Яку кількість символів в Instagram допускається під фото?

У соціальній мережі Instagram завжди головним було одне – естетичність постів. Тобто люди завжди намагалися дотримуватися якогось почуття міри, щоб не захаращувати буденними і нецікавими постами Instagram. Але для людини, яка працює на даній платформі, дуже важливо стежити за тим, яке у нього фото, і головне – який текст у нього в пості. Багато вважають, що текст не особливо важливий, якщо красиві картинки є, але бізнесмену або блогеру – навіть дуже важливо! Адже вони доносять інформацію до людей, і це потрібно робити правильно. З’ясуємо, яку кількість символів в Instagram може вмістити підпис під фото.

Так, всім повинно бути відомо, що в Инстаграме є певний ліміт для текстів. У 2020-му цей ліміт досягає 2200 символів. Тобто це максимум, який ви можете надрукувати. Але це для звичайного посту.

Яку кількість символів в Instagram допускається під фото?

Чому ж, питається, чи є цей ліміт?

Багато обурюються з цього приводу і зовсім не думають про те, що якщо відмінити ліміт, то тоді текст взагалі стане нечитабельним. Адже ніхто не захоче читати те, що не має кінця. Задумайтеся! Пишіть максимально коротко і просто.

Як правильно писати пост, щоб він був читабельним

Правильно писати – це означає, що ваша творчість не повинно нікого приспати, а навпаки, зацікавити. Головне, що потрібно зробити, – кричущий заголовок. Зробіть заголовок таким, щоб він дійсно заінтригував людей. І обов’язково ділите текст на підзаголовки і абзаци, якщо ж все-таки пишете багато. Користувачам буде комфортніше читати, якщо ви структуровано напишете. Можливо, вони зацікавляться темою, але в потоці ваших сумбурних думок не знайдуть відповіді на своє питання.

Яку кількість символів в Instagram допускається під фото?

Яку кількість символів в Instagram допускається під фото?Ну і, звичайно ж, підбирайте якісні зображення.

Якщо ж текст перевищує 2200 символів, але написати вам обов’язково це потрібно, тобто інформація дійсно цього варто, в такому випадку можете опублікувати продовження окремим постом, так навіть більше заинтригуете людей. Або ж можете написати продовження в коментарях, попередньо попередивши про це передплатників.

І слідкуйте, будь ласка, за тим, щоб текст не їхав і не зрізався на екрані телефону. Часто при написанні в Инстаграме виникає така проблема: текст просто обрізається. Щоб цього не сталося, напишіть краще спочатку в текстовому редакторі або в примітках телефону і лише тоді вставляйте запис в пост і публікуйте.

 

Які ще є обмеження в Инстаграме

Instagram має досить обмежень, і кількість символів – це ще не все.

  • Не можна ставити більше 1 лайка в півхвилини.
  • Не можна підписуватися більше, ніж на одну людину протягом 30 секунд і не більше двохсот за 60 хвилин.
  • Між відписками має бути перерва близько 20 секунд.
  • Додавання фотографій повинно відбуватися поступово. Не можна публікувати відразу всі, тобто до 5 публікацій в день.
  • Коментувати можна не більше 15 разів на 60 хвилин, інше буде вважатися спамом.

Яку кількість символів в Instagram допускається під фото?

Якщо ви задумали в якийсь момент влаштувати «день відписок», то тоді не варто перед цим підписуватися або активно ставити лайки іншим людям.

У 2020-му є нові ліміти для створених сторінок і виглядають вони так: перші 20 днів ви можете виконувати дії протягом 45 секунд, якщо ж говорити про сумарному підсумку, той не вище п’ятисот. Тобто, простими словами, краще взагалі нічого не робити в цей час. Можете опублікувати пару фотографій і залишити на час аккаунт. Також тепер Instagram не забороняє публікувати свої контактні дані, як раніше.

Запитання наших читачів

Яку кількість символів в Instagram допускається під фото?#1. Як визначити, чи перевищив я ліміт чи ні?

Якщо ви володіти IOS, тоді можете не переживати на цей рахунок, тому що у вас буде видно кількість надрукованого тексту. Хоча навіть якщо ви забудете про це, програма просто не дасть більше нічого писати. Так ви зрозумієте, що перевищили ліміт.

Яку кількість символів в Instagram допускається під фото?#2. Чи є якесь оптимальне кількість символів?

Насправді, немає особливого правила на цей рахунок. Це все буде залежати від вас. Але настійно радимо писати якомога менше максимальної кількості, щоб люди могли читати нормально.

Яку кількість символів в Instagram допускається під фото?#3. Чим важлива довжина опису профілю?

Тут також присутній ліміт у 150 знаків. Це ідеальне рішення для тих, хто не знає міри і пише про себе занадто багато.

Є питання або хочеш висловитися? Напиши все це в коментарях! А також дивись корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради