Який розмір сторіс в Instagram в пікселях, обкладинки та іконки

Формат сторіс в Instagram важливо знати для того, щоб завантажити файл без подальшого спотворення. На жаль, сьогодні цим цікавляться не всі, тому потім доводиться зустрічати історії, де обрізані краї. Це виглядає не дуже естетично, іноді навіть незрозуміло. А нерідко втрачається і сенс того візуального контенту, який був спрямований аудиторії. У цій статті ми розберемося які допустимі розміри фото і відео є в Instagram, і який формат краще вибирати.

Який розмір сторіс в Instagram в пікселях, обкладинки та іконкиЯкий розмір сторіс в Instagram в пікселях, обкладинки та іконки

Розмір сторіс в Instagram в пікселях

Історії — ходовий інструмент взаємодії з аудиторією в 2020 році. Він є одним з найпопулярніших в світі, і щодня набирає обертів. Його особливість у тому, що публікується матеріал всього на добу, і через 24 години пропадає. Підтримується там в основному вертикальний знімок. Важливо дотримуватися базові пропорції зображення для історій, тобто 9:16.

Який розмір сторіс в Instagram в пікселях, обкладинки та іконкиЯкий розмір сторіс в Instagram в пікселях, обкладинки та іконки

Пропорції такі:

  • 900 пікселів x 1600 пікселів;
  • 720 пікс x 1280 пікс;
  • мінімальний допустимий розмір — 600 пікс x 1067 пікс.

Якщо ви порушуєте ці показники, то система автоматично обрізає картинку. При цьому, немає спеціального алгоритму, який би визначав області, які дозволено чи не дозволено зрізати за критерієм логічності. Тому буває так, що на знімках обрізається половина голови або частину тексту. Ось чому важливо акцентувати увагу на цих вимогах.

Розмір фото і картинки для сторіс

Максимальний розмір фотографії або картинки, що система пропустить для публікації — 30 МБ. При цьому підтримується тільки формат .jpg або .png. Щоб радувати передплатників привабливою, якісної і професійної картинкою, відразу робіть їх вертикальними. Це полегшить в подальшому процес обробки контенту.

Який розмір сторіс в Instagram в пікселях, обкладинки та іконкиЯкий розмір сторіс в Instagram в пікселях, обкладинки та іконки

Чому важливо враховувати формат та розмір сторіс Instagram:

  • це робить ваші матеріали візуально правильними і професійними;
  • не втрачається сенс;
  • особливо важливо для блогерів, які за допомогою контенту активно залучають нову аудиторію.

Розмір відео для сторіс

Ще один допустимий файл — відеоролики. Їх можливо створювати як прямо в Instagram, так і на телефоні, а потім завантажувати їх. Тут теж є чіткі рамки, за які не можна виходити. Якщо ви знімали на сторонні прилади, то допустимий формат — .mp4 або .mov. Максимальний розмір — до чотирьох гігабайт. Якщо ви за якимись параметрами не потрапляєте, то скористайтеся відеоредакторами, які підкоригують показники. Наприклад, Meitu. Це зручний мобільний додаток, яке підходить як для власників Android, так і для власників iOS. Простий функціонал і зручний інтерфейс дозволяє швидко знайти і застосувати необхідні інструменти. Збережений компонент «важить» значно менше, ніж його оригінал. Цього вдається досягти за рахунок стискання під певні рамки.

Розмір обкладинки для актуальних історій

Для обкладинки актуального підійде розмір фото для сторіс в Instagram — пропорції 9:16 і вага до 30 Мб. Тут також підійдуть файли .jpg або .png. Їх можливо завантажувати прямо в розділ «Актуальне», так і альтернативним методом — спочатку в «stories», потім додаєте їх в популярний розділ, і ставите головною ілюстрацією альбому.

Який розмір сторіс в Instagram в пікселях, обкладинки та іконкиЯкий розмір сторіс в Instagram в пікселях, обкладинки та іконки

Ще кілька порад по публікації контенту:

  • вибирайте чіткі зображення, на яких немає каламутності і надмірної пикселизации (тільки якщо це не задумка автора);
  • перевіряйте матеріали на співвідношення з політикою соціальної мережі — не розміщуйте заборонені матеріали;
  • робіть більше унікальних зображень, адже вони високо цінуються аудиторією (на відміну від плагіату або картинок котиків з інтернету).

Краще завантажувати об’ємні ролики, підключившись до точки доступу wi-fi, так як тоді процес буде швидким.

Джерело

Моя довідка - Корисні поради