Які небезпеки таїть накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно?

Набір аудиторії природним шляхом, а саме розкрутка, вимагає від людей серйозних витрат часу, сил і, найчастіше, грошей. Однак, не всі готові на таке. Багатьом здається, що куди простіше буде накрутити передплатників. Проте, це може спричинити за собою деякі проблеми. Які? Поговоримо про це й про таку річ як накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно.

У чому небезпека накрутки безкоштовних лайків?

Безкоштовний сир тільки в мишоловці: кожен, хто володіє російською мовою, знає цю приказку. Наскільки вона актуальна, коли мова йде про накрутку лайків? На жаль, накручувати собі в Instagram акаунт що завгодно не так безпечно, як хотілося б. Отже, поговоримо про небезпеку.

 1. Небезпечно. Найчастіше безкоштовні сервіси вимагають від вас логіна і пароля від Инстаграма. У підсумку ваші особисті дані зберігаються на сервері, в руках у третіх осіб.
  Які небезпеки таїть накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно?
 2. Боти. Деякі створюють спеціальні сторінки для заробітку балів на таких сервісах, і в результаті ви можете отримати купу ботів. Чим це небезпечно? Основна проблема в тому, що соціальна мережа не любить профілі, в яких багато роботів. В результаті публікації такого користувача не виходять в ТОП і верх стрічки новин передплатників, а профіль не показується в рекомендаціях. У підсумку можливості просування дуже і дуже малі.

Це дві основні небезпеки безкоштовних інструментів для Instagram. Тому з такими сервісами варто бути обережніше.

Способи безкоштовно накрутити лайки в Instagram

Як ви могли помітити, основна небезпека цього способу йде від сервісів. Але які ще бувають способи?

 1. Сервіси. Те, що я згадала цей спосіб вище, не означає, що в основному списку його бути не повинно. Робота сайтів безкоштовної накрутки зазвичай полягає в «обмін люб’язностями». Тобто, ви ставите лайки і підписуєтеся на інших користувачів, отримуючи за це бали. За ці бали потім купуєте ту активність, яка потрібна: передплатників, сердечка, коментарі або перегляди. Використовувати сервіс швидко, інші пункти працюють повільніше.
 2. Хештегі. Є купа хэштегов взаємних лайків і підписок. Можна використовувати їх. Але ви ніяк не можете вплинути на те, скільки відміток «Мені подобається» отримаєте. Не знаю, як вам, а мені відсутність контролю не подобається.
  Які небезпеки таїть накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно?
 3. Лайктаймы. Такий вид активностей популярний у всіх соціальних мережах. Інста – не виняток. Працює це приблизно так: викладаємо пост, підпису залишаємо спеціальні хештегі, ставимо умови для участі, наприклад, лайк, комент і підписка. Люди це роблять, потім ви коментарям вибираєте з допомогою рандомайзера людини. В наступному пості лайктайма ви додаєте ім’я користувача і додаєте умова, пов’язане з ним. Це – одна з механік, ви можете змінювати її на свій розсуд.
 4. Спеціальні чати. Люди створюють спеціальні чати, де обмінюються сердечками. Все просто.

  Які небезпеки таїть накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно?Нерозумно задовольнятися тільки ними

Сервіси, де можна накрутити лайки за завдання

З усіх перерахованих способів швидко працюють тільки онлайн сервіси. Секрет того, що послуги надаються безкоштовно, в тому, що після реєстрації вам доступні завдання. А за них вам видаються бали. Бали можна витрачати на себе і отримувати все, що хочете, в Instagram. Все просто. Розглянемо кілька варіантів, тому що те, що особисті дані зберігаються не на комп’ютері або телефоні, а на якомусь сервісі досить небезпечно, потрібно знати ті інструменти, які не підведуть.

 1. Bosslike. Проста реєстрація та робота. Внутрішній розрахунок йде в балах, але нещодавно додали можливість виводу. Багато заробити тут, правда, навіть не сподівайтеся. Куди краще використовувати цей безкоштовний сайт тільки для накрутки.
  Які небезпеки таїть накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно?
 2. Cashbox. Цей інструмент був запущений платіжною системою Webmoney, та розрахунок тут йде в цілком реальних рублях. Вивести заробіток також можна.
  Які небезпеки таїть накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно?
 3. Fastfreelikes. Інтерфейс точно такий же, як і у Босслайка. Працює точно так само. Правда, виведення там досі немає.
  Які небезпеки таїть накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно?

Ліміти на накрутку лайків в Instagram

Накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно вимагає постійної активності: лайків, коментарів і підписок на інших користувачів. І така діяльність може призвести до сумних наслідків. Необхідно знати ті обмеження, які накладені на нас соціальною мережею. Вони не змінюються вже давно: 30 лайків, коментарів і підписок/відписок на годину для тих, хто щойно зареєструвався, і 60 для «старичків», які на сайті довше півроку.

 

Які небезпеки таїть накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно?

Отже, накрутка Инсты можлива і безкоштовно. Але часто вона поєднується з високою активністю, що може призвести до плачевних наслідків. Тому незалежно від того, який безоплатний спосіб ви виберете, потрібно враховувати обмеження, накладені соціальною мережею.

Запитання наших передплатників

Які небезпеки таїть накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно?#1. Що буде, якщо адміністрація помітить накрутку?

Є два види наслідків: бан, тобто повна втрата аккаунта, і песимізація трафіку, тобто зниження обхватів з боку самої соціальної мережі. І то, і то вельми неприємно.

Які небезпеки таїть накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно?#2. Як уникнути плачевних наслідків накрутки?

Іноді навіть при дотриманні обмежень вас можуть забанити. Проблема в тому, що стабільне кількість активності виглядає підозріло, тому що діяльність людей нерівномірна. Робіть перерви і, бажано, працюйте лише в той час, в яке люди, що живуть у вашому часовому поясі, не сплять.

Які небезпеки таїть накрутка лайків в Инстаграме безкоштовно?#3. Яка є альтернатива у такого способу набору передплатників?

Сервіси комплексного просування. Наприклад, сайти Zengram, Pamagram і Tooligram. Можна перестрибувати з інструменту на інструмент, використовуючи триалы. Так можна отримати пару місяців безкоштовного доступу.

Залишилися питання чи хочеш висловити думку? Напиши це в коментарях! А також не забудь подивитися корисне відео по темі.

Читайте також:
Техпідтримка Instagram: як написати листа на пошту адреса електронної пошти з телефону і комп'ютера
Моя довідка - Корисні поради