Яка програма для накрутки передплатників у Инстаграме краща?

Передплатники – показник вашої затребуваності. Якщо мова йде про бізнес-акаунті, число передплатників прямо пропорційно вашому доходу та ступеня довіри користувачів. Для того щоб швидко отримати красиву цифру в профілі, доводиться користуватися брудними методами. І одним з них є програма для накрутки передплатників у Инстаграме.

Кращі декстопні програми для накрутки передплатників

Зазвичай програми накрутки діють за методом массфолловинга і масслайкинга. І це стандартна процедура, практично всі сервіси комплексного просування так працюють. Поговоримо про них детальніше.

 • SocialKit. Дизайн елементарний і дуже простий у використанні. Нічого зайвого, лише найпотрібніші для просування інструменти: автопостинг, автокомментинг, автолайкинг і так далі. Загалом, ви запускаєте програму, даєте їй завдання і забуваєте про неї. Вона досить зручна і гранично зрозуміла. Дизайн мінімалістичний. Функціонал широкий і не обмежується тільки накруткою передплатників.
  Яка програма для накрутки передплатників у Инстаграме краща?
 • Бробот. Функціонал програми вражає. Є можливість включити автовідповідач у директ, можливість здійснювати массфолловинг за заданим списком, можливість фільтрувати список за статтю, віком, географії та багато іншого. Загалом, дуже непоганий варіант. Дизайн менш мінімалістичний, ніж у SocialKit, але все одно зручний – все знаходиться під рукою і розташоване донезмоги логічно. Функціонал величезний. Є навіть обхід каптчі.
  Яка програма для накрутки передплатників у Инстаграме краща?
 • InstaTool. Програма досить стара, але працює справно. Правда, з сучасними механізмами захисту від шахрайства при продвижениями вона може призвести до бану. Тому, якщо будете її використовувати, будьте акуратніше. До речі, в інтернеті повно роздач версії преміум безкоштовно. Хороший інтерфейс, але дуже мало на увазі, що не відразу можна додуматися, де що знаходиться. Функціонал менше, ніж у попередніх програм. Однак массфолловинг і масслайкинг здійснює справно.
  Яка програма для накрутки передплатників у Инстаграме краща?
 • Leongram. Хороший дизайн, величезний функціонал – все це зробить програму вашим першим помічником. Здійснює массфолловинг і масслайкинг і захищає від бана. Відгуки дуже хороші, прога викликає довіру. І безкоштовного функціоналу вистачить для накрутки, але якщо ви захочете здійснювати ще і автопостинг, доведеться придбати преміум версію.
 • InstaSoft. Ось всім InstaSoft хороший: красивий дизайн, величезний функціонал, висока конверсія та хороший захист від бана. Засмучує тільки ціна 1100 рублів на місяць. Величезним плюсом до ефективності є підбір цільової аудиторії. І саме за рахунок цього досягається конверсія вище, ніж в інших програм. Правда, такий спосіб просування в принципі не дуже хороший. Але про це я напишу нижче.

Яка програма для накрутки передплатників у Инстаграме краща?

Порівняння

Оцінки нижче суто суб’єктивні, для вас вони можуть бути іншими.

SocialKit Бробот InstaTool Leongram InstaSoft
Зручність 7 з 10 8 з 10 5 з 10 8 з 10 10 з 10
Функціонал 7 з 10 8 з 10 6 з 10 9 з 10 9 з 10
Ефективність Відгуки хороші, обіцяють конверсію 10% Система захисту від бана працює як годинник, що не може не радувати в програмі, що працює про такого алгоритму. Механізми захисту від бана застаріли. Будьте акуратніше. Користувачі говорять про високий рівень конверсії. На висоті.
Безоплатність Є тижневий безкоштовний період, потім доведеться платити. Є безкоштовний обмежений функціонал. Взагалі вона платна, але є злиті преміум-версії. Для накрутки вистачить і безкоштовній версії. Огидна ціна, вище, ніж багато аналоги.

Переваги та недоліки таких програм

Розглянемо в чому полягають плюси і мінуси цього методу просування.

Яка програма для накрутки передплатників у Инстаграме краща?

 • немає ризику втратити аккаунт – все логіни і паролі зберігаються у вас на комп’ютері;
 • ви самі вирішуєте, коли і як просуватися;

 

 

Яка програма для накрутки передплатників у Инстаграме краща?

 • Потрібно тримати програму запущеної для того, щоб просуватися. У той же час можна просто запустити сервіс і займатися своїми справами;
 • І хочу сказати про цьому методі в цілому. Вихлоп від просування масслайкингом і массфолловингом досить малий. Статистика показує, що більшість користувачів ніяк не реагують на передплатників. Тим більше, якщо у них їх предостатньо. Цільову аудиторію потрібно шукати рекламою, конкурсами і так далі – так аудиторія буде більш живою і активною. Але такі методи дуже витратні, тому, якщо кількість все ж важливо, можна і брудні прийоми використовувати.

Ще стаття про програми для массфолловинга – за посиланням.

Висновок

Тепер ви знаєте кілька програм для просування вашого профілю. Використовувати цей метод – вирішувати вам. Мені він не дуже подобається – схоже на консультантів, які дістають в магазинах техніки. Але в них вибору немає, це їх робота, а у вас він є. Так чому б не вибрати щось більш ефективне? Потрібно використовувати свою фантазію і придумувати нестандартні методи, тільки так ви зможете домогтися успіху. Сподіваюся, вам сподобалася стаття, тому що я намагалася і перелопатила купу непотрібної інформації для того, щоб знайти для вас краще.

Для тих, хто не хоче завантажувати пам’ять свого пристрою додатковими програмами –”Огляд кращих сервісів для розкрутки Instagram”.

Моя довідка - Корисні поради