Як зробити живе фото в Instagram швидко і безкоштовно

Живі фото – це коротке відео, де рухається частина картинки або всі елементи. Є кілька способів, як зробити живе фото для Инстаграма – скориставшись програмами і додатками.

Як робити живі фото в Instagram

Синемаграфия стала популярним трендом в Инстаграме. Такі фотографії схожі на статичні, але деякі частини рухаються. Зазвичай, незначна частина зображення, як хмари на небі або волосся на портретній зйомці.

Програми діляться по функціоналу: з виділеною областю, з автоматичним виділенням і заздалегідь підготовлені шаблони. Також, зробити живе фото допоможе стандартний графічний редактор Photoshop на комп’ютері.

Але версія повинна бути вище CS6, щоб завантажити відео (інструкція нижче).

Як зробити живу фотографію:

 • використовувати цифрову камеру або смартфон з високим дозволом знімків;
 • штатив або інший інструмент для закріплення камери;
 • вибрати предмет зйомки заздалегідь.

Створити синемаграфический знімок можна безкоштовно, використовуючи пробні версії програм. Більшість інструментів запропоновані по платній підписці. Для створення потрібно коротке відео або фото, де чітко видно всі деталі.

Безкоштовний спосіб зробити живе фото

Щоб зробити «живе фото», користувачеві доступні програми Play Market і iTunes. Інструмент StoryZ допоможе у створенні першого знімка, з докладним редагуванням кожного виділеного елемента.

Додаток доступно безкоштовно, але з окремими платними функціями: прискорення руху, фільтрами і рухами.

Безкоштовний спосіб створення сінематографіческого знімка:

 1. Завантажити і встановити додаток StoryZ.
 2. Натиснути «Відкрити фото» — вибрати будь-який з Галереї.Як зробити живе фото в Instagram швидко і безкоштовно
 3. За допомогою розділу: Рух, вказати стрілками напрямок.Як зробити живе фото в Instagram швидко і безкоштовно
 4. Сповільнити за допомогою стабілізації – в інструментах вибрати музику і фільтри.
 5. Натиснути «Зберегти» — вказати якість – почекати, поки відео буде збережено на пристрій.

Як зробити живе фото в Instagram швидко і безкоштовно

У програмі можна створювати GIF, щоб використовувати в інших соціальних мережах. StoryZ обмежена у функціоналі: всього три типу рухів, які користувач повинен вказувати вручну. При цьому, виділяються тільки потрібні об’єкти і частини картинки. З переваг – виділення активної і неактивної частини.

Тобто, якщо користувачеві потрібно залишити на зображенні фігуру людини статичною – потрібно перейти в інструмент «Маска». Виділяється область, яка не буде приведена в рух.

Сторонні програми для створення живих фото

У магазинах контенту запропоновані і інші інструменти, розраховані на редагування певних об’єктів. Приміром, зробити живе фото просто через програми нижче, з різними налаштуваннями для матеріалів і об’єктів.

Список додатків для роботи з живими фото:

 • Ploraverse. З платними інструментами редагування і шаблонами. Є пробна версія з набором з п’яти різних рухів;
 • KiraKira. Додає мерехтливі зірки на фотографію. Можна вказати область, щільність і яскравість елементів;
 • Vimage. З заздалегідь встановленими параметрами і прикладами. Користувачеві потрібно лише вказати фільтр, який буде доданий на знімок.

Як зробити живе фото в Instagram швидко і безкоштовно

Більше 100 різних фільтрів і GIF-зображення доступно в Vimage безкоштовно. В шаблони входить: північне сяйво, кавова гуща, сонячне світло, ефект старих фото та інші.

додатку для живого фото також є виділення частини, редагування і обрізка. У безкоштовному пакеті, знизу з’явиться вотемарка. З покупкою платного набору – кількість шаблонів збільшується до 1000, додається функція «Прибрати підпис».

Перетворюємо відео живе фото для Instagram

Один із способів, як зробити живе портретне фото з відео – скористатися комп’ютерною програмою Photoshop. Зйомка повинна триває не більше 10 секунд, після чого – редагування знятого матеріалу. На відміну від картинок, відео повинно прагнути до статичного – зміни тільки в тій області, яка рухається на фото.

Як створити відео живу фотографію:

 1. Завантажити знятий матеріал на комп’ютер.
 2. Відкрити Photoshop виділити відрізок для живого фото.
 3. Видалити непотрібні фрагменти – з допомогою покажчика виділити найбільш вдалий момент на відео. Тобто, обличчя моделі.
 4. Натиснути на шар з відео Ctrl+A – Копіювати та вставити (Ctrl-C -> Ctrl-V).
 5. Створити нову групу об’єктів – перемістити доріжку зі статичним фото у верхній шар.
 6. Вибрати інструмент «Ластик» — вказати ту зону, яка повинна рухатися.
 7. Файл – Експортувати – Зберегти для Web.
 8. В меню налаштувань вказати: Параметри повторів – Постійно.
 9. Вибрати папку для збереження.

Ще одна програма на ПК для роботи з живими зображеннями – Fixel Cinemagraph. Але доступна лише по платній підписці і для Mac OS. Доступна мобільна версія, з обмеженим функціоналом для безкоштовної версії.

Як привести в рух окремі ділянки фото

У додатках і програмах доступно виділення окремих зон. У Vimage доведеться виділяти і прати, без попереднього результату.

Інструкція, як виділити в Vimage:

 1. Відкрити програму – завантажити фотографію.
 2. Редагувати фото: обрізати, додати фільтр, повернути.Як зробити живе фото в Instagram швидко і безкоштовно
 3. Далі – перейти в «Ефекти» — вибрати і завантажити необхідний.Як зробити живе фото в Instagram швидко і безкоштовно
 4. З допомогою кнопки «Маска» вказати місце, яке буде нерухомим.Як зробити живе фото в Instagram швидко і безкоштовно
 5. Зберегти результат.

У додатку можна розтягувати ефект, додавати до двох відразу. Для додавання більшої кількості – потрібно купувати платну підписку.

Щоб розтягнути кисть – затиснути двома пальцями і зробити рух «Зменшити». Те ж стосується і другої кисті, що дозволяє видаляти непотрібні елементи з фотографії.

Єдиний недолік безкоштовних версій – як фото і дозвіл стає менше. При публікації в Instagram, помітна різкість і пікселізация окремих ділянок.

Публікуємо Live Photos з iPhone без втрати рухів

Для розміщення в соціальній мережі використовують формат «Відео». Якщо картинка була збережена в GIF – її можна відредагувати за допомогою видеоредакторов і конвертерів. В Instagram дозволений тільки один тип відео – MP4.

Як не втратити якість:

 • не використовувати додаткові фільтри. Стандартні ефекти з Instagram не підійдуть для роботи з таким відеофайлом;
 • зменшити розмір, використовуючи обрізку;
 • редагувати лише в одному додатку. Використовуючи два однакових інструменту, відбудеться погіршення якості з-за додаткової обробки;
 • при можливості – використовувати високою дозвіл або скористатися попередником високої якості.

Для зйомки не підійде фронтальна камера нижче 5 Мп, а зробити цікаве живе фото з трясущимся кадром – набагато складніше. Користувачеві доведеться вибирати тільки якісно отримані фрагменти і склеювати.

Опублікувати в Инстаграме:

 1. Авторизуватися в соціальній мережі.
 2. Натиснути: «Створити публікацію» — вибрати з Галереї створений матеріал.
 3. Відрегулювати положення – Поділитися з друзями.

У Vimage і Story Z доступно пряме розміщення з додатка Instagram. Записами також діляться в Історії, де доступні стікери і текстова частина.

Відмінність живої фотографії від GIF

На відміну від стандартної GIF, «живе фото» має бути конвертоване у формат MP4 і триває всього три секунди. Зміни відбуваються на передньому або задньому плані, рідко – повне «пожвавлення» картинки. Користувачам доступні лише окремі інструменти, куди не входить:

 • повне переміщення об’єкта на фото. Фон залишається, додаються лише ефекти;
 • заміщення іншими зображеннями під час відтворення.

Якщо помістити картинку цілий фільтр – зміни відбудуться тільки на верхньому шарі. Тобто, щоб привести в рух певну частину, використовують маски і редагування шару.

Синемаграфические зображення увійшли в моду не так давно і в першу чергу, це були мерехтливі зірки, написи або промені сонця. Каталог доступних інструментів для редагування також був обмежений. Максимальна вага «живого фото» — не більше 2 Мб, що підходить для розміщення в соціальній мережі.

З допомогою зазначених інструкцій, створити живе фото для Инстаграма буде просто. Відвідувачі сторінки натискають на кнопку «Запуск» і з’являється рух на фотографії. При автоматичному завантаженні відео в Стрічці, запис буде постійно програватися на повторі.

Моя довідка - Корисні поради