Як зробити репост в Инстаграме з Айфона з текстом автора: покрокова інструкція

Як зробити репост в инстаграме з айфона — частий питання користувачів пристроїв компанії Apple. Репост історії — поширена дія учасників соціальної мережі, що дозволяє поширити інформацію серед великої кількості користувачів. Розглянемо доступні варіанти репоста.

Як зробити репост в Инстаграме з Айфона з текстом автора: покрокова інструкція

Як зробити репост в инстаграме в сториз на айфоне

Новий сервіс соціальної мережі, називається stories, не має окремої кнопки. Ця функція представлена в директе, щоб відкрити її потрібно спочатку клацнути по іконці літачка. Вона розташована біля фотографій стрічки поруч з коментарями.

Через це не всі користувачі знають, як поділитися історією іншої людини. Хоча це нескладно:

 1. Відкрийте стрічку людини і знайдіть історію, якій необхідно поділитися на власній сторінці.
 2. Клікніть по іконці літака. У вікні буде запропоновано вибрати адресатів повідомлення. Вище з’явиться напис: “додати публікацію в вашу історію”.
 3. Натисніть на цей напис. Відкриється пост, який був обраний. Тут дозволяється додати текст, розфарбувати його, розмістити додаткові фотографії або відео. Опублікуйте отриманий пост, натиснувши на відповідну кнопку айфона. Історія з’явиться протягом доби у ваших stories.

Додаткові можливості репоста в сторіс instagram

Функція додавання stories від іншої людини у свою стрічку включає невеликий редактор, який дозволяє виконувати наступні дії:

 • зміна оформлення поста — додати знімок, щоб оформити як звичайну новину инстаграма, або додати рамку і напис поточної фотографії;
 • зазначити ім’я профілю, іншими засобами зробити її унікальніше;
 • репост, як і створення нової сторіс, дозволяє додавати смайлики, гифки, створювати опитування, змінювати колір фону і тексту, а також зміст останнього;
 • коли користувач зробить репост фото або відео, воно з’явиться на його акаунті Instagram. Інші користувачі зможуть відкрити цю посаду і перейти до оригіналу, для цього достатньо натиснути на кнопку перегляду публікації.

Як зробити репост в Инстаграме з Айфона з текстом автора: покрокова інструкція

Ці функції дозволяють виділити історію, залучаючи до неї увагу.

Як зробити репост з текстом автора

Наступний спосіб репоста підійде для будь-якої платформи. Щоб поділитися історією, зберігаючи текст автора, зробіть кілька скріншотів. Вони можуть включати тільки текст або колаж фотографій разом із друкованою інформацією. Користувач також може взяти копію фотографій і скопіювати текст вручну. Знімки екрану можна обробити, а потім викласти у вигляді історії на свою сторінку. Це не самий зручний, але універсальний спосіб.

Щоб зробити знімок екрану, потрібно:

 1. На комп’ютерах натиснути клавішу Print Screen, відкрити редактор зображень і вставити її в порожнє вікно. В редакторі можна обробити її, обрізавши краю, додавши рамку і т. д. Готове зображення зберігається на комп’ютер і вставляється в історію в браузері.
 2. На смартфонах з операційною системою андроїд скріншот робиться по-різному, в залежності від виробника. На різних пристроях для цього використовуються: кнопки зменшення гучності і виключення, або кнопки home і виключення, або кнопки повернення назад і home, або тривале натискання клавіші перемикання між вікнами.
 3. На windows phone затисніть збільшення гучності і блокування екрану або додому і блокування. Перший спосіб підійде для версії 8.1 і вище, другий для більш старих.
 4. На iPhone утримуйте клавіші блокування та home.

Це універсальний спосіб, хоча іноді їм нелегко скористатися. Крім того, він не дозволяє додати посилання на автора.

Як зробити репост на айфоне на свою сторінку з відміткою

На пристроях компанії Apple можна зробити репост, використовуючи код вставки. Це офіційний спосіб, запропонований розробниками. Щоб виконати його, необхідно:

 1. Відкрити сторінку користувача, з якої здійснюється репост.
 2. Вибрати історію, якій необхідно поділитися.
 3. Викликати додаткове меню біля фотографії, натиснувши на кнопку з трьома крапками.
 4. У меню скопіювати посилання, вибравши відповідну опцію.
 5. Відкрити свою стрічку, створити нову історію і вставити скопійоване посилання.

Після цього на сторінці користувача з’явиться обрана фотографія або відео з відміткою автора. Пам’ятайте, що це можна зробити тільки з відкритими облікових записів соціальної мережі.

Додаток для репоста в инстаграме на айфон

Якщо представлені вище способи не підходять для репоста сторіс в инстаграме, скористайтеся спеціальними програмами. Це сторонні сервіси, що пропонують необхідні функції для поширення постів.

Найбільш популярний Repost for Instagram. Це програма з простим інтерфейсом англійською мовою. Для використання необхідно:

 1. Завантажити програму з App Store.
 2. Авторизуватися в програмі, використовуючи логін і пароль від аккаунта instagram.
 3. Вибрати історію, якій необхідно поділитися.
 4. Відредагувати пост і опублікувати його.

У додатку можна видалити посилання на автора оригінального поста, але для цього потрібно придбати платну версію.

Як зробити репост в Инстаграме з Айфона з текстом автора: покрокова інструкція

Другим за популярністю виступає Quickly repost for Instagram. Ця програма також відоме під назвою InstaSave. Він пропонує розширену функціональність, в порівнянні з попереднім додатком. У Quickly repost for Instagram користувач може не тільки поділитися історією іншої людини, але також зберегти її на свій пристрій. Безкоштовно доступна функція видалення автора.

Моя довідка - Корисні поради