Заробіток в Телеграм (Telegram)

Заробіток в Телеграм (Telegram)

Перше, що цікавить користувачів при появі різних месенджерів та соціальних мереж, – це можливість заробляти на них. Можна з упевненістю сказати, що отримувати дохід у телеграме можна! Перш ніж приступати до цієї затії, необхідно відповісти на ряд питань:

 • Скільки грошей хочете отримувати в telegram?
 • Чи є у вас необхідні для цього навички?
 • Заробіток передбачає вкладення чи ні?

Не варто ігнорувати ці питання. Не відповівши на них, ви сильно ризикуєте в майбутньому. Наступна мета – вибір способу заробітку.

Чим приваблюють рекламодавців Telegram-канали?

Зараз складно уявити просування бізнесу без реклами. Для подібних цілей придумано безліч майданчиків, і телеграм – не виняток. Популярний месенджер надає своїм клієнтам ряд переваг. На них просто неможливо «не клюнути»! Із-за специфіки роботи Телеграм рекламні пости переглядають понад 50% користувачів. Все це завдяки тому, що подібний контент є частиною інших повідомлень.

Якщо порівняти месенджер з популярними соціальними мережами, то можна помітити суттєву різницю. Телеграм забезпечує у 2,5 рази більше переглядів, ніж ВК і в 5 разів більше, ніж FB. Тепер розумієте, чому цей сервіс користується такою популярністю?

Фактори, що впливають на заробіток

Заробіток в телеграм залежить від наступних показників:

 • Мова повідомлень;
 • Ключова тематика каналу;
 • Формат записів/їх кількість.

Месенджер користується популярністю в багатьох країнах:

Заробіток в Телеграм (Telegram)

Як не дивно, але англомовна аудиторія у Телеграме порівняно мала. У той же час можна чудово заробити на користувачах, які/які вивчають перську мову.

Кращі категорії:

 • Бізнес;
 • Політика/економіка;
 • Блоги (авторські);
 • Галузеві телеграм-канали.

Як заробити в залежності від тематики/кількості передплатників?

Актуальна статистика:

Заробіток в Телеграм (Telegram)

Замовники оцінюють рівень залученості фоловерів на конкретному каналі. Вони аналізують кількість розміщених записів і спосіб їх подачі. Чим більше рівень, тим вище рівень заробітку на рекламі.

Розглянемо на прикладі:

Уявіть, що на каналі 15 тисяч передплатників. Розміщену запис переглянули 5 тисяч осіб. Стало бути, тільки третина з усіх фоловерів ознайомилася з повідомленням. Наступну замітку переглянули 17 тисяч осіб. Це на 2 тисячі більше, ніж аудиторія каналу. Як це може статися? Швидше за все, читачі поділилися цікавою записом з друзями. Залучення аудиторії збільшилася.

 • Щоб домогтися гарних результатів, необхідно публікувати якісний контент.
 • Друге правило: потрібно робити це регулярно, інакше інтерес фоловерів може стихнути.
 • Також не слід забувати про формат записів. Ви повинні полегшити сприйняття тексту і супутнього контенту. Зробіть його максимально зручним і доступним для своїх читачів. Це завжди плюс!

Перевірені способи заробітку в Телеграме

Заробити в Telegram можна по-різному. Але варто розглядати перевірені і надійні способи. Ознайомтеся з підбіркою, створеної фахівцями, і справа залишається за малим! Вибирайте те, що по душі, і приступайте до заробітку!

Перегляд постів

Якщо ви хочете трохи підзаробити, це можна здійснити за допомогою перегляду чужих публікацій. Найцікавіше, що для цього не потрібно особливих умінь і знань. Досить скористатися ботом.

Як це працює:

 • Знайдіть бот, зайдіть в програму. Запустіть бот;
 • Перегляньте вітальний меседж. Натисніть «Переглянути публікацію»;
 • Залишайтеся на сторінці до появи повідомлення «Вам нараховано…».

Кількість переглядів може бути обмеженим. Все залежить від попиту.

Створення бота

Що таке бот? Це автоматизована програма (робот), створена для здійснення тих чи інших маніпуляцій у мережі.

Що робить бот:

 • Перекладає текст на інші мови;
 • Допомагає навчатися в процесі роботи;
 • Розсилає новинну інформацію;
 • Займається розкруткою каналу;
 • Генерує паролі.

Якісні боти завжди затребувані користувачами. Проте створювати їх можуть тільки професійні програмісти або самоучки. Якщо ви новачок в цій справі, але хочете створити власне «дітище», можете скористатися @BotFather або @Manybot.io. Порада: уважно ознайомтеся і розберіться з інструкціями. Виконайте необхідні налаштування нового бота.

Що робити з ним далі? Звичайно ж, продавати! Пропонуйте його всім, хто цікавиться таким софтом. Враховуючи примітивність «аматорського» бота, багато заробити на ньому не вийде. Але спроба – не тортури. Якщо зробити все грамотно, ви покриєте витрати на його створення і вийдете в плюс.

Не розбираєтеся в цьому питанні? Тоді замовте бот у програмістів. Потім ви зможете продати його дорожче і заробити на різниці у вартості.

Павло Дуров організував щорічний конкурс на отримання гранту для професіоналів цієї сфери. Головний приз – $25 000. Безумовно, конкурсанти повинні блиснути розумом і створити щось вартісне!

Розробка додатків для месенджера

Варто відзначити ще один щорічний конкурс для програмістів в Телеграм. Створіть абсолютно новий додаток або елемент інтерфейсу для популярного месенджера і заробіть 1 млн. рублів.

Немає сенсу приховувати свої таланти в області програмування. Беріть бика за роги, поки є така можливість!

Злом протоколу безпеки

Павло Дуров не припиняє радувати користувачів новими ідеями та цікавими сюрпризами. Хочете відчути себе в ролі справжнього хакера? Зумієте зламати систему? Сам творець месенджера дає вам зелене світло! А мега-приємний бонус у вигляді 6 млн. рублів вже точно не залишить нікого байдужим. Для чого це робиться? Відповідь проста: захищеність Телеграма настільки висока, що можна створювати конкурси з найвищими ризиками для «гаманця» його творця. Поки що не знайшлося жодного генія, здатного на злом протоколу. А раптом їм станеш саме ти?

Моя довідка - Корисні поради