Є накрутка лайків в Инстаграме онлайн без реєстрації?

Передплатники, лайки і коментарі в соціальних мережах – показник популярності. Однак, далеко не всі хочуть отримувати їх природним способом, завдяки придатному контенту і стратегії просування. Саме тому винахід такої речі як накрутка лайків в Инстаграме онлайн без реєстрації була неминуча. Поговоримо про неї.

Плюси і мінуси накрутки лайків без реєстрації

В накрутці лайків або чого завгодно, зрозуміло, є свої плюси і мінуси. Ми обговоримо їх, щоб ви розуміли, варто йти на таке чи ні.

Переваги:

 • Швидкість.
 • Безпека.
 • Найчастіше, безпека.
 • Простота.

Недоліки:

 • Ненадійність.
 • Низька швидкість.

Є накрутка лайків в Инстаграме онлайн без реєстрації?

Хоча плюсів у даному методі і достатньо, мінуси, на мій погляд, переважують. У вас немає ніяких гарантій, що лайки будуть приходити. Ви не знаєте, як довго вони будуть йти і скільки їх взагалі буде. Так що, не раджу розраховувати на цей варіант як на основний для того, щоб отримати накрутку безкоштовно.

Способи накрутити лайки без реєстрації

Звичайно, під реєстрацією я маю на увазі відсутність обліковий запис на онлайн сервісах. І таке можливо не тільки у випадку з графами на сайтах. Є ще кілька варіантів.

 1. Сервіси. Зрозуміло, в загальний список я не можу їх не включити. Найпростіший варіант, який не зажадає від вас ніяких відміток на публікації для сердечок.
 2. Хештегі. Є багато міток для взаємного лайкинга. Пошукайте щось на кшталт #like4like або #лайкзалайк, виберіть найбільш популярні теги і використовуйте їх.
  Є накрутка лайків в Инстаграме онлайн без реєстрації?
 3. Беріть участь в лайктаймах. Механіка приблизно наступна: ви викладаєте пост, підпису залишаєте хештегі для лайктайма і пишете умови. Наприклад, поставити лайк, підписатися і прокоментувати. Потім ви, з допомогою рандомайзера, вибираєте одного з коментаторів, і в наступному лайктайме залишаєте посилання на нього і додаєте в умови лайки або підписки на нього. Так у користувачів буде стимул для участі. Механіка може змінюватись, але суть така.
  Є накрутка лайків в Инстаграме онлайн без реєстрації?
 4. Взаємний піар. Можна співпрацювати з обліковими записами на аналогічну тематику, допомагаючи один одному набирати позначки «Мені подобається».
 5. Чати. Є спеціальні чати, в яких учасники лайкають один одного. Так, якщо ви перебуваєте в одному з таких, потрібно просто скинути туди новий пост, і вони поставлять вам сердечка. Але є обов’язкова умова – ви повинні відповідати тим же, інакше вас виженуть.
Читайте також:
Як приховати прямий ефір в Instagram від небажаних глядачів?

Сервіси накрутки лайків без реєстрації

Найпростіший варіант із перелічених вище – сервіси. Зазвичай такий функціонал є додатковим до сайтів для накрутки або просування.

 1. Likeinsta. Потрібне поле знаходиться на головній. Потрібно всього лише прокрутити трохи нижче, вставити URL, натиснути на «Я не робот», а потім на «Накрутити». Важливо залишатися на сторінці під час виконання завдання. Інакше накрутка зупиниться.
  Є накрутка лайків в Инстаграме онлайн без реєстрації?
 2. Youliker. Це вже скоріше інтернет-магазин. Тут ви можете зробити замовлення без створення облікового запису. Не знаю, як ви, а якщо я комусь плачу гроші, я хочу знати, на якому етапі виконання знаходиться куплена мною послуга.
 3. Ozgram. Головна умова – відкритий профіль. Що цілком логічно. Інструмент працює, і ви можете скористатись їм теж.
 4. Likemeinsta. Механіка роботи точно така ж. Вставляємо посилання і радіємо. Є один мінус – можна накрутити тільки останній пост.
 5. Piar4you. Сайт, на якому можна оплатити замовлення. Для цього можна зайти в демо обліковий запис. Але, знову ж таки, якщо ви платите гроші, навіщо вам відсутність профілю і, отже, контролю.

Чому не варто накручувати лайки без реєстрації?

Тепер про те, чому не варто накручуватися без реєстрації. Основна причина, по якій не варто користуватися таким способом, що в тому випадку, якщо ви оплачуєте послугу і не реєструєтесь, у вас немає ніяких гарантій, що послуга буде оплачена. Також ви не зможете відслідковувати процес виконання замовлення. Це дуже незручно.

Якщо ж ви не платите, то такої небезпеки вже не буде. Але разом з тим це ненадійна послуга. Ви не знаєте, скільки відміток «Мені подобається» ви отримаєте і отримаєте їх взагалі.

 

Є накрутка лайків в Инстаграме онлайн без реєстрації?

Ліміти на накрутку лайків

На отримання уваги як таких обмежень немає. Але, зрозуміло, якщо сплеск активності буде занадто різкий, адміністрація соціальної мережі зверне на вас увагу. Тому намагайтеся робити так, щоб накрутка виглядала природніше. Повною мірою керувати цим можна лише з обліковим записом.

Читайте також:
Способи додати в Instagram відео з ВК: добірка сервісів

Однак, варто знати і обмеження. Ви можете ставити 30 лайків, коментарів і підписок/відписок у годину, якщо користуєтеся соціальною мережею недавно. І 60, якщо зареєструвалися більше півроку тому. Але, знову ж таки, варто проявляти активність нерівномірно, роблячи перерви, щоб не забанили.

Є накрутка лайків в Инстаграме онлайн без реєстрації?

Накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно, без реєстрації можлива. Є кілька способів її реалізувати. Один з найпростіших – спеціальні сервіси. Але куди краще все ж таки мати обліковий запис, щоб чітко знати, скільки сердечок ви отримаєте і як довго це отримання триватиме. Тому не варто працювати без реєстрації.

Запитання наших читачів

Є накрутка лайків в Инстаграме онлайн без реєстрації?#1. Чи існують які працюють сервіси, через які можна накрутити лайки без реєстрації?

Існують. І кілька таких ми вказали в статті вище. В основному такі сервіси вимагають не залишати сторінку, що не завжди зручно. Але тут вже або безкоштовно, або зручно.

Є накрутка лайків в Инстаграме онлайн без реєстрації?#2. Варто використовувати накрутку?

Без реєстрації сервіси можуть бути лише іграшкою – ви не знаєте, прийдуть вам сердечка чи ні. А якщо все одно доведеться платити, чому не зареєструватися? А якщо доведеться заплатити, чому б не придбати послуги сервісу комплексного просування по типу Zengram? Вони дозволять отримати цільову аудиторію і «Мені подобається» від них за контент.

Є накрутка лайків в Инстаграме онлайн без реєстрації?#3. Яка вигода сервісів накручувати лайки безкоштовно?

Основна умова – щоб ви залишалися на сторінці під час накрутки, а значить, вам можна показувати рекламу. Ну або продати платні послуги, якщо вам набридло дивитися на одну і ту ж сторінку або потрібен більш швидкий результат.

Якщо хочеш поставити запитання або висловити думку — тобі в коментарі. А також не забудь подивитися корисне відео по темі.

Читайте також:
Сергій Захарьяш - офіційний Instagram: свіжі фото і відео в 2019 році, біографія, особисте життя, останні новини, будинок 2

Моя довідка - Корисні поради