вони відрізняються рівнем складності.

Найпростіший спосіб доступний власникам наступних пристроїв:

 • macOS;
 • iOS.

Для цього потрібно додаток під назвою Fixel.

 • Власники Android можуть пошукати аналоги даного додатка, проте вони не являють собою однотипний нормальний софт.

Програма Fixel дозволяє зняти короткометражний ролик, в якому потрібно заштрихувати динамічну зону. Решта вийде нерухомим. Тут також можна відредагувати відео, використовуючи красиві фільтри. Перфекціоністи можуть попрацювати з налаштуваннями яскравості та інших характеристик файлу.

Як зробити живе фото в Instagram в Photoshop?

Другий варіант – порівняно складніше попереднього – це робота з популярним фоторедактором Photoshop. Для створення синематографии необхідно дотримати деякі правила. Вихідне відео має бути знято добре зафіксована камерою. Для цього використовується професійний штатив або будь-які підручні засоби.

План дій:

 • Відкрийте Фотошоп і імпортувати файл. Вкладки: Файл => Імпортувати => Кадри відео в шари. Всі кадри відеоролика будуть представлені окремими шарами.
 • Читайте також:
  Пробіл для Инстаграма: де взяти і як додати?

  Живі фото в Instagram — синемаграммы

 • Виберіть статичний шар. Залишилися шари об’єднайте через Ctrl+D. Вкладки: Шари => Шар Маска => Приховати все.
 • Живі фото в Instagram — синемаграммы

 • Використовуйте зручний інструмент для виділення рухливої частини на першому нерухомому шарі. Зафарбуйте його білим кольором.
 • Живі фото в Instagram — синемаграммы

 • Активуйте розділ анімації, якщо він ще не з’явився. Вкладки: Вікно => Робоча область => Анімація. Тут ви зможете побачити ті кадри, які послужать синематографией в майбутньому. Ознайомтеся з послідовністю кадрів. Деякі кадри будуть мати прозорий фон. Його можна прибрати, виділивши перший шар на відповідній панелі (клік по «Уніфікувати видимість»).

  Далі з’явиться спливаюче вікно. У ньому потрібно вибрати пункт «Синхронізувати». Справа практично зроблено. Завершення роботи: скопіюйте кадри з допомогою спливаючого меню. Потім виберіть у меню «Вставити кадри». У наступному діалоговому вікні клацніть по «Вставити після виділеної області». Залиште виділення кадрів активним. Поставте «Зворотній порядок».

 • Живі фото в Instagram — синемаграммы

  Якщо у вихідному відеофайлі немає складних предметів/об’єктів, процес створення живого фото не займе багато часу. Але якщо вам важлива деталізація кадрів, цей спосіб навряд чи влаштує. Досвідчені фахівці акцентують на тому, що робота з живими фото допомогою редактора Фотошоп обмежує користувача у можливостях. Це більше підходить для «пустощі» з примітивними кадрами.

  Більш серйозна задумка може зазнати фіаско. Підсумковий файл вийде неорганічним, дерганным чи розфокусованим.

  Для більш якісного результату можна застосувати Adobe After Effects. Це дозволить стабілізувати «тремтячі» кадри, але займе багато часу. Якщо вихідний ролик знятий без дотримання рекомендацій, над ним доведеться довго попотіти.

  Навіщо потрібна синематография?

  Нескладно здогадатися, що живе фото відрізняється від статичного кадру наявністю тієї чи іншої дії. Наприклад, дизайнер одягу хоче презентувати своїм передплатникам виріб з нової колекції.

  На традиційному знімку дівчина-модель буде стояти непорушно. А якщо використовувати синематографию, вийде більш оригінальний контент. Сукня може розвіватися на вітрі, дівчина може паморочитися або демонструвати незвичайні позировки. Все це придумано для того, щоб показати виріб у всій красі. Будь-яка неизбитая подача вмісту завжди приверне увагу потенційних клієнтів.

  Читайте також:
  InstaTag - Выкускной хештегі

  Якщо ви досі смутно уявляєте собі, що таке синематография, згадайте фільми про Гаррі Поттера. Рухомі картини викликали захоплення у багатьох глядачів. Живе фото в Instagram – це щось подібне. Навіть найбільш креативні і провакационные знімки (статичні) все частіше програвати синемографу. Це прекрасне рішення, щоб привернути якомога більше уваги до комерційного контенту на сторінці.

  Прибрали гифки в Инстаграме? Синемаграммы залишили!

  Чому живі фото стають популярнішими gif-анімації? Відповідь досить проста: не всі соціальні мережі підтримують цей формат. Якісні GIFки можуть важити досить багато.

  У нашій країні синематография з’явилася недавно, тому ви можете встигнути опинитися «на коні» раніше своїх конкурентів. Не бійтеся експериментувати і дивувати своїх фоловерів цікавими ідеями. Процес створення живих фото не відніме у вас багато часу, навіть якщо це дебют. З кожним наступним разом ви все більше «наб’єте руку» і зможете створювати задумане дуже швидко.

  Живі фото – це також ідеальний варіант для тих користувачів Instagram, які люблять знімати відеоматеріали, а не фотороботи. При цьому всім хочеться мати привабливу сторінку в соціальній мережі.

  Моя довідка - Корисні поради