Як зрозуміти, що тебе заблокували в Инстаграме: основні способи

Багато користувачів не знають, як зрозуміти, що тебе заблокували в Инстаграме, хоча ця інформація може виявитися дуже корисною для подальшого спілкування і «роботи» в фотосети.

Як зрозуміти, що тебе заблокували в Инстаграме: основні способи

Оскільки Instagram використовує дуже гнучку систему блокування, в окремих випадках зрозуміти, потрапила ваша сторінка в бан, вкрай складно. Є кілька способів визначити, що вас хтось заблокував. Подробиці можна дізнатися з нової статті.

Як зрозуміти, що тебе заблокували в Инстаграме на телефоні?

Щоб відповісти на питання – як дізнатися, хто заблокував мене у Инстаграме, спочатку відзначимо, що всі користувачі можуть заблокувати один одного в фотосети. Причини бувають різними – особиста неприязнь, порушення правил, банальна нав’язливість.

Як зрозуміти, що тебе заблокували в Инстаграме: основні способи

Блокування такого користувача – це стандартне рішення. Соцмережа працює так, що повідомлення про те, що обліковий запис конкретного користувача, іншим учасником Инсты було внесено в «чорний» список, заблокованого особі не надходить. В результаті, людина не може зрозуміти, знаходиться він в бані у свого «друга» або ж на фотосети чергові «глюки».

Дізнатися, що тебе заблокували в Instagram на телефоні не складно. Для цього досить перейти в свій профіль через додаток на мобільному пристрої і перевірити:

  • передплати – вказано загальну кількість, але немає списку;
  • передплатники – число фоловерів є, але немає переліку;

Як зрозуміти, що тебе заблокували в Инстаграме: основні способи

  • публікації перестали відображатися;
  • повідомлення користувачу не відправляються, або відправляються, але не доходять;
  • кнопка «Підписатися» знаходиться в активному режимі, але при натисканні не спрацьовує.

Коли ці ознаки наявності, значить, ви або просто відписано від людини, або ви знаходитесь у нього в НС.

Як зрозуміти, що тебе заблокували в Инстаграме: основні способи

Важливо: Деякі акаунти спочатку є закритими, тому для отримання доступу потрібно подати офіційну заявку на отримання передплати. Це дозволить бачити, які постить фото власник. Якщо ви не бачите ніяких знімків або публікацій до отримання передплати, то це не значить, що вас заблокували.

На Андроїді

Перевірити блокування з боку іншого облікового запису дозволяє мобільний додаток. Скачується такий сервіс в маркеті. Далі потрібно зайти в профіль і перевірити обмеження за раніше описаним ознаками.

На Айфоне

Для отримання відомостей про можливість блокування з айфона потрібно завантажити і встановити додаток «Grids for Instagram». Сервіс платний, як і багато інші продукти для Apple.

Коли додаток встановлено, залишається тільки авторизуватися в акаунті і перевірити профілі, які могли відправити вас в НС. Якщо присутні раніше описані ознаки, значить, ви дійсно заблоковані, або виникли помилки з підпискою. Можна повторно підписатися на профіль іншої людини, але якщо нічого не сталося, то проблема саме в блокуванні.

Як дізнатися, у кого я в НС через комп’ютер?

Щоб розібратися з питанням, хто заблокував мене в Instagram, зовсім не обов’язково використовувати мобільний пристрій. Існує можливість отримати необхідні відомості за допомогою комп’ютера. Ніяких складних маніпуляцій робити не доведеться, а достатньо виконати наступне:

  1. Зайти в акаунт у фотосети через браузер.
  2. Вибрати користувача, від якого є ймовірність отримати блокування.
  3. Якщо не відображаються фото і відео, а після натискання кнопки «Зареєструватися» ніяких дій не відбувається, значить, вас відправили у чорний список, або ви відписалися від цієї людини.

Коли такі зміни спостерігаються, можна зробити один висновок – вас забанили і провести розблокування не вийшло. Тут не допоможе служба підтримки або інші способи зняти обмеження. Винятком є ситуація, коли блок встановлений випадково і є особистий дані власника профілю для зв’язку по інших каналах.

Моя довідка - Корисні поради