Youtube (YouTube) сюжети

Youtube (YouTube) сюжети

Як зробити сюжет в Ютубі

Функція буде активована при досягненні 10 000 передплатників на каналі.

Інструкція по створенню Ютуб сюжету:

 • Скачайте і встановіть мобільний додаток YouTube. Відкрийте його, натисніть камеру і виберіть варіант «Історія»;
 • Щоб записати відео, утримуйте кнопку захоплення. Щоб зробити фото для сторіс, натисніть на цю ж кнопку 1 раз;
 • Виберіть фото/відео з архіву, якщо не плануєте знімати щось нове;
 • Щоб оформити Історію, скористайтеся фільтрами і наклейками. При бажанні додайте текст і музику;
 • Перегляд власних Сторіс здійснюється по тому ж принципу, що і в Instagram. Для кожного окремого сюжету буде доступна статистика (кількість переглядів та інше);
 • Користувачі, які не підписані на ваш канал, зможуть подивитися сюжети на головній сторінці відеохостингу. Ваші передплатники побачать їх у розділі «Підписки». Примітно і те, що під ними можна писати коментарі.
 • Сторіс в Ютуб

  Власники розкручених YouTube-каналів (від 10 000 передплатників) можуть радіти! Відеохостинг запускає Ютуб сюжети. Це якийсь прототип Insta-Stories, який має невелике відміну. Сторіс в Ютуб будуть доступні для перегляду в протягом 7 днів з моменту публікації. Однак знімати їх можна тільки на телефон.

  Youtube (YouTube) сюжети

  Примітка: про те, як зробити сторіс в Ютубі, стало відомо ще в минулому році. Дана функція тестувалася обмеженим числом користувачів популярного відеохостингу.

  Чому я не можу знімати Ютуб сюжети?

  Бета-тестування новинки продовжується і по сьогоднішній день. Розробники планують впровадити функцію для великих каналів, однак слова не завжди підтверджуються діями. Можливо, YouTube Stories змінять і все ж додадуть на майданчик, а може бути, і зовсім приберуть.

  Навіщо потрібні Stories на відеохостингу

  Популярні блогери, які використовують відразу кілька соціальних мереж для просування контенту, мають звичку рекламувати нові відеоролики в Instagram або ВКонтакте. Вони анонсують відеозапис і закликають відвідати канал. Знайоме?

  Нововведення дозволить зосередити авторів на своїх майданчиках і не відволікатися на залучення аудиторії згаданим способом. Відеохостинг був недосконалий у питаннях швидкого і простого взаємодії блогера з фоловерами. Тепер цей недолік намагаються виправити. Що з цього вийде – покаже лише час.

  Ютуб сюжети будуть доступні для перегляду всім користувачам, а не тільки передплатникам каналу. «Час дії» Stories – 7 днів, замість звичних 24 годин на соціальній майданчику Instagram.

  Youtube (YouTube) сюжети

  Сторіс записується на телефон і публікується через офіційне додаток Ютуб.

  YouTube Stories та Insta-stories: відмінності

  Youtube (YouTube) сюжети

  • Ютуб сюжети можна редагувати в ході запису. Додаткових додатків для обрізки контенту і додавання музики не буде потрібно.
  • Користувачі можуть бачити сторіс блогерів, на яких вони не підписані. А все тому, що людина популярний на цьому майданчику.

  Як прибрати сюжети з YouTube?

  Ми вже розібралися, як зробити сюжет в Ютубі. Тепер давайте розглянемо, як прибрати сюжети з YouTube.

  Інструкція:

 • Виберіть потрібну Історію;
 • Відкрийте меню, виберіть дію «Видалити».
 • Все дуже просто, чи не правда?

  Відповіді на коментарі користувачів

  Инстаграммеры часто використовують функцію «Постав запитання». Відповіді на коментарі в Ютуб працюють за аналогічним принципом. Відкрийте статистику потрібного сюжету, ознайомтеся з коментарями ютуберов. Зробіть відповідь для користувача. Ви можете опублікувати «відповідь» відео або фото з текстовим повідомленням.

  Моя довідка - Корисні поради