Який повинен бути розмір фото в Instagram і як його змінити?

Пройшли часи, коли фотографії були такої якості, що можна було порізатися в пікселях. Instagram був як чортів Майнкрафт або Копач Онлайн. Максимальна і єдина величина 640х640. Щоб зрозуміти, наскільки це мало, скажу так. Фотографії 640х640 могла робити Motorola Razr V3. Розумієте, так? Правда, тоді це була, прямо, легенда, а з виходом Iphone 4, люди думали, що на нього можна знімати фільми. Але час йде, все оновлюється і вдосконалюється. І зараз навіть бабусин смартфон може зробити зображення, де дозвіл фото 1080х1080 або на крайній випадок Full HD. Забавно, адже пройшло не так багато часу. Зараз розмір фото в Instagram, як бачите, істотно відрізняється.

Параметри знімків для Instagram

На даний момент, на 2020 рік, в Инсту можна завантажувати фото будь-якої величини, кольору і якості. Від 640х640 до максимально існуючого. Що важливо, раніше можна було вантажити имейджи тільки квадратні. Дивно, так? Може у них якийсь квадро-фетиш був або раніше вважалося, що квадратні фотографії у форматі Полароїд були в моді?

Який повинен бути розмір фото в Instagram і як його змінити?

Ми залишимося в щасливому невіданні. Отже, картинка для поста в Інсте повинна бути 1080х1080 пікселів. Якщо це перевести в сантиметри, то отримаємо картинку, де висота 29 см і ширина 29 див. А для аватарки профілю вимоги трохи відрізняються. 110х110 найоптимальніше рішення. Сам розмір фотографій (в мегабайтах) і формат jpg і т. д.) значення не мають.

Величина зображень для сторіс

Натрапив на статтю одного хорошого людини, який провів дослідження з приводу параметрів картинок для сториз. Як з’ясувалося, у всіх смартфонів різне дозвіл. Якщо зробити скріншот свого екрану і глянути на дозвіл, воно буде одним. А якщо з цього ж телефону зробити знімок в Instagram, то дозвіл буде інше. Все залежить від розміру вашого екрану.

Приміром, якщо я зроблю знімок на свій Samsung Galaxy S9+ і загружу в сториз, він буде просто неймовірного якості, яке може відкрити не кожен смартфон. Але їм на допомогу приходить стискання. Для розуміння процесів ви можете скористатися наступною залежністю:

Який повинен бути розмір фото в Instagram і як його змінити?

При завантаженні на сервер, алгоритм стискає фотку, адаптуючи її під норми. За підсумками дослідження, хлопець прийшов до висновку, що оптимальна величина для сториз 640х1137 пікселів.

Способи зміни обсягу зображень для Инстаграма

Ваше зображення може бути будь-якої величини. Сама Інста стисне їх до потрібного. Приміром, якщо у вас горизонтальний або вертикальний вигляд і вам це заважає, при завантаженні, натисніть на відповідний значок у кутку, який запропонує ідеальні умови для завантаження.

 

Який повинен бути розмір фото в Instagram і як його змінити?

При стисненні вашої фотографії нічого надприродного не відбувається. Хіба що, якщо потім знову завантажити цю ж картинку, вона буде іншої якості. Так, алгоритм задає оптимальний дозвіл фото, щоб воно могло бути видимі.

Для неледачих, хто хоче поекспериментувати, можу запропонувати погратися з PhotoShop або Corel Drow. Завантажте туди ваш знімок, подивіться розміри.

Який повинен бути розмір фото в Instagram і як його змінити?

Потім створіть новий шар з такими параметрами, де вимоги Инсты будуть повністю задоволені. Потім, перенесіть вашу картинку на новий готовий шар. Залишилося тільки зменшити і готово. Зроблені знімки вже можна вантажити в Инсту. Стискати і розтискати там нічого не будуть, тому якість зображень збережеться в природному вигляді.

Але якщо ви не прихильник проводити зайві маніпуляції, для вас є кілька безкоштовних програм для редагування розмірів:

 1. NoCrop.

  Який повинен бути розмір фото в Instagram і як його змінити?

  Який повинен бути розмір фото в Instagram і як його змінити?

  Завантажити
  QR-Code

  No Crop
  Developer: Intelligent
  Price: Free

 2. InstaSize.

Який повинен бути розмір фото в Instagram і як його змінити?

Висновок

Зараз вже можна не морочитися щодо дозволу і величин. Алгоритми роблять повні перевірки та стискання так, як потрібно. Ну…хоча б, ви будете знати, який розмір фото в Инстаграме, так, для загального розвитку.

Якщо у вас не вийшло провести маніпуляції зі своїми фото-шедеврами і у вас залишилися питання — пишіть їх у коментарях! А також дивіться відео про те, як блогер лає соціальну мережу за якість знімків.

Моя довідка - Корисні поради