Як зробити розсилку в Instagram в директ всім передплатникам безкоштовно

Як зробити розсилку в instagram – питання, відповідь на який прагнуть отримати користувачі фотосети. Це корисна опція для людини і для фахівця, який займається просуванням профілів соцмережі. У статті розповідається, як здійснюється така операція. Які переваги можна отримати. На що потрібно звернути увагу.

Як зробити розсилку в Instagram в директ всім передплатникам безкоштовно

Як зробити розсилку в Instagram через директ?

Щоб отримати для профілю інструмент просування, потрібно дотримуватися послідовності дій. Перш ніж вивчити схему, потрібно зрозуміти, які присутні спрямування за пересиланні повідомлень. Серед найголовніших виокремлюють:

 • Спам – мається на увазі відправка реклама з одночасною пропозицією послуги чи товару;
 • Інформування людей про акції, новини, конкурси та пропозиції;
 • Показ і розсилка привітальних записів для нової аудиторії, для знову підписалися;
 • Запрошення рекламодавців до вигідної співпраці.

Для перерахованих цілей можна організовувати масову розсилку. Повідомлення можна розміщувати вручну. В цьому випадку не буде потрібно витрачати гроші. Також не потрібно передавати третім особам дані авторизації.

Якщо потрібно займатися масовою розсилкою, варто використовувати спеціальні онлайн-сервіси. Це легко, швидко, але не безкоштовно. Що також може не влаштувати когось. Програми для розсилки переважні тим, що можуть діяти одночасно на декількох пристроях.

Як відразу зробити розсилку всім передплатникам?

У подібній ситуації можна використовувати спеціальні утиліти. По суті, це автодирект в інсте. Це сайти, на яких потрібно зареєструватися та залишати запити. Кращим порталом вважається instaplus.me. Вирішуючи, як зробити розсилку инстаграмме, слід провести таку послідовність дій:

 • Зайти на портал;
 • На головній сторінці натиснути на використання безкоштовного варіанту;
 • Проходиться реєстрація та підтверджується пошта;
 • Додається профіль соцмережі;
 • Пишеться завдання – Автодирект;
 • У спеціальному полі прописується повідомлення, яке буде пересилатися.

Для досягнення результату потрібно встановити періодичність і кількість повідомлень. За подібною схемою можна використовувати zengram.ru і Tooligram. Також треба вибрати безкоштовний варіант. Пройти реєстрацію, наступну авторизацію. В останньому додатку можна проводити настройку на нових передплатників.

Сервіси і програми для масової розсилки повідомлень у директ

Як зробити розсилку в Instagram в директ всім передплатникам безкоштовно

Серед подібних сервісів можна виділити продукт www.Funinsta.ru. Тут надається три дні без оплати для первинного ознайомлення. Якщо приймається рішення задіяти запропоновані опції, доведеться платити 790 р в місяць. У цю суму входять послуги з просування, по спілкуванню в директ та по роботі з коментарями.

Працювати з даними ресурсом легко. Проводиться реєстрація. Далі при вирішенні, як зробити масову розсилку инстаграмме, потрібно провести такі маніпуляції:

 1. Вибирається вкладка Директ.
 2. Натискається Нове повідомлення.
 3. Набирається текст. При бажанні можна закріпити картинку.
 4. Далі вибирається перелік користувачів, які повинні отримати інформацію.
 5. Натискається Активувати.

Можна налаштувати відправку. Ставиться пауза або інша періодичність. Встановлені налаштування можна змінювати. Серед недоліків виділяють відносно високу вартість. Оптимальним перевагою способу вважається можливість автоматичного формування переліку підписувача для відправки. Представлена тонке налаштування фільтрів, що дозволяє відправляти текст новим користувачам.

Також варто виділити утиліти Instagram Direct Sender або leadfeed. Це платний софт. Програми дають можливість здійснювати відправку одночасно з кількох профілів. Тут бази користувачів потрібно встановлювати і підбирати самостійно. Щоб повноцінно працювати з програмами і скористатися їх допомогою, варто виконати такі дії:

 • Програма відкривається;
 • Натискається опція, зв’язана з завантаженням акаунтів;
 • Вибирається заздалегідь підготовлений вітальний текст;
 • Натискається опція завантаження бази і вибирається документ з поданими списками користувачів;
 • Додається текст, відразу потрібно натиснути на Налаштування роботи.

Після цього залишиться вибрати режим і налаштувати масову розсилку повідомлень. Можна встановити безкоштовний режим Автовідповідач. У цьому випадку ЗА здійснює відправку різним користувачам і новим передплатникам. У положенні Спамер повідомлення відправляються безпосередньо з бази. Запуск опції проводиться через натискання кнопки Старт.

Підводячи підсумки

Перед тим як з головою зануритися в просування аккаунта через розсилки для всієї аудиторії, варто уважно вивчити перелік спеціальних додатків. Слід розуміти, як одночасно задіяти сервіси. Якщо робити всі інструкції, слідувати представленим порад і рекомендацій, можна досягти результатів.

Моя довідка - Корисні поради