Як зробити в ВК трансляцію з телефону

Як зробити в ВК трансляцію з телефону

Трансляція ВК з телефону

З недавнього часу користувачам соцмережі «ВКонтакте» стала доступна можливість організації прямого ефіру в мобільному додатку ВК. Необхідно відзначити одну важливу особливість цього нововведення – тепер стримерам під час трансляції доступні маски, що дозволяють зробити трансляцію цікавою і незвичайною.

Створення трансляцій доступно як окремим користувачам, так і спільнот, створеним в рамках даної соцмережі.

Як почати трансляцію в ВК з телефону?

Багато користувачів, можливо, задаються питанням – як зробити в ВК трансляцію з телефону? Все дуже просто – для цього необхідно запустити камеру історій і натиснути на іконку «Прямий ефір».

Трансляції зі смартфона можна публікувати в розділі «Історії», доступному в новинній стрічці. Що цікаво, нові можливості VK дозволяють опублікувати навіть запис прямого ефіру. Однак перед тим, як створити трансляцію в ВК з телефону, необхідно врахувати, що можливість публікації запису доступна тільки протягом доби.

Про те, що прямий ефір стартував, користувач дізнається за допомогою повідомлення з новинної стрічки. Автор може відслідковувати статистику трансляції. Йому доступна інформація про тривалість ефіру, а також кількості глядачів, переглядів та отриманих голосів.

Як запустити трансляцію в ВК з телефону запису?

Перед тим, як провести трансляцію в ВК з телефону, автор повинен знати, що у нього є можливість публікації записи на стіні або у розділі «Відео». Автор також може видалити запис в разі необхідності.

Пошук трансляцій ВКонтакте

Пошук поточних прямих ефірів також простий, як і їх запуск. Знайти цікавий прямий ефір можна у новому розділі «Трансляції». Цей розділ містить посилання на найбільш популярні поточні онлайн-трансляції.

Читайте також:
InstaTag - Архітектура, місто хештегі

Перед тим, як вести трансляцію в ВК з телефону, слід знати, що для неї можна вказати відповідну категорію. Сьогодні доступні категорії «Відеоігри», «Новини», «Спорт» та багато інших.

На завершення слід зауважити, що до створення розділу «Трансляції», у користувачів була можливість організовувати прямі ефіри виключно в ВК Live. Це додаток працював у рамках web-версії «ВКонтакте». Саме популярність цього додатка стала причиною створення окремого розділу в мобільному додатку VK. Протягом 2017 року ВКЛЮЧНО Live стало рекордсменом в магазині додатків Google. За рік це додаток скачало понад 5 мільйонів користувачів. Сьогодні прямі трансляції, запущені в ВК Live, щодня набирають більше 65 мільйонів переглядів.

Моя довідка - Корисні поради