Які найпопулярніші хештегі в Инстаграмм для розкрутки російською та англійською мовою в 2019 році

Немає такого користувача соціальної мережі, що не зустрічав би під викладеними постами значки, які називаються шехтегами. У даній статті увазі представлені увазі відповіді на запитання, що таке хештеги для інстаграмма для розкрутки, які існують тонкощі в їх використанні.

Як правильно використовувати хештеги в Instagram?

Даний елемент являє собою спеціальне пошукове слово або фразу, перед якою користувачі проставляють спеціальний символ. Працюю подібні слова і словосполучення аналогічно звичайним запитам, що користувачі розміщують у пошукових системах для пошуку потрібної інформації. Людина забиває в рядку пошуку потрібне слово і отримує увесь обсяг інформації.

Відповідаючи, як правильно прописувати і розміщувати подібні запити, можна зазначити наступні умови:

 • Між розпізнавальним значком і словом не ставиться пробіл;
 • Прописувати запити можна після, до і посеред тексту до посту;
 • Важливо стежити за повним відповідністю тематиці фото або ролика;
 • Відсутність помилок;
 • Якщо прописується два або три слова, вони пишуться разом.

Саме завдяки запитам контент доступний людям, які шукають певний запит. Користувачі можуть перейти по слову, попередньо заданому в пошуку, а можуть перейти з поста іншого профілю. Перехід здійснюється, навіть якщо людина раніше не підписувався на оновлення. Використання запитів дає можливість значно збільшити особливий органічний охоплення публікації.

Які хештеги використовувати для розкрутки Instagram?

Які найпопулярніші хештегі в Инстаграмм для розкрутки російською та англійською мовою в 2019 році

З тієї причини, що просування профілю та розміщуваних постів будується на використанні даних запитів, існує кілька вимог до їх використання. Ось найпопулярніші хештегі в инстаграмм 2019 для розкрутки по категоріям і призначенням:

 • Унікальні – мають у складі назва певного бренду, категорії або сторінки. Навіть без певної юридичної підґрунтя подібні слова допоможуть користувачам легко зрозуміти, кому належать запити і використовуючи їх, можуть знайти потрібну інформацію.
 • Релевантні – загальні слова, що мають пряме відношення до актуального посаді. Щоб просунути контент, варто підбирати до унікальним запитам релевантні, максимально близькі за змістом до фото або тексту. Тут важлива смислове навантаження, а не рівень популярності.
 • Гео-хештеги – особливі ключові слова, що вказують на певне географічне розташування.
 • Стовідсоткових правил по складанню та розміщення подібних слів не існує. Кожна людина має право використовувати їх на свій розсуд і на особистий індивідуальний смак.

  Кращі хештегі в инстаграмм для розкрутки

  Сучасні фахівці, що займаються просуванням акаунтів знають, які запити можна охарактеризувати, як найкращі. Існує кілька видів таких словосполучень, кожен ефективно вирішує свою вузькоспрямовану завдання. Отже, якісь фрази відносяться до категорії самих кращих:

  • Назви і фірмові словосполучення українською мовою. Дозволять покупцям знайти профіль по пошуковому рядку соціальної мережі або пости з відгуками про цікавить товар. Одночасно з цим, використання таких слів є оптимальним методом реклами;
  • Рубрики – ідеальні помічники для тих, хто розміщує пристойний обсяг контенту, наприклад, пости з порадами, відгуками і товаром;
  • Запити заходів – відмінна можливість надати користувачам інформацію щодо дати та часу проведення певного заходи – ярмарки, виставки або маркету;
  • Виділення – дані слова в змозі зробити акцент на певному слові. Це оптимальна альтернатива всім звичним смайликів;
  • Світові запити – у стрічках новин часто з’являється інформація по проведеним челленджам та флешмобів, кожен з яких має свої хештеги. Якщо магазин або паблік перебуває в темі подібних заходів або розваг, теги дозволять привернути додаткову увагу.

  Все це досить дієві і корисні хештеги для розкрутки инстаграма. Щоб підсилити позитивний ефект від їх використання, варто правильно використовувати кожну з категорій.

  Необхідно підібрати для профілю оптимальний набір кращих тегів, поступово наділивши ними контент. Це дозволить надати сторінкам певну структуру, за нею користувачам можна буде швидко знаходити потрібну інформацію. Важливо звернути увагу, щоб запити не були перенасиченими формулюваннями. Вони повинні безпосередньо відображати загальну суть товару або магазину. Певна простота зробить їх впізнаваними.

  Підводячи підсумки

  Які найпопулярніші хештегі в Инстаграмм для розкрутки російською та англійською мовою в 2019 році

  Використовуючи пости для инстаграма, варто простежити за тим, щоб вони повністю відповідали трьох основних категорій – релевантні, унікальні і гео-обумовлені. Це ідеальна можливість значно збільшити шанси потрапити у видачу стрічки необхідним ключовим запитам. Вміння правильно використовувати теги приходить з невеликою практикою, але цього варто повчитися. Якщо вийде створити унікальні і грамотно продумані запити, можна значно збільшити аудиторію.

  Моя довідка - Корисні поради