Як зробити сторінку в Instagram бізнес-сторінкою?

Для ведення підприємницької або громадської діяльності через Instagram потрібно регулярно відслідковувати статистику, щоб аналізувати ефективність просування облікового запису. І є безкоштовне рішення, яке дозволить вам тримати аккаунт під повним контролем. Як зробити сторінку в Instagram бізнес-сторінкою, і як використовувати всі можливості соціальної мережі, що надаються людям після переходу – саме про це ми з вами будемо говорити.

Можливості бізнес-сторінки в Instagram

Слова «бізнес-аккаунт» на слуху у всіх, хто не тільки заливає в Instagram фотографії своїх вечерь, але і веде якусь діяльність через цю соціальну мережу.

Як зробити сторінку в Instagram бізнес сторінкою?

Які ж переваги дає інший вид облікового запису?

 • Простий і зручний блок зв’язку з вами. Він налаштовується елементарно, але завдяки йому передплатники можуть зв’язатися з вами парою кліків. Можна ввести ваш телефон, пошту та адресу. Побачити цей блок можна під описом профілю;
 • Повна і безкоштовна статистика. Так, багато сервіси комплексного просування, як Zengram або Pamagram, мають таку функцію. Але вони далеко не безкоштовні, на відміну від бізнес-аккаунта. Іконка статистики з’явиться у верхньому меню поруч з іконкою налаштувань;
 • Можливість замовляти рекламу в самому Instagram. Можна вибрати просування через сториз або через саму стрічку. Зробити це можна за допомогою кнопки «Просувати», яка з’явиться під кожною публікацією відразу після переходу. Детальніше про це – у статті “Використовуємо кнопку “Просувати” в Instagram”.

Як перевести звичайну сторінку бізнес?
Перехід на бізнес-аккаунт так само простий, як і робота з ним. Розберемо алгоритм дій.

 • Тиснемо на три точки в правому верхньому кутку і переходимо в налаштування.
 • Перегортаємо до налаштувань облікового запису і знаходимо пункт «Перейти на профіль компанії».
  Як зробити сторінку в Instagram бізнес сторінкою?
 • Тепер нам потрібно увійти через Фейсбук. Клікаємо на потрібну кнопку.Як зробити сторінку в Instagram бізнес сторінкою?
 • Вибираємо публічну сторінку вашого бізнесу. На даному етапі вона вже повинна бути створена. Ви повинні бути адміністратором. Якщо її немає, ФБ запропонує її створити.
  Як зробити сторінку в Instagram бізнес сторінкою?
 • Тепер настав час ввести контакти. Вони можуть бути взяті з бізнес-сторінки, яку ви вказали в попередньому пункті. Або ви можете налаштувати їх вручну.
 • Готово! Тепер ви можете користуватися всіма перевагами профілю компанії. Але статистика буде рахуватися з моменту переходу. Щоб відключити цей вид профілю так само заходимо в налаштування і натискаємо на «Переключитися на особистий аккаунт».
 • Як створити бізнес-сторінку з нуля?

  Як ви могли помітити, що попередній пункт містить багато всього, що потрібно мати заздалегідь: профіль в Instagram, в Фейсбуці. Розберемося з тим, як зробити профіль компанії з самого нуля.

 • Реєструємося в Instagram. Пояснювати покроково сенсу немає. Потрібно тільки слідувати вказівкам програми. Відразу ж заповнюємо опис профілю і ставимо аватарку.
 • Реєструємося в Фейсбуці. Якщо хочете просуватися і в цій соціальній мережі, має сенс відразу створити бізнес-сторінку і оформити її. Якщо ФБ вам потрібен тільки для переходу на бізнес-профіль, можна нічого не створювати.
 • Заходимо назад в Instagram. Клікнувши на три точки в правому верхньому куті, переходимо в налаштування. Клікаємо на «Перейти на профіль компанії», входимо через ФБ і створюємо публічну сторінку, якщо вже цього не зробили. Заповнюємо телефон, пошту, адресу.
 • Заповнюємо профіль, набираємо передплатників, починаємо просування. І робити це потрібно саме після переходу на бізнес-профіль, щоб бачити всю статистику з самого початку створення облікового запису.
 • Як зробити сторінку в Instagram бізнес сторінкою?

  Про те, як створити зв’язку акаунтів Instagram-Фейсбук, читайте в матеріалі по посиланню.

  Чому не вдається перевести сторінку бізнес-аккаунт?

  Профілі компанії в першу чергу почали з’являтися у американських користувачів. Іншим, щоб схитрувати і отримати загадкові переваги, намагалося заходити в Инсту, включивши VPN з американським IP. І тільки через пару місяців після цього функція почала з’являтися в інших. Якщо раптом не вдається перевести профіль в бізнес-аккаунт, тому що в меню немає відповідного пункту, справа може бути і в цьому. Звичайно, це малоймовірно, але якщо ви дуже великий везунчик, баг міг спрацювати саме на вас.

  Може бути баг з боку ФБ. Як приклад – проблеми з сервером. В цьому випадку потрібно буде дочекатися, поки проблеми усунуть.

  Але взагалі випадки, коли не вдається перейти на бізнес-сторінку в Instagram, дуже рідкісні. Тому не хвилюйтеся, у вас обов’язково все вийде.

  Висновок

  Як зробити сторінку в Instagram бізнес-сторінкою? Дуже і дуже просто. Для цього вам потрібно буде зробити буквально кілька кліків, якщо у вас вже є акаунти в Інсте і ФБ. Якщо їх немає, потрібно буде зробити трохи більше кліків. Тим не менш, на все про все піде максимум 10 хвилин, якщо ваша техніка не гальмує. Удачі вам у веденні бізнес-аккаунта і просуванні свого бізнесу у соціальних мережах.

  До речі, не тільки бізнес-аккаунт принесе вам користь і гроші. Про те, що таке “особистий блог” читайте відповідний матеріал.

  Моя довідка - Корисні поради