Як звернутися в службу підтримки Instagram: e-mail і посилання

Служба підтримки Инстаграма виконує роль арбітражу у вирішенні спорів між учасниками соціальної мережі, фінансових питаннях і технічних. Щоб отримати технічну підтримку, користувачам запропоновано 3 варіанти.

Якими питаннями займається підтримка

Перш ніж звернутися в службу технічної підтримки Инстаграма, користувач повинен знати правила складання звернення, перелік вирішуваних питань.

Наприклад, з приводу майбутніх оновлень або додавання функцій фахівці служби не дають коментарів.

Список проблем, які вирішує підтримка:

 • аккаунт заблокований або зламаний;
 • фінансові питання з приводу промоакцій;
 • технічні збої і помилки, які виникають регулярно;
 • налаштування сповіщень і доступу до сторінки;
 • додаткова інформацію щодо бізнес-профілів.

Як звернутися в службу підтримки Instagram: e mail і посилання

Звернення можна створити на веб-версії або перейти за допомогою мобільного. Інший, більш складний спосіб – звернутися через Facebook.

Так як обидві соціальні мережі залежать один від одного, користувач може задати питання в чаті Фейсбуку.

Як зв’язатися через телефон

Здавалося б, простим і швидким способом отримати допомогу є контактний номер телефону. Але ні в Facebook, ні в Instagram його немає.

Увага: для Користувачів, які хочуть отримати допомогу, потрібно бути обережними з пропозиціями: «Номер підтримки Инстаграма в Росії». Комбінація цифр може бути платним або зовсім, збирати інформацію про подзвонили.

Куди звертатися, якщо потрібно терміново отримати відповідь: в чат Facebook. Для цього, профіль Инстаграма повинен бути прив’язаний до Facebook.

Щоб звернутися в режимі «реального часу» і отримати відповідь:

 1. Зайти в особистий профіль Facebook.
 2. У верхньому правому куті значок «питальний знак» — Повідомити про проблему.Як звернутися в службу підтримки Instagram: e mail і посилання
 3. У списку вибрати: «щось працює не так».
Читайте також:
Як додати кілька фото в Instagram в один пост з комп'ютера: з програмами і без них

Після переходу на сторінку підтримки, користувачеві стане доступна рядок введення і список можливих проблем. З категорій вибрати «Інше», а в поле введення вказати «Instagram». Відповідь від технічної підтримки можна знайти в категорії: Налаштування – Вхідні від служби.

Як написати через комп’ютер

У Инстаграма є окремий центр допомоги, куди можуть звернутися користувачі з проблемами. Знаходиться на офіційному сайті, в розділі” Налаштування – Допомога.

Щоб звернутися в технічну підтримку Инстаграма, користувач повинен:

 1. Авторизуватися в веб-версії соціальної мережі.
 2. Перейти в «Налаштування» — перегорнути список вниз.Як звернутися в службу підтримки Instagram: e mail і посилання
 3. Допомога, Підтримка.

Відкриється список поширених питань. Використовуючи їх, можна отримати відповідь на поширені проблеми, пов’язані з входом в аккаунт, скаргами на контент і блокування облікових записів.

Задати питання, якого немає у списку:

 1. На своїй сторінці натиснути правою кнопкою миші «Подивитися код» — з’явиться мобільний вид соціальної мережі.Як звернутися в службу підтримки Instagram: e mail і посилання
 2. У лівому верхньому куті значокшестерінки» — у випадаючому списку «Повідомити про проблему».Як звернутися в службу підтримки Instagram: e mail і посилання
 3. У полі введення вказати тип проблеми і відправити.

З оновленнями і нововведеннями, звернутися в технічну підтримку Инстаграма стає складніше. Єдине питання, яке розглядається через повну веб-версію – злом сторінки.

Причому, служби технічної підтримки саме для Росії, немає. При заповненні полів, що рекомендується або перекладати текст, або розраховувати на україномовного фахівця.

Відповідь прийде повідомлення особистого профілю. Частіше, текст англійською, тому його потрібно перевести для уточнення характеру проблеми. Якщо акаунт зламали, можна не звертатися в службу підтримки Инстаграма, а скористатися стандартним скидання пароля. При підключеному Facebook-профіль, функція скидання вимагає тільки авторизації у другій соціальної мережі.

Користувачі, які не встигли створити профіль у Facebook, використовують метод відновлення за адресою електронної пошти та номером мобільного. Окрему категорію становлять питання, які стосуються видалення персональних даних з облікового запису і злому.

Читайте також:
Кілька продають стилів Instagram-фото для продажу товару

Посилання та адреси електронної пошти

Як зв’язатися, якщо сторінка піддалася злому: посилання для звернення

Користувач повинен зазначити один з варіантів, відповідний його проблеми. Причому, служба підтримки Инстаграма не відповідає питання, які не відносяться до цього розділу.

Відправити докладний опис проблеми можна за адресою: support@instagram.com

Адреса електронної пошти вказана для тих ситуацій, коли підтримка не дала відповідь протягом 72 годин. Відправляти повідомлення рекомендується з Gmail.

Пошта служби підтримки Instagram може не відповідати, якщо питання вже є в категорії часто задаються. У відповідь повідомлення користувач отримає скопійований матеріал з головною.

Чому немає номера телефону

Такі гіганти, як Facebook і Instagram щодня отримують десятки тисяч запитів з приводу функціонала соціальної мережі, випадків злому та оплати платних послуг. Прийняти такий обсяг заявок по мобільному зв’язку – практично неможливо. Також, компанії обмежуються від преси і питань, які не можуть розголошувати.

З технічної сторони і реалізувати багатонаціональну підтримку складно. Офіційний мовою, на якому запропонована допомога, є англійська. Способами, як зараз звернутися користувачеві в службу підтримки Инстаграма, залишається розділ «Допомога» у мобільній версії сайту.

Моя довідка - Корисні поради