Який контент стає вірусним?

Який контент стає вірусним?

Фахівці компанії BuzzSumo вирішили з’ясувати, які публікації користуються найвищим попитом у соціальній мережі Facebook. Для цього вони вивчили 2 млрд статей і записів, опублікованих на майданчику протягом 2017 року. Що представляють собою ці посади, і до яких тематик вони відносяться?

Який контент стає вірусним?

Розважальний контент

Як бачите, користувачі соціальної мережі Facebook найохочіше репостят контент розважального характеру. Надихаючі, мотивуючі та милі пости стають популярними за лічені хвилини.

Якщо говорити про високої залученості, то цю гонку виграють музичні відеоролики.

Національний колорит

Контент, що містить яскраво виражений національний елемент, також відрізняється гарною вирусностью. Наприклад, фотографія, зроблена під час футбольного матчу іспанського чемпіонату (La Liga).

Зрозуміло, іспанці (і багато інших) вважатимуть своїм обов’язком підтримати подібну публікацію в мережі.

Новинний контент

Що стосується новинного контенту, то його відстежують багато користувачів соціальної майданчики. Проте популярність таких записів працює за правилом «раз на раз не доводиться». Вони не завжди вистрілюють. Чому так відбувається? Тому що багато ЗМІ розносять по мережі однотипну інформацію. Активність користувачів при цьому розпорошується на різні джерела. Юзер навряд чи залишить свій лайк під постом, схожу варіацію якого він лайкнув 5 хвилин тому. Тепер він хоче бачити щось нове і ексклюзивне.

Скільки б років не пройшло з дня появи соціальної мережі, юзери досі мають слабкість до тестів. Вони проходять їх з величезним задоволенням і постійно шукають що-небудь новеньке.

Подібний контент не можна назвати самим популярним в наші дні, однак тести мають хорошу залучення аудиторії.

Туризм та подорожі

Якісні пости на тему туризму та подорожей набирають запаморочливе кількість лайків та коментарів. Це красиві, надихаючі, корисні публікації, які складно пройти стороною. Ними приємно милуватися. Ними можна прикрасити сторінку. Це хороші «шпаргалки» для мандрівників, які шукають нове місце для приємного відпочинку.

Читайте також:
Платна підписка на YouTube (Youtube)

Емоційний контент

Хорошою «распространяемостью» можуть похвалитися пости, присвячені добрим і зворушливим історіям з життя. Героїчні подвиги людей, happy end трагічних випадків, доброзичливість і взаємодопомога – все це може зачепити читача за саму душу. А значить, користувач захоче поділитися цим з друзями та передплатниками.

Інформація про експерименти

Непоганий вирусностью володіють пости, що містять результати незвичайних експериментів (наукових і не тільки). Щоб контент вийшов успішним, важливо придумати чіпляючий заголовок.

Обговорення злободенних тем миттєво розлітаються по мережі. Всі хочуть взяти участь у тій чи іншій «галасу». Гостра тема працює як приманка.

Фахівці з BuzzSumo з’ясували, що 17 з 20 найбільш популярних постів на соціальній майданчику Фейсбук – це відеоролики різної тематики.

Самі вірусні категорії відеоконтенту:

  • Музичні кліпи;
  • Зворушливі історії;
  • Мотивуючі відео;
  • Відео з тваринами;
  • Лайфхаки;
  • Кулінарні рецепти;

Висновок

Поточна картина складається таким чином, що кількість передплатників на сторінці користувача безпосередньо впливає на силу реакції інших юзерів мережі. Тобто, якщо профіль популярний, то вміст цієї сторінки розлітається швидше і масштабніше. Створити вірусний пост з 50 передплатниками у «копилочке» навряд чи вийде.

Але в першу чергу необхідно подбати про те, щоб контент був якісним, цікавим і актуальним. Якщо він не відповідає цим критеріям, передплатники вам вже не допоможуть. Вони просто не захочуть ділитися цим на своїх сторінках.

За результатами дослідження в черговий раз стало зрозуміло, що за відеоконтентом варто майбутнє. Публікації інших форматів все частіше здають свої позиції.

Помилково вважати, що вірусні відеоролики повинні бути тривалими. Успіх закладений у якості контенту, а не в його тривалості. Головне, щоб картинка і звуковий ряд подобалися публіці. А якщо ви захотіли поділитися з аудиторією крутий ідеєю, але забули налагодити звук, то контент не зможе вистрілити.

Читайте також:
Як видалити акаунт Instagram з комп'ютера: тимчасово блокуємо профіль

Надихайте, мотивуйте, допомагайте. Діліться слушними порадами, проводите майстер-класи. Такі пости будуть оцінені публікою по достоїнству.

Моя довідка - Корисні поради