Як зробити репост в Инстаграмме до себе на сторінку з текстом: покрокова інструкція

Як зробити репост в Инстаграмме до себе на сторінку з текстом, якщо в самій соціальній мережі дана функція відсутня. Репост – це публікація на своїй сторінці поста іншого користувача із зазначенням авторства, на відміну від звичайної посилання, користувачі відразу зможуть переглядати пост і при необхідності переходити на сторінку автора.

Як зробити репост в Инстаграмме до себе на сторінку з текстом: покрокова інструкція

Існує кілька способів зробити репост разом з текстом автора без порушення авторських прав. Більшість із способів передбачають використання сторонніх додатків для смартфона.

Як зробити репост в Инстаграме на свою сторінку з текстом автора

Найзручніше робити репост на свою сторінку за допомогою програми Repost for Instagram. Процес максимально спрощений, програма англійською мовою, при цьому у функціоналі легко зможуть розібратися навіть починаючі користувачі соціальної мережі.

Щоб поділитися сподобалася публікацією із збереженням тексту від автора, необхідно слідувати інструкції:

 1. Перейти в Плей Маркет на смартфоні, вбити в пошук назву програми, завантажити його на смартфон, даючи при установці всі необхідні дозволи.
 2. Отройте офіційне додаток Инстаграмм, при необхідності увійдіть під своїм логіном і паролем.
 3. У стрічці або у розділі «Популярний» знайдіть публікацію, якою бажаєте поділитися.
 4. Отройте пост, у правому верхньому куті натисніть на значок з трьома точками для виклику контекстного меню. Виберіть пункт «Копіювати посилання».
 5. Поверніть Instagram, відкрийте програму Repost for Instagram. У програмі автоматично висвітиться публікація, посилання на яку ви копіювали раніше.
 6. Виберіть, буде відображатися інформація про автора поста при публікації.
 7. Клацніть на кнопку «Репост».
 8. Текстовий супровід публікації копіюється в буфер обміну смартфона автоматично, програма сповіщає про це користувача.
 9. Натисніть на кнопку «Відкрити Instagram» для переходу до офіційного клієнта соціальної мережі.
 10. Проводимо налаштування публікується фото через редактор, переходимо до наступного пункту з допомогою стрілки в правому верхньому кутку програми.
 11. Вставити скопійований в буфер обміну текст у вікно з текстовим описом публікації.
 12. Опублікуйте пост.

Як зробити репост в Инстаграмме до себе на сторінку з текстом: покрокова інструкція

Якщо всі маніпуляції були виконані правильно, на вашій сторінці з’явиться новий пост з посиланням на обліковий запис автора і з збереженням оригінального супровідного тексту.

Всі способи

Як зробити репост в Инстаграме до себе на сторінку з текстом за допомогою інших способів? Якщо потрібно поділитися постом в сторіс, зробити це можна за допомогою вбудованого функціоналу, для цього:

 1. Вибираємо потрібну запис у стрічці і клацаємо на неї.
 2. Внизу фотографії натискаємо на значок літачка, в меню, що відкриється, натисніть на пункт «Поділитися публікацією у своїй історії».
 3. Відриється меню додавання нової історії.
 4. У розміщеному пості буде пряме посилання на пост, який ви хочете показати своїм передплатникам.

Якщо посилання веде на закритий профіль, перегляд публікації буде недоступний для користувачів, які не підписані на сторінку.

Ще один спосіб репоста – з допомогою скріншота оригінальної публікації. Роблячи запис через repost, стежте за тим, щоб на екрані також був захоплений супровідний текст до посту.

Як зробити репост в Инстаграмме до себе на сторінку з текстом: покрокова інструкція

Необхідні дії

Роблячи репост публікації у своїй стрічці або історії в соціальній мережі Instagram, необхідно дотримуватися ряду правил:

 1. Обов’язково вказуйте посилання на автора, в іншому випадку будуть порушені авторські права, піст може бути заблокований адміністрацією соціальної мережі.
 2. Перед репостом бажано переконатися, що автор публікації не буде проти перепоста.

Додати зручну кнопку репоста в соціальній мережі користувачі просять у адміністрації неодноразово, при цьому творці Инстаграма наполягають на тому, що подібний функціонал призведе до масового порушення авторських прав.

Моя довідка - Корисні поради