Завантажити фото з Instagram – на комп’ютер і телефон

Обмін мультимедіа та повідомленнями, основні функції инстаграма, особливо публікації конетнета наповнюються дуже швидко. Додаючи свій особистий контент, кожен користувач Instagram хоч раз мріяв про функції, яка допомагала б завантажувати на телефон цікаві публікації фотографій і відео,прямий ефір. На просторах соціальній мережі Instagram велика кількість красивих фотографій можна знайти, наприклад, велика кількість користувачів завантажують сімейні фотозйомки, природу, архітектуру, пам’ятки, мудрі цитати, діляться красивими кадрами з відпустки в екзотичних країнах.

Абсолютно з різних причин ми хочемо зберегти ту чи іншу фотографію з instagram. Як завантажити фото з инстаграма? Таким питанням задаються шанувальники зірок, які створюють фанпрофили.

Як зберегти фото через instagram

Гортаючи стрічку активності, ми випадково можемо побачити на фотографії рідних, друзів, однокласників, які знаходяться за сотні тисяч кілометрів, і пам’ять зберегти фото з instagram в своєму телефоні або на комп’ютері. А можна взагалі завантажити фото з инстаграма? Відповідь для всіх зацікавлених, позитивний. Існує кілька способів, як зберегти фотографії, з допомогою яких можна завантажити фотки з инстаграма:

  • Зробити скріншот екрану на телефоні;
  • Скопіювати посилання фото з instagram і викачати зі спеціального сайту;
  • Встановити додаткові програми на свій смартфон.

Про кожного з перерахованих вище способів розповімо більш докладно нижче.

Завантажити фото з Instagram   на компютер і телефон

Завантажуємо фото за посиланням

Як зберегти фото з instagram на телефон за посиланням? Запускаємо instagram на мобільному пристрої. Переглядаємо стрічку активності і знаходимо публікацію, зокрема фотографії, яку хочемо скачати. З правового боку верхньому куті, торкаємося меню публікації (3 вертикальні точки). Вибираємо пункт «копіювати посилання». Відкриваємо Telegram і починаємо чат з самим собою. Вставляємо скопійоване посилання і відправляємо собі повідомлення. Далі торкаємося зображення в повідомленні, і в меню натискаємо зберегти в галерею. Картинка буде збережена в галереї на вашому пристрої. Щоб подивитися скаченную публікацію, перейдіть в галерею.

Увага! Якщо не встановлено месенджер Telegram, то його необхідно встановити, щоб мати можливість скачувати публікації за посиланням була доступна. Встановити месенджер Telegram для андроїд можна з Play маркету, в iOS App Store. На сьогоднішній день месенджер на території Росії працює не стабільно. Мобільний месенджер має у своєму наборі російську мову.

Таким способом, можна завантажувати фото і відео з instagram на свій смартфон. Всі мультимедійні файли будуть автоматично при виборі зберігатися в галереї.

Робимо скріншот

Найшвидший і менш витратний спосіб зберігати фотографії на своєму мобільному телефоні моментально – це зробити скріншот екрану. Робимо знімок екрана, заходимо в інста профіль, вибираємо фото іншого користувача і робимо знімок. Якщо ваш пристрій працює на ОС андроїд, то скріншот робиться одночасним натисканням двох кнопок звуку і блокування. Знімок зберігається в альбомі «скріншот» в галереї.

Важливо! Знімок, зроблений за допомогою скріншота можна обрізати наявними інструментом на телефоні і при необхідності поділитися ним в соціальних мережах.

Зробити знімок екрану на айфоне, натисніть і тут же відпустіть кнопку «додому». Знімок екрана буде збережений в стандартному місці.

Завантажити фото з Instagram   на компютер і телефон

Як завантажити фото з комп’ютера

Всі перераховані вище способи хороші при використанні спеціального мобільного додатку соціальній мережі instagram. Крім мобільного програмки соціальна мережа має свою офіційну веб-сторінку, яка завжди доступна з комп’ютера.

Запускаємо встановлений браузер комп’ютері/ноутбуці. В адресному рядку вводимо сайт инстаграма, впечатываем логін та пароль облікового запису, проходимо авторизацію. Далі знаходимо вподобане фото і клікаєм на його меню (три вертикальні точки) і копіюємо посилання зображення. Відкриваємо сусідню вкладку і друкуємо запит: завантажити фото на комп’ютері з instagram. Знаходимо сервіс, який пропонує завантажити онлайн за посиланням у инстаграме. Вставляємо посилання обов’язкове поле і чекаємо завершення завантаження матеріалу.

Таким чином, на комп’ютер можна скачувати з фотографії і відеоролики тривалістю не більше 1 хвилини (60 секунд.)

Завантаження фотографій через додатки

Соціальна мережа instagram не стоїть на місці і постійно розвивається. Щоб з додатком було зручно і комфортно працювати, розробнику створюють додаткові програми. Існують спеціальні програми для скачування фотографій з instagram на телефон. Популярністю користуються такі додатки, як Instagrab, Instasave, Insta Download.

Принципу роботи перерахованих додатків однаковий. Щоб з їх допомогою завантажувати фотографії з инстаграма, необхідно скопіювати посилання. Для цього торкаємося меню публікації (три вертикальні точки), вибираємо пункт копіювати посилання. Запускаємо на телефоні додатковий додаток і в спеціальну рядок вставляємо скопійований нами адресу. Далі торкаємося кнопки «завантажити» (стрілка вниз). Після завантаження, збережена публікація з’явиться у вас в альбомі чи у галереї.

Принцип роботи з додатками простий і легкий. Дані зовнішні програмки дозволяють завантажувати не тільки картинки, але і відео. Всі мобільні додатки з офіційних торгових майданчиків надаються користувачам абсолютно безкоштовно.

Ще один спосіб зберегти вподобану вам публікацію на телефон. Буває, що на пристрої мало пам’яті і встановити, додаткові зовнішні програми не виходить. А втратити цікавий рецепт, мудре висловлювання або гарне фото не хочеться втратити. Тоді можна зберегти у самому мобільному додатку инстаграма. Для цього необхідно натиснути на прапорець під зображенням з правого боку. Тепер ваша замітка збережена і в будь-який момент ви можете повернути до неї і подивитися.

Якщо вам директе відправили особисто повідомлення з вкладеним файлом (фотографією), то зображення можна завантажити, не користуючись ніякими додатковими зовнішніми програмками. Для цього досить клацнути по фото і вибрати зберегти на телефон.

Який із запропонованих способів ви не вибрали – всі вони дієві. Єдине відмінне одні підходять тільки мобільних телефонів, планшетів, а інші для комп’ютерної версії. Скачавши і зберігши публікації з інста світу, їм можна поділитися в будь-месенджері. На сьогоднішній день не у всіх моделях є функція по скачуванню сторіс. На деяких моделях телефонів розробники внесли таку функцію. З неї легко можна зберігати сторіс на пристрій опубліковані матеріали.

Не забувайте оновлювати встановлені додатково програми до останньої версії, щоб всі додаткові програмки працювали стабільно.

Моя довідка - Корисні поради