Як зробити вічні Сторіс в Instagram: на своїй сторінці, з галереї

Як зробити вічні сторіс в Инстаграме, щоб до них можна було звертатися в будь-який час? Це питання цікавить багатьох популярних блогерів, якщо розміщується ними інформація є актуальною протягом тривалого періоду часу. Функція може виявитися корисною для інтернет-магазинів і інших бізнес-акаунтів. Здійснити завантаження такого вмісту досить просто при наявності хорошого інтернет-з’єднання і якісного матеріалу.

Як зробити вічні Сторіс в Instagram: на своїй сторінці, з галереї

Як зробити вічні сторіс в Instagram: крок за кроком

Останні оновлення програми для соціальної мережі дозволяють розміщувати контент на своїй сторінці, який буде доступний передплатникам навіть без переходу на головну сторінку профайла. Така опція називається сторіс або stories. Її основним недоліком є короткий час дії – 24 години. Після закінчення даного строку весь розміщений матеріал автоматично видаляється. Щоб зберегти його на більш тривалий термін, рекомендується застосувати функцію «HighLights Stories» у форматі галереї. Для цього необхідно:

 • Зробити чергову історію в будь-якому необхідному форматі (фото – або відеофайл (або їх сукупність, слайд-шоу)).
 • Відкрити розділ «Актуальне». Він розташовується безпосередньо між описом профілю та списку його публікацій.
 • Натиснути кнопку «+».
 • Завантажити історію і при необхідності відредагувати, додаючи або забираючи зайві малюнки, написи та ін
 • Зберегти зміни.Як зробити вічні Сторіс в Instagram: на своїй сторінці, з галереї
 • Збережені матеріали будуть з’являтися на головній сторінці до тих пір, поки користувач не видалить або не відредагує їх.

  З галереї

  З картинок галереї не вдасться відразу зробити вічний сторі, оскільки спочатку необхідно створити і відредагувати звичайний. Це можливо здійснити з використанням постів галереї. Також вивести в “Актуальне” можна будь-яку подібну публікацію, вже відправлену в архів. Для цього потрібно клікнути на значок закругленою стрілки, розташованої на головній сторінці профайла.

  Вічні Сторіс в Инстаграме на своїй сторінці

  Звичайні Story розміщуються у верхній смузі новинної стрічки. Це необхідно для того, щоб кожен читач мав до них швидкий доступ. Але як зробити вічні сторіс в Instagram на своїй сторінці? Так звані Highlights Stories розташовуються безпосередньо на головній профілю користувача. Їх можна виявити під аватаром між описом і списком публікацій. Такий підхід до розміщення має наступні переваги:

  • дозволяє компонувати основну інформацію про власника за тематиками;
  • покращує інформативність запису;
  • на відміну від звичайних, вічна сторіс може виявлятись у будь-який час, поки не буде видалена власником;
  • пости доступні не тільки передплатникам;
  • дозволяє розміщувати основні відомості, рекламу, прайс-листи для бізнес-акаунтів і ін.

  Як зробити вічні Сторіс в Instagram: на своїй сторінці, з галереї

  Подібні пости в Instagram можна піддавати змін по мірі необхідності, доповнювати, редагувати. Вони доступні для перегляду в будь-який день тижня і час доби.

  Висновок

  Використання Highlights Stories в якості вічних історій актуально для популярних блогерів, бізнес-профілів і людей, що прагнуть до сортування інформації про себе за темами. На відміну від звичайних, «Актуальні» доступні в будь-який час і не мають терміну давності. В цей розділ можна виводити будь-які подібні пости з архіву, їх можна постійно змінювати та доповнювати.

  Моя довідка - Корисні поради