Завдання для Інстаграмма в історії: картинки для сторіс, прикольні

Завдання для Інстаграмма в історії — ефективний спосіб взаємодії з передплатниками. Отримати максимальну кількість активної аудиторії за короткий термін можна за допомогою популярних методів.

Прикольні історії в Instagram завдання

Існують типи історій, що благотворно впливають на просування сторінки:

 • Естафети. Саме креативне рішення для instagram stories. Це публікація з розміщеним на ній завданням для передплатників. Крім завдання розмістите посилання на друзів, яким воно передається.
 • Завдання для Інстаграмма в історії: картинки для сторіс, прикольні

  Важливо! Завдання повинне бути креативним і привабливим, інакше аудиторія на нього не відреагує.

 • Розсилки. Блогер просить передплатників ставити «+» в особисті повідомлення взамін на цікаву інформацію (прикольну картинку, анекдот, захоплюючий факт).
 • Вікторина. Публікація має на увазі створення питання і варіантів відповіді. Кожному учаснику необхідно надіслати директ відповідь. У наступній історії публікуються відповіді. Найбільш цікаві вікторини на знання фактів.
 • Опитування. Це завдання схоже з вікториною, але в цьому випадку враховується кількість балів для кожного варіанту відповіді.
 • Число. Кожна цифра, розміщена на фотографії, являє собою завдання, яке не видно передплатникам. Учасники надсилають цифру в директ і отримують завдання відповідним повідомленням.
 • Завдання для Інстаграмма в історії: картинки для сторіс, прикольні

  Будьте уважні! Не варто викладати публікації і завдання часто і агресивно. З іншого боку, підігрівати інтерес до акаунта слід постійно, інакше можна швидко позбутися аудиторії.

  Картинки для сторіс в Инстаграмме із завданнями

  Існують варіанти, як збільшити кількість передплатників за допомогою сторіс. Це яскраві, привабливі картинки, бажано з ігровим контентом.

  Ідеї картинок для сторіс в Инстаграмме:

 • Зображення-передбачення. Основна мета — зібрати максимальну кількість коментарів. Скріншот завантажують як звичайну історію. Бажано, щоб зображення у форматі Gif, з плинними слайдами. На кожному слайді розмістіть пророцтво: «Подзвоню колишньому хлопцеві», «Пострижуся під каре», «Піду гуляти в шортах». Суть ігрової картинки в механічних діях аудиторії: кожен передплатник зупиняє зображення в будь-якому місці, читає передбачення і пише в коментарі.
 • Ребус. На картинці в сторіс опублікований ребус, який повинен розгадати передплатник. Додавайте смайлики, emoji, барвисті зображення. Наприклад, зашифруйте назви фільмів і зверніться до аудиторії із завданням вгадати їх.Завдання для Інстаграмма в історії: картинки для сторіс, прикольні
 • Для компаній в сторіс рекомендується розмістити різні завдання: лабіринти, де потрібно дістатися до просувається товару, приклади, де замість цифр розміщений рекламований товар або група товарів.
 • Передплатники позитивно реагують на картинки із зображенням простих математичних прикладів або логічних загадок.
 • Завдання для Інста сторі

  З допомогою історій в Instagram з завданнями можна залучити абонентів різними способами:

  • Взаимопиар. Даний метод просування аккаунта діє за принципом взаємного піару. Власник сторінки розміщує в сторіс інформацію. Передплатники призводять аудиторію на просувний аккаунт. Наприклад, можна написати, що ви залишите лайк на останні 3 фотографії користувачам, які запросять 2-3 одного на сторінку. Цей вид просування не вимагає витрат на розкрутку;
  • Розіграші призів Якщо на акаунті більше 1000 передплатників, можна організувати розіграш. У Иснста-історії слід розмістити публікація з інформацією про те, що приз відправиться учаснику, що поставило лайк на останні публікації, а також розмістив його у себе в записі. Це завдання ще називають терміном SFS, або Spam for Spam.
  Моя довідка - Корисні поради