Як зробити живе фото для Instagram – секретні фішки

Чим більше цікавих функцій має соціальна мережа, тим вона стає популярнішим. Instagram – одна з найбільш популярних соціальних мереж, яка дозволяє ділитися своїми мультимедіа та відео в онлайн режимі.

Кожен користувач instagram мріє набрати якомога більше лайків для своїх публікацій і йдуть заради стоїть кадру на різні експерименти. Опції пристроїв корпорації Apple розширені, крім стандартного портрета, з їх допомогою можна зробити живий (live) кадр. А ось поділитися з таким Live Photo володарі сучасної техніки не завжди можуть.

Однак, якщо ви захочете викласти ваше живе фото як публікацію в instagram і позначити себе на цій фотографії, то доведеться піти на маленькі хитрощі. Саме ці хитрощі розкриємо в статті.

Прочитавши статтю до кінця, ви знайдете відповіді на питання, як зробити живі кадри і викласти його в instagram.

Як зробити живе фото для Instagram   секретні фішки

Як створити живе фото

Live зображення доступно тільки власників мобільних пристроїв Айфон, але і за допомогою спеціальних додатків на Андроїд можна робити такі зображення. Також не виняток і комп’ютер з ОС Windows, на ньому теж можна оживляти картинки.

Як робити живі фото на своєму телефоні, давайте розберемося покроково. На сучасних моделях телефонів Айфон, дана опція вбудована в режим зйомки мобільного камери. Включаєте камеру, перемикаєте звичайний режим Live і знімаєте пару відмінних кадрів.

А що робити, якщо такої опції немає? Не варто засмучуватися. Викачуємо спеціальний додаток, принцип роботи на телефоні і комп’ютері один і той же.

  • Викачуємо і встановлюємо програму для створення живого фото в instagram.
  • Виробляємо завантаження зображення, якого хочемо оживити.
  • Оживляти можна тільки фрагмент зображення з допомогою векторів.
  • Стрілочками малюємо траєкторію, по якій наше зображення буде оживати. Також ставимо обмежувач на тих фрагментах, який повинні залишитися не рухливими. Створюємо живе фото для instagram.
  • Перед збереженням натискаємо попередній перегляд. Якщо отриманий результат влаштовує, то натискаємо «зберегти», формат вибираємо мр 4.
  • Тепер можна викласти живе фото в instagram.

Увага! Чим коротше стрілочки траєкторії, тим реалістичніше виглядає майбутня публікація. Саме фрагменти, пов’язані з водою виходять дійсно живими. Не обов’язково мати під рукою зображення моря, оживити можна і склянку з водою, і чашку чаю, фонтан.

Зробити живу фотографію, щоб потім поділитися фото в инстаграме можна і з відеоролика. Для цієї мети, теж існують спеціальні програми. Тільки принцип роботи трохи відрізняється. Навпаки, зупиняйте відео, заморожуєте кадр, який ви хочете використовувати.

Публікація лайф фото в instagram

Робити живі фотографії на Айфоне суцільне задоволення, адже вся зйомка проходить в цікавій атмосфері. Як хочеться поділитися з друзями вдалим кадром, який вийшов в процесі зйомки лайф фото. І як буває прикро, коли при спробі додати початкове зображення терпить фіаско. Але не все так просто, на сьогоднішній день розробники Instagram не передбачили завантаження фотографії подібного роду. Також можна зробити друк фотографії.

Щоб викласти лайф фотографію в instagram, необхідно завантажити додаткові мобільні додатки.

Основне завдання подібних додатків конвертувати лайф кадри з камери відео або GIF. Тільки у такому форматі викладене лайф фото в instagram буде точно таким, яким ви його створили. Компанія Google пропонує спробувати свою програму Motion Stills. Простий і зрозумілий інтрефейс для редагування Live Photo і його перетворення.

Стандартна процедура завантаження та встановлення програми не займе багато часу. Від вас потрібно зняти Live Photo. Завантажити його в додаток. Далі клацнути по стрілочці поділитися. Вибрати формат: video або gif. Можна зберегти в галереї або відразу поділитися цією публікацією в instagram.

Важливо! Вище як приклад, наведена одна з існуючих програм. Бібліотека подібних додатків велика. Поділитися Live Photo можна, тільки скориставшись спеціальними додатками.

Скориставшись одним із запропонованих способів, з легкістю можна ділитися Live Photo з передплатниками соціальній мережі Instagram і збирати лайки. Завдяки таким мобільним програм первинні властивості Live Photo при додаванні в інтернет не втрачаються. Рекомендація від досвідчених людей: знімайте Live Photo використовуйте штатив, щоб пристрій не тремтіла в руках, і не випадково випав з рук.

Моя довідка - Корисні поради