Завантажити повну версію Instagram для комп’ютера російською мовою

Завантажити безкоштовно безкоштовно Instagram на комп’ютер можна трьома способами, а 4 варіант — скористатися мобільною версією через браузер. Кожен спосіб відрізняється відсутністю або додаванням функцій. Вибір залежить тільки від цілей, які будуть виконуватися через комп’ютерний Instagram.

Вимоги до установки на комп’ютер

Щоб безкоштовно скористатися додатком, потрібно перевірити технічну сумісність. На відміну від ранніх додатків Gramblr і RuInsta, отримати доступ до Инстаграму зараз, можна через емулятори. Така версія не буде працювати в активному режимі постійно, а якщо користувач «зверне» вікно Bluestacks – вийде з програми зовсім.

Вимоги до установки емулятора:

 • ОС: не нижче Windows 7;
 • оперативна пам’ять: від 2 Гб;
 • вільного місця на жорсткому диску: 5 Гб;
 • права адміністрування;
 • актуальні драйвера.

Завантажити повну версію Instagram для компютера російською мовою

Інший, полегшений спосіб доступу до соціальної мережі – скористатися магазином додатків на Windows 10 і 8. Встановити таку програму на комп’ютер можна в тому випадку, якщо версія операційної системи ліцензована. Буде встановлена не мобільна версія, а саме комп’ютерна.

Додаток Instagram на комп’ютер рідко оновлюється, тому часто некоректно відображає дані, закривається або не дає доступу до перегляду Стрічки.

Для установки Инстаграма на Windows 10, потрібно відключити двофакторну аутентифікацію. Програма не зможе підключитися до профілю, якщо доступ здійснюється через подвійний захист. Також, при підключенні потрібно перевіряти додаток і попередження: «Вхід з незвичайного місця. Підтвердіть, що це ви».

Завантаження через офіційний сайт

Завантажити мобільний Instagram через офіційний сайт не так просто, але є одна «лазівка». З її допомогою можна встановити на ПК версію Google Chrome і відкритим кодом. На робочому столі з’явиться іконка: «Instagram».Таким же способом можна встановити Instagram на ноутбук.

Чи означає це, що незабаром соціальна мережа випустить свою програму? Поки що офіційної інформації не надходило, але варто стежити за наступними оновленнями.

Щоб скачати мобільну версію Instagram на комп’ютер:

 1. Зайти в браузер Google Chrome – сайт Instagram.com.
 2. Натиснути правою кнопкою миші на будь-якому вільному просторі – «Подивитися код».
 3. З’явиться меню у вигляді мобільного додатку.Завантажити повну версію Instagram для компютера російською мовою
 4. У бічному меню коду вибрати «Application».
 5. Невелика синя напис «Add to homescreen».Завантажити повну версію Instagram для компютера російською мовою
 6. Підтвердити файл одразу після завантаження.

На екрані комп’ютера з’явиться іконка зі значком Инстаграма. Запускається під оболонкою браузера Google Chrome, тобто веб-версія соціальної мережі. Як і в браузерній версії відсутня додавання фотографій, Історії і налаштування. Але натиснувши в додатку на «Показати код» — можна знімати Stories і робити публікації.

Перевага такої версії в швидкому доступі з допомогою робочого столу. Це ярлик сайту, який названий в коді «Додаток», з іконками і посиланням на головну.

Установка Windows 10

Для ОС Windows 10 і 8, створені окремі програми. Завантажити останню версію веб-Instagram на комп’ютер можна за допомогою «Магазину» від Microsoft. Щоб зайти в Магазин, у користувача повинна бути ліцензійна версія операційної системи. Для роботи потрібне підключення до Інтернету та профілю Microsoft.

Стандартне додаток Instagram може працювати нестабільно. Залежить від поточного оновлення і типу пристрою.

Ввівши в пошуку магазину назва програми, з’явиться перша версія. Її функції – перегляд стрічки і виконання тих же завдань, що і в браузерній версії. Але перегорнувши далі, з’явиться «Instagram Uploader».

Це утиліта, за допомогою якої можна переглядати стрічку, завантажувати публікації і редагувати опис до них. Недолік – не можна переходити на свою сторінку налаштування. Доступ до фотографій можливий через акаунт Microsoft, з підключеним Google Drive.

Як завантажити безкоштовно безкоштовно Instagram на комп’ютер з Windows 10:

 1. Пуск – Microsoft Store.
 2. Якщо потрібна авторизація – підтвердити дані.
 3. Написати в пошуку «Instagram».Завантажити повну версію Instagram для компютера російською мовою
 4. Вибрати будь-яку з версій – Отримати.
 5. Встановити та ввести логін, пароль.

Така версія підійде тим, кому не потрібен Директ, а тільки публікація зображень. Щоб скористатися репостами, зберігати Історії і накручувати передплатників – перегорнути каталог Store.

Перейти по прямой ссылке і завантажити безкоштовно безкоштовно Instagram з магазину

В додатках Microsoft доступна авторизація за допомогою Facebook. Підключення буде виконано через Internet Explorer.

За допомогою емулятора Android APK

Емулятори мобільних операційних систем призначені не тільки для Инстаграма, але і інших програм. Можна встановити Windows 7, 8 і 10.

Коректна робота емулятора можлива тільки в тому випадку, якщо пристрій відповідає рекомендованим технічним вимогам. Емулятор Инстаграма Bluestacks повністю повторює мобільну версію соціальної мережі.

Щоб встановити Instagram:

 • скачати стару версію АПК;
 • скористатися офіційною версією Play Market.

В останньому випадку, завантаживши програму Instagram на комп’ютер, користувач отримає регулярні оновлення. Для роботи з емулятором необхідний профіль в Google.

Як завантажити і встановити Instagram на комп’ютер:

 1. Зайти на офіційний сайт Bluestacks – завантажити останню версію.
 2. Встановити на комп’ютер, використовуючи підказки і вибравши місце для зберігання файлів.Завантажити повну версію Instagram для компютера російською мовою
 3. Авторизуватися в системі за допомогою облікового запису Google або створити нову.
 4. Відкриється робочий стіл – іконка Play Market.Завантажити повну версію Instagram для компютера російською мовою
 5. Перейти в магазин – ввести в пошуку назву соціальної мережі.
 6. Встановити – Авторизуватись в Instagram.

Використовуючи окремий APK-файл, користувач зможе встановити будь-яку версію. Наприклад стара версія.

У настройках емулятора є пункт: «Встановити додаток» і пошук по внутрішньому сховища комп’ютера.

Щоб скористатися APK-файл:

 1. Відкрити Bluestacks – три точки зверху – Встановити APK.
 2. Вибрати на комп’ютері потрібний файл – дозволити установку від невідомих джерел.Завантажити повну версію Instagram для компютера російською мовою
 3. Почекати закінчення процедури і запустити соціальну мережу.

Емулятор працює тільки при підключенні до Інтернету. Доступно додавання фотографій, створення Історій, коментарі і лайки. Створити публікацію з відео або фото на комп’ютері можна через розділ: Сховище Windows або встановити на Bluestacks Total Commander.

Адаптовані розширення для браузера

Розширення для браузера – це інструмент, який відкриє Instagram в мобільній версії. Популярна платформа для розміщення доповнень – Google Chrome.

У каталозі магазина розширень можна знайти спрямовані на одне завдання або виконують відразу кілька:

 • для скачування медиафийлов. Фотографій, відео, Історій;
 • анонімний перегляд Stories;
 • публікації та створення Актуального;
 • особисті повідомлення і попередження.

Деякі розширення відкривають повний доступ до соціальної мережі, включаючи Директ. Такий Instagram для комп’ютера запропонований російською та англійською (в залежності від налаштувань користувача).

Незвичайне розширення для Google Chrome – App Phone For Instagram.

Оформлення виконане, як в Инстаграме для мобільного телефону, де можна вибрати різні колірні схеми. Соціальна мережа відображається всередині віртуального смартфона: доступно перегортання, публікації, Stories, лайки і коментарі — Direct відсутня.

Як скачати мобільну версію Инстаграма на комп’ютер:

 1. Відкрити Google Chrome – три смужки зверху.Завантажити повну версію Instagram для компютера російською мовою
 2. Додаткові інструменти – Розширення.Завантажити повну версію Instagram для компютера російською мовою
 3. Магазин додатків – ввести назву «App Phone for Instagram».Завантажити повну версію Instagram для компютера російською мовою
 4. Встановити – натиснути на що з’явилася піктограма зверху.

Додати розширення App Phone for Instagram по прямой ссылке.

Для Діректа ставлять інше розширення, але в його завдання входить лише відображення повідомлень. Функції відправлення повідомлень на даний момент немає. З розширеннями користувач буде повідомлений про недавніх лайку, передплатою та особистих повідомленнях. Оповіщення з’явиться в нижньому рядку із зазначенням нікнейму користувача, який надіслав запит.

Відмітні особливості Инстаграма на комп’ютері

Завантажити безкоштовно безкоштовно Instagram на Windows 8 і інші операційні системи можна будь-яким із запропонованих способів. Додаток з усіма функціями на ПК доступно тільки через Bluestacks.

Не рекомендується довіряти сайтам, що пропонують скачати файл в форматі «exe», особливо – вводити дані від запису.

Порівнювання мобільний і комп’ютерний версії, можна замінити що в першій швидкість прогрузки краще. Залежить від обсягу оперативної пам’яті на ПК, а також стабільності Інтернету. Отримати доступ до повідомлень в Инстаграме можливо через офіційний сайт. Коли користувач вперше переходить на головну, вгорі з’явиться повідомлення: «Включити повідомлення».

Також, не рекомендується використовувати одночасно кілька програм або розширень. Система безпеки соціальної мережі реагує на будь-які входи і виходи, здійснені не з-під мобільного додатку.

Це може призвести до блокування або деактивації облікового запису.

Як завантажити безкоштовно безкоштовно Instagram на комп’ютер вирішувати вам, але простіше увійти в соціальну мережу за допомогою програмного коду. Формат коду сторінок дозволяє публікувати фото і відео, писати коментарі, ставити лайки. Але, як і в багатьох розширення, додатках – доступу до особистої листуванні немає.

Моя довідка - Корисні поради