Життя в декреті: заробіток в Instagram і його перспективи

Чи є життя після народження дитини? У моєму віці у моєї матері вже була дворічна я, тому мене це питання доволі сильно непокоїть. Ось у мене з’явиться дитина, і що далі? Як заробляти, щоб не бути тягарем для батька дитини? Так, багато говорять, що чоловік зобов’язаний утримувати свою сім’ю. Але в сучасних реаліях ці гендерні обов’язки дуже розмиваються. Якщо ви родина, ви повинні допомагати один одному, тому питання про заробіток в декреті і після нього стоїть дуже гостро для багатьох молодих батьків. Поговоримо про те, які можливості в цьому плані дає Instagram.

Чим Instagram хороший для заробітку в декреті?

Отже, у вас з’явилося маленьке продовження вас. На роботі дали декретна відпустка на три, і ви вирішили заробляти в інтернеті. Чому Instagram для цього найкраще підходить? Візуальна спрямованість.

Основна аудиторія цієї соціальної мережі — це дівчата 20+. Це саме той вік, в якому зазвичай народжують. А освіта в цьому плані в російськомовних країнах досить сумнівно. Щоб отримати можливість водити машину, вам потрібно певний час навчатися, здати іспит і отримати права. Щоб стати батьком немає обов’язкових безкоштовних курсів або документів, необхідних для цього. Тому молодим батькам доводиться вчитися самостійно.

Хочете заробляти в Instagram? Діліться своїм досвідом батьківства, бажано з фото і розгорнутими підписами.

Але це, зрозуміло, не все. Соціальні мережі хороші тим, що вам не треба мати спеціальної освіти, ви можете навчитися заробітку самостійно. А потім, коли відпустка закінчиться, ніхто не змусить вас продовжувати цю діяльність. Ви можете просто повернутися до свого звичайного життя або залишити Инсту додатковим доходом.

Заробіток в декреті в Instagram

Поговоримо про способи заробітку в фотосети. Хоча матусі і відчувають себе особливими після народження дитини, тут все практично так само, як і до цього чудового події – хіба що нова тема для блогу з’являється. Але про все по порядку.

 • Лайки та коментарі. Заробіток на активності відомий багатьом користувачам соціальних мереж. Є біржі типу Сеоспринт, на яких за будь-яку вашу активність в інтернеті, вам заплатять. А на сайті ForumOK вам оплатять кожен лайк, який ви залишите. Не варто розраховувати на те, що таким чином ви зможете прогодувати хоча б себе, не те що дитину, на якого грошей іде ще більше, ніж на дорослу людину.Життя в декреті: заробіток в Instagram і його перспективи
 • Продаж своїх товарів та послуг. Ви робите божественні торти? Продавайте їх через Instagram, використовуючи спеціальні секрети. Непогано выжигаете по дереву? Вперед. Вам немає рівних в орудовании зварювальним апаратом? Продавайте через фотосеть ковані ворота. В Instagram ви можете навіть надавати психологічні консультації, якщо є така освіта. Про те, скільки потрібно грошей, щоб запустити бізнес в Instagram, читайте в нашій статті.
 • Реклама. Заведіть свій блог, розповідайте там про труднощі і щасливих моментах, які пережили після народження дитини. Це – досить актуальна тема. Потім, коли раскрутитесь, почнете продавати рекламу, а це – досить непоганий варіант. При успішному розкладі потім ви можете зробити це своєю основною діяльністю.Життя в декреті: заробіток в Instagram і його перспективи
 • Просування чужих сторінок. Вивчіть цю науку на основі інформації з відкритих джерел. Це не так вже і складно, а клієнтів знайти просто. Можна використовувати, наприклад, сайт Кворк для пошуку тих, хто буде вам платити.Життя в декреті: заробіток в Instagram і його перспективи
 • Партнерські програми. Ви думаєте, всі ці групи, в яких публікують посилання на Алиэкспресс, працюють просто так? Це – партнерська програма. При купівлі за цим посиланням ви приносите прибуток автору URL. Таких сайтів багато, але, знову ж таки, важливо розкрутити сторінку.
 • Як вести сторінку для розкрутки

  Я можу провести вам лекцію про способи просування, але цієї інформації вистачить на окрему статтю. Тому лише дам кілька порад щодо того, як вести аккаунт для того, щоб спростити набір передплатників.

  • Дотримуйтеся однієї тематики. Якщо ви розповідаєте про материнство, не варто робити пости про рукоділля. Тільки якщо ви не майструєте які-небудь пінетки для немовляти.
  • Зверніть увагу на якість контенту. Чіткість зображень, предмети на них, їх розташування в кадрі: все це важливо.
  • Будьте активні. Залишайте лайки, коментарі, переглядайте історії. Звичайно, зараз я кажу про цільову аудиторію.
  • Регулярно створюйте пости. Бажано два рази в день. Ставте експерименти над передплатниками, викладайте фото у той час, коли охоплення максимальний.
  • Підписуйте фотографії, залишайте хештегі для прискорення розкрутки.

  Отже, звичайно ж після народження дитини є життя. Комусь вона подобається, комусь не дуже, але заробіток в декреті цілком реальний. І соціальні мережі – дуже непоганий варіант. Багато матусі створюють блоги про свою дитину, цим можете зайнятися і ви. А можна не замикатися в материнстві і розповідати про щось інше. Весь Instagram відкритий вам.

  А допомогти вам у виборі сайту для накрутки передплатників, допоможе наша стаття.

  Моя довідка - Корисні поради