Як зробити жирний текст в Instagram

Зробити жирний шрифт в Инстаграме – це хороший спосіб виділитися і привернути увагу до свого профілю. Прикрасити їм можна піст, шапку сторінки або інші елементи. Сама соціальна мережа не пропонує інструментів для красивого оформлення тексту, але це завдання можна виконати іншими способами.

Як зробити жирний текст в Instagram

Щоб написати жирним шрифтом у Инстаграме зі смартфона або планшета, буде потрібно встановити спеціальні програми з магазинів Play Market або App Store. Якщо ж користувач бажає виконати ці ж дії в веб-браузері на ПК, на допомогу прийдуть онлайн-сервіси.

В обох випадках можна скористатися мобільного або десктопної версією Telegram месенджера і використовувати спеціального бота.

Програми для генерації шрифтів

У магазинах для Android і iOS є велика кількість програм для налаштування шрифтів. З їх допомогою можна не тільки виділити шрифт жирним, але і підкреслити або перекреслити, перевернути, змінити оформлення, додати смайли або спеціальні символи і т. д.

Інструкція на прикладі Cool Fonts:

 • Завантажити та встановити Cool Fonts — Stylish Fancy Cool Text Generator через Play Market.
 • Набрати текст в верхньому рядку.
 • Вибрати один з безлічі шрифтів, натиснути на нього пальцем і утримувати, поки рядок не буде виділено.
 • Натиснути «Копіювати».
 • Закрити програму, відкрити Instagram, перейти на свою сторінку.

Підготовлений текст можна помістити в розділ «Біографія». Інший варіант – написати таким шрифтом своє ім’я, перейти до редагування профілю і додати його у відповідний рядок.Як зробити жирний текст в Instagram

Думка экспертаЛика ТороповаМного часу проводжу в соціальних мережах, улюбленець – InstagramЭти додатки мають істотний недолік — вони не працюють з текстом російською мовою. Необхідно вводити інформацію латинськими літерами.

Щоб не займатися копіюванням чи перенесенням тексту, можна змінити стандартну клавіатуру на телефоні на будь-яку іншу, наприклад, встановити утиліту FancyKey. Вона пропонує безліч цікавих шрифтів, які використовують, щоб зробити свій профіль красивим і унікальним. Досить відкрити розділ в Instagram, натиснути на поле, в яке потрібно ввести дані, вибрати відповідний шрифт і набрати їм потрібні слова або фрази.Як зробити жирний текст в Instagram

Бот в Telegram

Інший спосіб змінити вигляд тексту в Instagram – скористатися ботом Text4InstaBot в месенджері Телеграм.

Необхідно:

 1. Відкрити Telegram.
 2. У поле «Знайти» ввести ім’я бота.Як зробити жирний текст в Instagram
 3. Клікнути «Запустити».Як зробити жирний текст в InstagramЯк зробити жирний текст в Instagram
 4. Для знайомства з можливостями натиснути «Подивитися інструкцію».Як зробити жирний текст в Instagram
 5. Ввести текст, додати символи ** відповідно до інструкції та надіслати боту.Як зробити жирний текст в Instagram
 6. Натиснути правою кнопкою миші на відповідному повідомленні, вибрати «Копіювати».Як зробити жирний текст в Instagram
 7. Перейти в Instagram і вставити символи в опис до фотографії або в інший розділ, який користувач вирішив красиво оформити.Як зробити жирний текст в Instagram

Як і у випадку з додатками-генераторами шрифтів, виділити жирним можна тільки набраний латинськими літерами текст. При цьому інші дії, наприклад, закреслення слів або фраз, виконуються з текстом і російською.

Онлайн-сервіси в браузері на ПК

У веб-браузері на комп’ютері зробити шрифт жирним можна в спеціальних сервісах.

Порядок дій:

 1. Перейти по ссылке https://lingojam.com/FontsForInstagram.
 2. В поле ліворуч ввести латинськими літерами текст.
 3. Вибрати підходящий варіант написання у полі праворуч, виділити, скопіювати комбінацією клавіш «CTRL» + «C» або натиснути на праву кнопку миші і в контекстному меню натиснути «Копіювати».Як зробити жирний текст в Instagram
 4. Перейти в Instagram і вставити текст в той розділ, для якого він призначений.

Ідеальні місця в профілі для вставки жирного шрифту

В Instagram можна оформити незвичайним шрифтом різні розділи. Часто можна побачити жирний шрифт в пості з фотографією. Також він зустрічається в шапці профілю або у розділі «Про себе». У цих місцях можна використовувати незвичайне написання тексту, смайлики, цікаві символи. Це дозволить зробити профіль унікальним, а значить, привернути до нього увагу і нових передплатників.Як зробити жирний текст в Instagram

Можливості Instagram не дозволяють змінювати налаштування шрифту при написанні постів або оформленні профілю. Зробити це можна з допомогою тематичних додатків з Google Play або App Store, бота в Телеграм, а також через онлайн-сервіси.

Недоліком таких рішень є можливість виділити жирним шрифтом тільки текст, набраний латиницею. З кирилицею практично жоден з цих способів не працює.

Моя довідка - Корисні поради