Як зробити свайп в Instagram сторі якщо немає значка: на Андроїд і Айфоні

Після введення чергового нововведення користувачі популярної соцмережі помітили, що великі блогери стали розміщувати рекламні посилання прямо у своїх сторіс. Як зробити свайп в Instagram сторі і що він взагалі з себе представляє?

Свайп вгору в Instagram: принципи і прийоми

 • Як і більшість інших функцій для просування аккаунта в Instagram, до додавання клікабельним посилання спочатку отримали доступ верифіковані користувачі (ті, у яких поряд з нікнеймом є синя пташка) та власники бізнес-акаунтів з великою аудиторією (від 10к фоловерів). Так як оновлення серверів відбувається поетапно, ця функція досі може бути недоступна деякими инстаграмерам.
 • Для того щоб відстежити трафік і конверсію, потрібно використовувати короткі посилання з перенаправленням на повний сайт, так як аналітика сторіс Instagram не відстежує статистику переходів з прикріпленим посиланнях.
 • Збільшити ефективність рекламних сторіс допоможе заклик до дії (CTA, Call To Action). Деякі користувачі можуть не знати, що таке свайп або як перейти на сайт за допомогою прикріпленою посилання, так що докладні пояснення спрацюють в кращу сторону.
 • Занадто велику кількість прикріплених посилань не працює. Рекомендується ставити один свайп на 4-5 постів в сторіс, для серії в 6-8 зображень або відео можна розмістити два посилання.
 • Публікуйте в сторіс контент, який відрізняється від розміщеного в блозі. Залишайте в постах згадки про цікавої інформації, розташованої в сторіс – це приверне до перегляду більше народу.
 • Що таке свайп по екрану і як він зазвичай використовується

  Задаючись питанням, як зробити свайп ап в Инстаграме, самі того не підозрюючи, мільйони користувачів неодноразово використовують свайп кожен день.

  Свайп (від англ. swipe – ковзати без відриву type – друкувати) – це будь-який рух пальців по сенсорному екрану.

  Свайп використовується як для прокрутки сторінок вгору або вниз під час читання електронних книг або перегляду стрічки соціальної мережі, для розблокування пристрою або введення ключа. Технологія свайп також дозволяє набирати текст на екранній клавіатурі, або створювати малюнки в спеціальному редакторі, не відриваючи пальців від поверхні тачскріна.

  Всередині Instagram свайп теж застосовується досить часто: при виборі фільтра у вбудованому редакторі фотографій, для гортання стрічки, при перегляді стікерів в історіях, при зміні режимів зйомки там же (прямий ефір, уповільнена, експрес і зворотний запис, boomerang-відео, текст, супер-зум, фотоанимация, вільні руки).

  Після введення розробниками Instagram функції прикріплення посилання в сторіс, це поняття стали вживати блогери. В історіях з свайпом стали розміщуватися рекламні фото або відео, ця функція також використовується для таргетованої реклами.

  Як зробити свайп в Instagram Stories

  Щоб відповісти на питання про те, як зробити свайп в Инстаграме, досить згадати значення цього поняття. Перейти з прикріпленою в історії ссылке просто:

  • Відкрийте сторіс. Вони розташовані над основною стрічкою і виглядають як фото профілю тих, на кого ви підписані. Не переглянуті сторіс відображаються як червоно-помаранчеві обідки навколо аватарів. Не так давно з’явилася можливість зазирнути в сторіс по ходу перегляду стрічки – потрібно просто натиснути на аватар, який вас цікавить користувача.
  • Натисніть на кнопку в самому низу сторінки або змахніть її пальцем знизу вгору. Зазвичай кнопка підписана як «Детальніше», «See More» або іншим чином, обраним користувачем, розмістили сторіс.
  • Для того щоб закрити спливне вікно, потрібно натиснути на хрестик у верхньому правому куті.

  Як в Инстаграме зробити свайп в історії посиланням

  Розібратися в тому, як зробити свайп вгору в Инстаграме, нескладно. Можна здійснити цю операцію на айфоні, телефоні з ОС Android або Windows Phone.

 • Для початку переконайтеся, що ваш акаунт підтримує функцію прикріплення посилань. На сьогоднішній день вона доступна не тільки верифікованим користувачам, але і блогерам з аудиторією від 10000 передплатників.
 • Відкрийте меню додавання сторіс (плюсик в лівому верхньому кутку), створіть фото, запишіть відео або імпортувати їх з галереї телефону.Як зробити свайп в Instagram сторі якщо немає значка: на Андроїд і Айфоні
 • Натисніть на екрані ” кнопку з зображенням ланцюга в правому верхньому куті. У меню, що відкриється, введіть в поле адреса сайту. Після додавання посилання значок буде активний.Як зробити свайп в Instagram сторі якщо немає значка: на Андроїд і Айфоні
 • Опублікуйте історію і перевірте – свайп ап успішно прикріплений!
 • Що робити, якщо немає значка ланцюжка в меню додавання сторіс? Перевірити, прив’язаний ваш бізнес-аккаунт до певної геометке і чекати. З-за великої кількості користувачів соціальної мережі Instagram оновлення доходять до левової частки аудиторії із запізненням. Обробка інформації на серверах відбувається крок за кроком, прискорити процес ніяк не можна, так що залишається тільки набратися терпіння.

  Приклади того, який можна зробити історію зі свайпом

  Сторіс показали себе досить потужним інструментом, підвищує продажу. Спочатку задумані як додатковий спосіб продемонструвати так званий «за лаштунками» і не переспамливать свою стрічку, вони раптово «вистрілив» і полюбилися всім користувачам. Публікації в сторіс необов’язково повинні бути ідеальними, блогери з великою аудиторією використовують їх для того, щоб стати ближче до своїх передплатників і збільшити їх залученість в життя інста-кумира. Багато людей користуються цією функцією так часто, що на виході виходить щось на зразок помісі серіалу і реаліті-шоу.

  Як зробити свайп в instagram незвичайним і привабливим?

  • Скористайтесь іншими вбудованими інструментами для редагування фото і відео – масками, стікерами, gif-анімацією.
  • Розмістіть прямий заклик до дії і додайте посилання на сайт, повз яку ваші передплатники не зможуть пройти.
  • Створити інтригу, пообіцяйте ексклюзивний контент за посиланням, дисконтні промокоди, результати проведеного в вашому блозі конкурсу – підключіть фантазію і експериментуйте.
  • Використовуйте відео з швидкою зміною кадрів, на одному з яких буде розміщена цікава для передплатників інформація. Для того щоб розглянути відео кадр за кадром, досить утримувати палець на екрані під час перегляду.
  • Прикріплюйте опитування і голосування в своїх сторіс. Можна влаштувати невеликий квест на кілька кадрів, що в кінці призведе до того, що користувач свайпнет вгору і перейде на ваш сайт.

  Не бійтеся експериментувати і пробувати нові форми залучення аудиторії на свій сайт. Зрештою, методи просування завжди залежать від конкретної цільової аудиторії, і з’ясувати, що саме приваблює ваших передплатників, можна тільки досвідченим шляхом.

  Як зробити свайп в Instagram сторі якщо немає значка: на Андроїд і Айфоні
  Як зробити свайп в Instagram сторі якщо немає значка: на Андроїд і Айфоні

  Моя довідка - Корисні поради