Заборонені хештеги в Инстаграме

Заборонені хештеги в Инстаграме

Заборонені хештеги в Инстаграме допомагають видалити будь-який пост, що містить негативний або знаходиться під забороною контент.

Хештеги – особливі відмітки (набір цифр або слів, імена, назви), завдання яких – проводити оперативний пошук необхідних фотографій в Инстаграме. Прописуючи теги, можна придумати таку цікаву відмітку, яка швидко зробить ваш профіль відомим. Однак є чорний список тегів, які заборонено використовувати в instagram.

Різновиди блокування хештегов

Спочатку підлягають блокуванню теги з’явилися в Инстаграме в 2013 році. Список містив виключно ненормативну лексику. З тих пір він почав збільшуватися і сьогодні досяг значних розмірів. Всі подібні теги інста ділить на 2 різновиди.

 • Повне блокування. Запис у Инстаграме не буде опублікована, поки ви не видалите заборонений хештег.
 • Гнучка блокування. В пошуку по цьому тегу показуються 30 останніх постів. Інші приховані, по позначці їх знайти не вийде.
 • Є тематичні поділу заборонених хештегов, які розглянуті нижче.

  Чорний список хештегов в Instagram — 2018

  Спочатку в 2013 році забороненої стала ненормативна лексика англійською мовою, проте користуватися російськими нецензурними виразами допускалося – адміністрація не накладала ніяких обмежень.

  Ознайомитися з повним і актуальним списком, який постійно оновлюється, можна на офіційному сайті:
  http://thedatapack.com/banned-instagram-hashtags-update/

  Потім список був збільшений за рахунок всіляких згадок проституції, порнографії, оголення і будь-якого нецензурного контенту.

  Заборонено використовувати такі хештеги, як #models, #woman. Їх у insta величезна кількість, тому користувачі з них бачать не більше 30 публікацій.

  Заборонені хештеги в Инстаграме

  Заборонені хештеги в Instagram

  Адміністрація Инстаграма уважно відстежує трагедії та новини світу, регулярно блокуючи відповідні хештегі.

  Всього є 118 запитів, яких заборонено використовувати. Деякі з них можуть здатися нешкідливими, але адміністрація пояснює свою позицію так: чимало тегів заблоковані в обмеженій кількості регіонів і лише на час.

  Читайте також:
  Як змінити пароль в Instagram - популярні способи

  Заборонені хештеги в Инстаграме

  У пошуку не беруть участь такі теги, як #citycentre, #easter, #kansas.

  Може здатися, що теги дійсно нешкідливі, проте їх можуть спеціально прив’язувати до забороненого контенту. В результаті подібні хештегі набувають погану репутацію. Пости з тегами #ILoveMyInstagram #like можуть містити в собі бруд контент.

  Негативну славу здобули теги з ухилом в еротичне русло – #booty, #sexual. У чорний список потрапили і ті, які припускають анорексію (#loseweight, #thinspo).

  Моя довідка - Корисні поради