Як зв’язатися з Instagram адмінами – за телефоном: якщо не можу увійти

Як зв’язатися з Instagram адмінами — питання, що цікавить користувачів, які не можуть увійти в соціальній мережі.

Як звязатися з Instagram адмінами  за телефоном: якщо не можу увійти

Як зв’язатися з ТП Инстаграма, якщо не можу увійти на свою сторінку

Якщо користувач забув пароль від свого облікового запису, йому рекомендується звернутися в технічну підтримку. Система скине пароль на доступну пошту, СМС або за допомогою сторінки Facebook. Для цього у вікні авторизації потрібно перейти за посиланням забули пароль.

Для скидання через додаток зайдіть в нього. Натисніть на кнопку допомоги з входом:

 • Якщо на вашому Андроїд телефоні встановлений, введіть ім’я користувача або доступну пошту, авторизуйтесь в фейсбук або вкажіть номер телефону. Дотримуйтесь отриманих інструкцій.
 • Для телефонів на iOS відкрийте розділ телефон або ім’я користувача, введіть свої дані і запросіть посилання для авторизації.
 • Як звязатися з Instagram адмінами  за телефоном: якщо не можу увійти

  Якщо авторизація по імені облікового запису не успішна, переконайтеся, що ввели ім’я правильно. Пам’ятайте, що введення здійснюється без символу @. Якщо обліковий запис, ймовірно, вкрадена, а ім’я змінено:

 • Зайдіть на електронну пошту, прив’язану до Инстаграму. Перевірте наявність повідомлення про зміну даних.
 • Попросіть знайомого перевірити ваш профіль та надіслати вам скріншот, на якому викарбуване ім’я користувача.
 • Ці прості дії допоможуть зв’язатися з автоматичною технічною підтримкою.

  Наскільки це можливо — зв’язатися з супортом Инстаграма?

  Звернення в технічну підтримку Instagram необхідно користувачам, обліковий запис яких виявилася заблокована. Це пов’язано з порушенням керівництва соціальної мережі або умов користування. Щоб визначити проблему, офіційний сайт підтримки рекомендує уважно прочитати документи і перевірити публікації в своїх акаунтах.

  Як звязатися з Instagram адмінами  за телефоном: якщо не можу увійти

  Безпосередній зв’язок з представниками Instagram досягається при спробі авторизації. Введіть ім’я та пароль, а потім дотримуйтесь інструкцій. Технічна підтримка Instagram не надає контактів для зв’язку. Немає ні пошти, ні телефону, за яким можна було б зв’язатися з представниками компанії. Тому представлений спосіб — єдиний.

  Якщо авторизація недоступна, оскільки запис був видалений, відновити дані не вийде. Щоб знову почати користуватися Инстаграмом, буде потрібно реєстрація під новим ім’ям користувача.

  Моя довідка - Корисні поради