Як зв’язати Instagram і Вконтакте в 2020 році: через телефон

Як зв’язати Instagram і ВКонтакте, щоб можна було швидко ділитися інформацією про додавання нових публікацій з друзями в інших соціальних мережах. Нижче ми розглянемо інструкцію, як правильно зв’язати два профілю в різних соціальних мережах між собою, розглянемо основні проблеми, з якими можна зіткнутися в процесі.

Як звязати Instagram і Вконтакте в 2020 році: через телефон

Зв’язування двох акаунтів може бути корисно людям, які ведуть комерційні сторінки. Instagram і ВКонтакте мають різні принципи просування і залучення нових передплатників, у результаті інтеграції вдається значно підвищити ефективність проведеної рекламної компанії.

Зв’язування сторінок також допоможе залучити на сторінку нових передплатників, часто буває, що на аккаунт користувача ВКонтакте і Инстаграме підписані абсолютно різні люди.

Як прив’язати акаунт Instagram до ВКонтакте через телефон

Як зв’язати аккаунт Instagram і в ВКонтакте між собою? Нижче ми розглянемо детальну інструкцію для мобільних додатків, встановлених на різних платформах. Інтеграція Инсты і Контакту – затребуваний інструмент. Якщо ви плануєте звернутися в СММ-агентство для замовлення послуг з просування, на першому етапі фахівці виконають саме зв’язку Инсты зі сторінки інших соціальних мережах.

Зв’язування двох акаунтів між собою відкриває користувачам ряд корисних можливостей:

 • Автоматичні копіювання фотографій, відео і цілих постів між сторінками. Процес повністю налагоджений, якщо ви додасте фотографію в стрічку, вона автоматично відобразиться на стіні Контакту.
 • Пошук записів друзів і знайомих у всіх мережах. Сформувати повноцінний список передплатників з усіх своїх знайомих, друзів, колег, однокласників можна тільки при інтеграції всіх соцмереж між один одним.Як звязати Instagram і Вконтакте в 2020 році: через телефон

На Андроїді

Провести в’язку акаунтів можна і через ВКонтакте і через офіційне додаток Инстаграма. Для додавання облікового запису від Инсты в Контакт, необхідно виконати ряд простих кроків:

 1. Відкрийте на смартфоні офіційний клієнт «ВК», авторизуйтеся у соцмережі під своїм логіном і паролем.
 2. На головній сторінці під аватаром клацаємо на кнопку «Редагувати запис», далі вибираємо пункт «Контакти».
 3. Відбудеться автоматичне перенаправлення користувача в розділ з контактною інформацією. Всю інформацію можна змінювати і редагувати в режимі реального часу.
 4. Спускаємося в самий низ розділу і вибираємо пункт «Настроїти імпорт».
 5. Серед запропонованих соціальних мереж вибираємо значок Инсты.
 6. Відбудеться перенаправлення на сторінку для введення даних від аккаунта в іншій соціальній мережі.
Читайте також:
Посилання в Instagram на ВК: як додати, вставити і скопіювати

Якщо всі дані були зазначені правильно, відбудеться автоматична синхронізація інформації. Тепер при публікації нових постів ви зможете робити посилання на них в інших соцмережах.

Аналогічним чином зі своєю сторінкою можна зв’язати і інші сервіси і додатки.

На Айфоне

Як прив’язати акаунт Instagram до ВКонтакте на Айфоне або інших пристроях під управлінням операційної системи iOS? Процес не передбачає складнощів, здійснити прив’язку аккаунта можуть навіть початкуючі користувачі соціальної мережі, які практично не розбираються в функціоналі. Процес включає в себе кілька кроків:

 1. Запускаємо мобільний додаток Instagram на телефоні, при необхідності авторізуємось під своїм логіном і паролем.
 2. Переходимо на головну сторінку. Для цього в нижньому меню клацаємо на гурток з зображенням аватара.
 3. У правому верхньому куті натискаємо на значок із зображенням шестерні, в самому низу меню вибираємо пункт «Налаштування».
 4. Вибираємо розділ «Запис» і клацаємо на пункт «Пов’язані акаунти».
 5. Вибираємо потрібну соціальну мережу.
 6. Відбудеться автоматичний перехід до мобільний браузер і відкриття вікна для авторизації. Вводимо свій логін і пароль від ВК, клацаємо на кнопку «Увійти», підтверджуємо синхронізацію.

Тепер при додаванні нового постав в Інсте фотографія автоматично відображатися на стіні ВК. Публікація супроводжується посиланням, по якій друзі зможуть швидко перейти на ваш аккаунт. Зверніть увагу на те, що якщо в налаштуваннях доступ до профілю відкрито тільки для передплатників, в іншій соцмережі ваші опубліковані фото зможуть бачити всі.

Як пов’язати групу ВКонтакте і Instagram

Як звязати Instagram і Вконтакте в 2020 році: через телефон

Процедура зв’язування сторінок з розширеними функціями аналогічна з процедурою прив’язки для звичайних сторінок. Якщо потрібно прив’язати групу, попередньо потрібно буде перевести акаунт зі статусу «Особистий» в «Бізнес» або «Автор». Для цього виконуємо ряд простих кроків:

 1. Авторізуємось на своїй сторінці.
 2. Переходимо в налаштування з головної сторінки по описаній вище інструкції.
 3. Вибираємо розділ “Облікові записи” і далі клацаємо на пункт “Перейти на професійний”.
 4. Зі списку вибираємо відповідний тип публічної сторінки і слідуємо вказівок на екрані.
Читайте також:
Як скачати відео з Инстаграма на Айфон: і зберегти в галерею, без репоста, програми

Після виконаних маніпуляцій публічну сторінку в Інсте можна буде пов’язати з групою ВК для швидкого обміну публікаціями.

Причини і усунення

Найчастіше зв’язати профілі в різних соціальних мережах не виходить з-за низки проблем:

 • Неправильно введені логін і пароль від соціальної мережі при спробі зв’язування сторінок. Рішення – перевірте правильність введеної інформації, можна попередньо ввести логін та пароль у блокноті і скопіювати дані.
 • Відсутнє з’єднання з ВК. Найчастіше з проблемою стикаються користувачі інших країн, на території яких ВК заблокований. Рішення – скористайтесь сервісом ВПН для обходу блокування.

При виконанні всіх зазначених інструкцій проблем зі зв’язуванням сторінок виникнути не повинно.

Моя довідка - Корисні поради