Які можна використовувати програми для Instagram на комп’ютері?

Instagram – додаток для мобільних пристроїв з веб-версією для браузерів, що має обмежений функціонал. Однак завдяки розробці низки програм, користувачі можуть ефективно управляти акаунтом у соцмережі через комп’ютер. Інструменти допомагають у просуванні, залучаючи нових передплатників з цільової аудиторії, імітуючи активність. Окремі програми для Instagram на комп’ютері допомагають доповнити функціонал, дозволяючи користуватися профілем у соцмережі так само, як і через мобільний пристрій.

Види програм для Instagram для комп’ютера

Виділимо кілька різновидів інструментів, що дозволяють користуватися Instagram на ПК без обмежень, займаючись ефективним просуванням:

  • Емулятори. Найбільш популярний інструмент Blue Stucks, що дозволяє завантажувати на ПК і встановлювати всі додатки доступні для користувачів мобільних пристроїв на платформі Андроїд в Play Market. Необхідно завантажити емулятор, встановити на ПК і зайти в «Центр додатків». Знайшовши через пошук Instagram, потрібно завантажити додаток і запустити його для отримання розширеного доступу. Програма Blue Stucks емітує роботу операційної системи Андроїд на ПК, дозволяючи користуватися мобільними додатками.

Які можна використовувати програми для Instagram на компютері?

  • Завантаження фото, відео з ПК. Єдиний недолік емулятора в неможливості завантажувати фото в аккаунт, так як у файловій системі Windows він просто не відображається. Виправити ситуацію допоможе інструмент Gramblr, скачуваний на ПК. Треба після інсталяції авторизуватися, вказавши адресу електронної пошти, логін, пароль облікового запису в соцмережі. Користувач може не тільки публікувати мультимедійний контент, який відображається в стрічці новин, але і додавати ефекти, користуватися фільтрами для знімків, вводити опис. Передбачена опція відкладеного завантаження, виконує функцію планування.
  • Аналіз і просування. Допомагає в цьому програма для роботи з Instagram з комп’ютера Функціонал безкоштовної версії дозволяє просувати один аккаунт. Можна автоматично ставити лайки, підписуватися, відписуватись від профілів користувачів, використовувати три фільтра збору інформації. Платна версія коштує 99 руб. на 3 дні. Користувач зможе застосовувати 8 фільтрів, отримує підтримку проксі, може налаштувати спілкування в Директ і коментування постів інших людей. Передбачена опція автоматичного постингу, є планувальник публікації знімків, відео. Функціонал дозволяє ставити лайки на власні фото і чистити аккаунт від підписалися ботів, залишаючи тільки реальних передплатників. Просувати платною версією можна необмежену кількість облікових записів. Про програми для розкрутки Instagram, що працюють на ПК, читайте в статті за посиланням.

Як користуватися Instagram на ПК з програмами і без них?

Стандартний принцип управління профілем в Instagram через ПК полягає у використанні веб-версії. Треба авторизуватися в системі скориставшись логіном, паролем. Перейшовши в особистий профіль, який користувач може змінювати декілька видів установок:

  • змінювати пароль;
  • налаштовувати авторизовані програми;
  • змінювати налаштування конфіденційності.

Також можна редагувати профіль, змінюючи номер телефону, адреса електронної пошти, логін, ім’я, прізвище. Звідси ж дозволяється тимчасово заблокувати аккаунт або додати опис «Про себе». Активність у стрічці обмежується можливістю писати коментарі, ставити лайки і ябедничати на не потрібний контент адміністрації. Використовуючи програми для Instagram на комп’ютері можна розширити можливості, особливо це стосується емулятора, що дозволяє адаптувати для ПК всі доступні мобільні додатки, такі як Boomerang, Regrann. Користувачі в результаті можуть робити репости, знімати забавні зациклені відео і публікувати їх у стрічці через Gramblr.

Які можна використовувати програми для Instagram на компютері?

Після скачування Instagram на ПК через емулятор можна спілкуватися в Директ, відправляючи всі види повідомлень, включаючи зникаючі фото, відео. Можна робити фото з ПК, знімати відеоролики, камерою комп’ютера, відразу завантажуючи їх у новинну стрічку. Раніше завантажені на ПК фото, зроблені самостійно або знайдені в Інтернеті можна завантажувати за допомогою Gramblr. Кожен раз запускати емулятор не обов’язково, достатньо натиснути на іконку Instagram, що з’являється на робочому столі ПК.

Доступний повноекранний режим, є віртуальна клавіатура, можна визначити місце розташування або зробити скріншот. Цікаво, що зациклені відео у форматі Бумеранг можна робити навіть не завантажуючи це додаток через емулятор, так як вони доступні в режимі камери, включається через Instagram на ПК.

Скористайтеся необхідними програмами, зробивши просування у соцмережі зручним з будь-якого пристрою. Автоматизуйте максимальна кількість процесів, вивільнивши час для інших справ. Використовуйте Instagram з максимальною ефективністю кожен день.

Моя довідка - Корисні поради