Який вибрати сайт для накрутки передплатників у Инстаграме?

Для того щоб набрати реальних фоловерів в соціальних мережах, слід постійно працювати над контентом і продумувати стратегію просування. Деякі люди не хочуть цього робити, другим цей шлях здається занадто довгим, а інші хочуть набрати початковий капітал передплатників для кращої розкрутки. Є декілька реалізацій інструментів накрутки. У цій статті ми обговоримо таку річ як сайт для накрутки передплатників у Инстаграме.

Сайт та онлайн-сервіси – одне і те ж?

У статті на аналогічну тему люди вживають сайт і сервіс в однаковому значенні. Чи Правильно це? Насправді, хоча я і сама так пишу, в цьому є невелика помилка. Сайт – загальна назва сторінки в інтернеті. А онлайн-сервіс – тип. Тобто, соціальна мережа – сайт, форум – сайт, інтернет-гра – сайт. Так що, ставити таке питання, який міститься в цьому підзаголовку, все одно що питати: яблуня та дерево – одне і те ж?

Який вибрати сайт для накрутки передплатників у Инстаграме?

Що краще онлайн-сервіси або програми?

Одна з реалізацій інструментів накрутки – додаток. Що краще? Вирішувати вам, виходячи з потреб. Алгоритм дій у обох варіантів зазвичай один і той же. Є варіанти, які доступні як платно, так і безкоштовно. Різниця, мабуть, в мобільності. Додатки доступні на телефоні в будь-який час, їх інтерфейс адаптований під мобільний пристрій. Так що, якщо вам важливо в будь-який час продовжувати накручувати лайки, перегляди, коментарі чи фоловерів на свій аккаунт, вибирайте саме приложуху.

Підбірка сайтів для накрутки передплатників в Instagram

Зазвичай такі інструменти вимагають логіна і пароля від Instagram. Тому вкрай важливо використовувати тільки надійні варіанти, які не обдурять вас на гроші і не зламають профіль. Тому я дам свій невеликий ТОП.

Читайте також:
Хештеги для просування в Instagram

Безкоштовні:

 1. Bosslike. Це – біржа активності. Тут ви ставите лайки і підписуєтеся на користувачів, щоб заробляти бали. Їх потім можна витратити на себе, створивши завдання. Сайт швидкий, а відсоток живих фоловерів досить великий. Цей сайт для накрутки лайків дозволяє не тільки заробляти бали, але і поповнювати рахунок. Нещодавно, до речі, там з’явилася можливість вивести зароблене. Якщо переводити внутрішню валюту на рублі, придбати тут позначки «Мені подобається» буде дешевше, ніж в Інтернет-магазинах» передплатників.
  Який вибрати сайт для накрутки передплатників у Инстаграме?
 2. Fastfreelikes. Навіть інтерфейс у цього інструменту дуже схожий на попередній, не кажучи вже про функціоналі. Правда, тут користувачі дуже сильно підняли вартість одного лайка. Так що, заробляти тут зручніше, але ось накручувати що завгодно не дуже круто.
  Який вибрати сайт для накрутки передплатників у Инстаграме?
 3. Cashbox. Сайт був запущений платіжною системою Webmoney, і замість внутрішньої валюти тут цілком реальні рублі. Тому і тут ви можете заробити. Але небагато.

Який вибрати сайт для накрутки передплатників у Инстаграме?

Платні:

 

 1. Likemania. Сюди ви заходите, вибираєте послугу і оплачуєте. Нічого складного. Відзначити хотіла б можливість підключення автонакрутки, яка дозволить розгойдувати ще кілька майбутніх постів.
  Який вибрати сайт для накрутки передплатників у Инстаграме?
 2. Socelin. Є різні види передплатників. Одні дорожче інших, тому що живі. Ваше завдання полягає лише в тому, щоб вибрати відповідний пакет послуг.
  Який вибрати сайт для накрутки передплатників у Инстаграме?
 3. Soclike. Все точно так само, як і в попередньому варіанті. Особливо розпинатися не буду, скажу лише про те, що тут можна накрутити лайки та перегляди.

Який вибрати сайт для накрутки передплатників у Инстаграме?

Чому одній накрутки передплатників недостатньо для розкрутки?

Деякі люди вважають, що заплатити на сайт для накрутки передплатників у Инстаграме достатньо для того, щоб отримати реальну аудиторію. Не варто плутати поняття. Купивши пакет послуг такого сайту, ви отримаєте фальшивих передплатників, яким ваш контент не цікавий. Якщо вже хочете заплатити за тариф якого-небудь сайту, краще виберіть сервіси комплексного просування типу Zengram, Pamagram або Tooligram. Вони дають цільову аудиторію і це придбання буде куди корисніше, ніж Likemania.

Читайте також:
Повне видалення сторінки в Instagram: інструкція користувача

Який вибрати сайт для накрутки передплатників у Инстаграме?

Реальна аудиторія у соціальних мережах набирається з працею і через наполегливу роботу. Однак, не всі хочуть витрачати купу часу і сил на розкрутку. Тому і з’являються сайти, на яких продаються люди». Реальної користі від цього не буде – цим користувачам ви і ваші пости нецікаві. Краще вже вибрати сервіси комплексного просування, вони хоча б приносять цільову аудиторію.

Запитання наших читачів

Який вибрати сайт для накрутки передплатників у Инстаграме?#1. У чому відмінність цільової аудиторії від накрученою?

Перша прийшла до вас з-за того, що зачепили ваші публікації. Друга – тому, що їм заплатили. Отже, перша буде лайкати пости і коментувати їх, а друга виявить значно менше активності.

Який вибрати сайт для накрутки передплатників у Инстаграме?#2. Чи можна відрізнити накрутку від реально набраних передплатників?

Можна. Часто з-за неправильного підходу це видно неозброєним оком. Так що, якщо ви хочете продавати рекламу, займіться розкручуванням сторінки і використовуйте сервіси комплексного просування, наприклад, Tooligram.

Який вибрати сайт для накрутки передплатників у Инстаграме?#3. Що краще: Pamagram і аналоги або Likemania і аналоги?

Перше краще, тому що дозволяє отримати реальних людей, яким ви цікаві. Likemania – це спосіб піддати аккаунту стусана для подальшого розвитку.

Якщо потрібна порада або хочеш висловити думку — пиши у коментарі. А також подивися корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради