Який вибрати для Instagram фотошоп онлайн?

Одним з факторів успіху в Instagram є публікація якісного, унікального і корисного вмісту. Розробники передбачили вбудований безпосередньо в додаток інструмент для редагування фотографій. Але якщо ви з якихось причин не хочете використовувати штатний фоторедактор в Instagram, фотошоп онлайн стане вам незамінним помічником при обробці фотографій. У цій публікації розглянемо найбільш популярні сервіси для редагування зображень в режимі реального часу.

ТОП онлайн-сервісів для обробки фото в Instagram

Сьогодні в мережі представлена величезна кількість самих різноманітних фоторедакторів. Всі вони відрізняються функціоналом, базою ефектів, можливостями імпорту фотографій з соціальних мереж і Веб-ресурсів і експорту безпосередньо в Instagram. Розглянемо найбільш затребувані серед наших співвітчизників онлайн-сервіси для обробки фотографій.

Pixlr Express

Який вибрати для Instagram фотошоп онлайн?

Сервіс дозволяє користувачеві, не має навичок у використанні складних графічних редакторів, легко відредагувати зображення.

В Lite версії ресурс володіє наступним функціоналом:

 • настройка яскравості;
 • коригування контрасту і колірної гами;
 • зміна стилю зображення;
 • накладення ефектів Instagram;
 • створення колажів;
 • обрізка фото і додавання рамок.

Завантажувати фото можна з бібліотеки свого пристрою, безпосередньо з мережі і Web-камери. Сервіс працює на безкоштовній основі і не вимагає реєстрації.

Pixlr Editor

Який вибрати для Instagram фотошоп онлайн?

Pixlr Editor дозволяє «просунутим» користувачам легко створювати ефект Instagram в фотошопі-онлайн. Дана версія має більшість функцій знаменитого графічного редактора Adobe з єдиною різницею, що вам не потрібно купувати і встановлювати ліцензійне ПЗ. Онлайн-фотошоп дозволяє працювати з зображеннями в різних форматах на професійному рівні.

Ресурс безкоштовний і не вимагає реєстрації. Одними з переваг Pixlr Editor є можливість працювати з шарами. Можна «підтягти» з мережі будь-шаблон для фотошопа Instagram, (наприклад, магазину або бізнес-пропозиції), помістити в нього відредаговане зображення з текстом, отримавши в підсумку дуже оригінальний варіант готового посту.

Читайте також:
Цитати для Інстаграмма під фото: короткі, англійською, з перекладом, про життя, про себе

Докладно про Prixlr читайте окрему статтю.

Fotostars

Який вибрати для Instagram фотошоп онлайн?

Дуже простий фоторедактор з масою корисних можливостей і цікавих ефектів. Завантаживши зображення, ви отримуєте можливість практично в один клік: додавати ефекти, обрізати, змінювати розмір, положення, фокусування, температуру кольору та ін. Після обробки, ресурс дає можливість імпортувати отримане фото в Фейсбук або в ВК, або просто зберегти його в бібліотеку вашого пристрою.

Коротка інструкція, як редагувати фото в сервісі Онлайн-фотошоп

Який вибрати для Instagram фотошоп онлайн?

https://online-fotoshop.ru/ – це ресурс, в якому зібрані всі необхідні інструменти для швидкого та професійної обробки зображень. Для простоти використання весь функціонал розбитий на модулі:

 • Фотошоп – повнофункціональна онлайн-версія професійного графічного редактора з можливістю застосування шаблонів, роботи з шарами і пр.
 • Фоторедактор – видалення дефектів, накладення рамок і ефектів, цветокорректировка, зміна орієнтації, обрізка та ін.

Важливо! Рамки Instagram для фотошопа підтягувати не потрібно. Непоганий вибір все є в базі програми.

 • Експрес-обробка, додавання тексту, стікерів, корекція колірної гами, обрізка в один клік.
 • «Ретро і Вінтаж» – зміна стилю зображення.
 • Вебка – моментальне фото і можливістю накладання популярних Instagram-ефектів.
 • Обрізка фото – редагування без втрати якості.
 • Прибрати фон – дозволяє замінити фон на білий, прозорий або будь-який інший. Функція ідеальна для створення карток товарів для магазину.

Який вибрати для Instagram фотошоп онлайн?

Переходячи у відповідний розділ, вам буде одразу запропоновано завантажити зображення, натиснувши кнопку відкрити. Всі функції і можливості підписані, тому обробка фото не займе багато часу. Як бачите, все дуже просто і інтуїтивно зрозуміло.

В якості висновку

У цій публікації ми розглянули можливості декількох онлайн-сервісів для обробки зображень в режимі реального часу і дізналися про функціонал фотошопу онлайн для Instagram. Як бачите, створювати фотошедеври досить просто навіть не встановлюючи на свій пристрій дороге.

Читайте також:
Програми для накрутки лайків в Инстаграме: яку обрати?

Моя довідка - Корисні поради