Заробіток Instagram-моделей. Професія майбутнього?

Уявімо гіпотетичну ситуацію через якийсь час. Ваша 16 річна донька каже, що не буде навчатися далі і піде в Instagram моделі. Як ви відреагуєте? Я майже впевнена, що ніхто з вас не буде в захваті, бо, незважаючи на те, що на дворі 21 століття, і заробіток в інтернеті – звичайна справа, думка про те, щоб жити на заробіток з фоток у Інсте здається дикою для багатьох. Давайте розберемося, чи варто вашої гіпотетичної дочки через роки або вам прямо зараз робити Instagram-моделінг своїм заробітком. Чи є взагалі таке слово? Не суть, ви зрозуміли, про що я кажу, переходимо до головного.

Що потрібно, щоб стати Інста-моделлю?

Вміння розкручувати аккаунт або гроші на спеціаліста в цьому плані я не буду включати в список – це само собою зрозуміло. Без аудиторії жоден із заробітків, про який я напишу нижче, не буде ставитися до нас.

 • Краса. Можливості обробки фотографій в наш час, звичайно, вражають. Але, як і 50 років тому, важливо мати гарне обличчя і тіло. У випадку з дівчатами це миле обличчя і струнке тіло. У хлопців накачаний торс куди важливіше, ніж гарненьке обличчя. Також зараз тренд на незвичайності, тому, якщо на додаток до перерахованого у зовнішності у вас є особливості: вітіліго, веснянки або шрами – ви також можете знайти свою нішу. Правда, найчастіше це складніше і в зарубіжній аудиторії, але все ж, зараз особливості зовнішності – фішка. Навіть якщо у вас пара десятків зайвих кілограмів, ви можете просто стати моделлю плюс-сайз. Відноситься це до дівчат в першу чергу і також це буде складніше і в моральному, і в матеріальному плані, але шанс є.
 • Конкурси, колаборації, співпраця з відомими брендами і так далі. Потрібно бути активним, щоб у Інсте навколо свого тіла зібрати величезну аудиторію. Причому, стати обличчям якої-небудь величезної компанії не так вже й складно – багато хто з них проводять конкурси на своїх інста-сторінках, і, якщо ви будете тримати руку на пульсі» і переглядати їх акаунти, ви легко можете знайти роботу в закордонній компанії. Але це – спойлер, тому, поки у вас ще не пропав інтерес, перейдемо до найцікавішого.Заробіток Instagram моделей. Професія майбутнього?
 • Як заробляють моделі в Instagram?

  Взагалі специфіка цієї професії, якщо це можна так назвати, полягає лише у двох пунктах. Тільки ними вона відрізняється від звичайної блогерською сторінки. В іншому, поки немає жодних пропозицій, моделі з великою і активною аудиторією можуть заробляти так само, як і інші власники популярних записів. Поговоримо докладніше.

 • Реклама. Тут коментарі не потрібні будь – яка сторінка з хорошою аудиторією може стати рекламної майданчиком.
 • Партнерки. Можна розміщувати посилання на різні товари, при переході за яким будуть партнерські відрахування.
 • Консультації по ЗСЖ і тренувань. Якщо у вас красиве тіло, ви швидше за все розбираєтеся в тому, як потрібно харчуватися і тренуватися. Це – дуже специфічний пункт, тому що підходить далеко не кожної моделі. Тільки тим, що економив на тренера і вивчав правильне харчування і тренування самостійно.
 • Продаж товарів. Можете продавати свій мерч, наприклад. Так що ви можете продавати, якщо є багато якісних передплатників, яким подобається ваш контент.
 • Модельна діяльність. Це я вже заспойлерила. При активній діяльності є шанс засвітитися у відомих профілях і отримати роботу. Instagram в цьому плані – класний варіант, але лише в тому випадку, якщо ваші фотографії зафотошоплены хоча б не на 60 відсотків.
 • Детальніше про те, чим корисний і актуальний бізнес в Instagram в 2019 році читайте у статті за посиланням.

  Заробіток Instagram моделей. Професія майбутнього?

  Перспективи такої професії

  Які перспективи у людини, який пішов в Instagram-моделі? Взагалі тут можна провести паралель з людьми, які на цьому терені досягли успіху і без соціальних мереж. Хоча популярність і з’являється через інтернет, серйозний заробіток можливий лише у великих компаніях, яких навряд чи влаштують ваші фото на айфон. Я не кажу, що вам потрібно обладнати студію, зовсім ні. Я про те, що все одно рано чи пізно доведеться вийти за межі екрану телефону, і місце проживання у цьому плані відіграє велику роль. Навряд чи фотографи з Diesel приїдуть в дуже віддалену місцевість. Або у вас повинен бути бюджет на перельоти, варто подумати про переїзд в центральну частину країни чи на захід. У цьому обмеження, яке на даний момент заважає сприймати Інста-моделей всерйоз – найчастіше саме із-за місця проживання вони не можуть вийти за межі камери для телефону. Звичайно, є винятки, я не сперечаюся, але це – одиниці, найталановитіші й нахабні. Потрібно бути дуже активною людиною, щоб вас помітили. У вас багато сил і енергії? Вперед. Ви – інтроверт, для якого будь-яка розмова по телефону – величезний стрес? Подумайте про роботу бібліотекарем, наприклад.

  Про розмір бюджету для запуску бізнесу в Instagram в 2019 році детальніше читайте в нашій статті .

  Заробіток Instagram моделей. Професія майбутнього?

  Висновок

  Отже, в наш час все більше з’являється професій, орієнтованих виключно на інтернет-простір. Чи можна це вважати професією майбутнього? Я все ж вважаю, що так. Я завжди називаю соціальні мережі одним з найбільших винаходів 21 століття. Вони дозволяють реалізовуватися абсолютно в будь-якій сфері без освіти, на одних талант і ентузіазмі. Тому, якщо моя дочка вирішить стати інста-моделлю, я пораджу їй все ж здобути освіту, адже немає необхідності проводити за цим заняттям повний робочий день. Хоче займатися моделингом? Заради бога. Я навіть навчу її вести запис так, щоб аудиторія зростала.

  Про сервіс допомагає в просуванні аккаунта можете детальніше почитати в статті за посиланням

  Моя довідка - Корисні поради