Як зробити репост в Инстаграме: топ кращих способів

Складно уявити сучасні соціальні мережі, такі як ВКонтакте, Фейсбук або Твіттер, без функції репоста. Опція дозволяє ділитися думками, враженнями й подіями з навколишнім світом і друзями на своїй сторінці.

Однак репост в Инстаграме за рахунок функціонала соціальної мережі зробити неможливо. Потреба користувачів, незважаючи на постійні оновлення сервісу, система не задовольняє, тому з’явилося безліч сторонніх додатків, які допомагають здійснити необхідну дію.

Для кожної операційної системи розробники роблять окремі програми, які відрізняються набором функцій, але допомагають вирішити головну проблему – здійснення репоста запису в Инстаграме.

Репост за допомогою коду вставки

Розробники соціальної мережі Instagram пропонують один єдиний офіційний спосіб, як зробити репост запису. Метод код вставки дозволяє ділитися інформацією тільки з відкритих профілів користувачів, через посилання або додаток WhatsApp. Щоб виконати процедуру, потрібно провести кілька дій:

 • відкрити потрібний профіль в Instagram;
 • вибрати цікаву запис і відкрити її;
 • знайти правий верхній кут і натиснути на згорнуте меню у вигляді трьох точок;
 • вибрати одну з відповідних будівництв «Копіювати посилання», «Поділитися в WhatsApp».

Як зробити репост в Инстаграме: топ кращих способів

Репост в Инстаграме вручну

Незважаючи на велику кількість розроблених програм, деякі користувачі не можуть завантажити їх. Інші, що викачали, встановлювали програму, але не наважувалися довірити всесвітньої мережі свої особисті дані, які необхідно надати при реєстрації.

Крім того, репост, виконаний за допомогою мобільних додатків, буде мати водяні знаки на картинці з посиланням на автора.

Зверніть увагу! Всі програми для репостов вимагають ввести логін і пароль від особистого облікового запису.

Найбезпечніший спосіб зберегти вподобане фото – ручний. Можна сфотографувати картинку, відкриту на одному смартфоні, іншим, або здійснити репост з допомогою скріншота. Останній варіант дозволяє зберігати знімки, і головне, всю статтю, разом з оригінальним підписом автора.

Читайте також:
Невзаємні підписки у Инстаграме (Instagram)

Відомо про кілька методи, що дозволяють репостить фото. Перший виконуватися через телефон, другий – за допомогою комп’ютера.

Спосіб 1:

 • вибрати потрібний обліковий запис через новини про автора або всі статті;
 • відкрити потрібну запис в стрічці;
 • здійснити скріншот. На моделях iPhone і деяких Самсунгах достатньо натиснути кнопку «Додому» і включення живлення;
 • завантажити збережене зображення, як звичайну картинку;
 • упевнитися, що ім’я автора поста добре видно на фото.

Як зробити репост в Инстаграме: топ кращих способів

Активне посилання на автора можна зробити 2 методами:

 • здійснюється посиланням на автора автоматично за допомогою функції «Зазначити людини»;
 • виконується вручну через написи в коментарях до запису, через символ @, вказавши відразу після нього нік користувача.

Спосіб 2:

Через сайт stapico.ru можна скачати будь-яку вподобану фотографію і завантажити її на комп’ютер. Для того щоб виконати дію, потрібно:

 • через сайт знайти акаунт у соц. мережах;
 • ввести ім’я користувача відразу після найменування сайту;
 • відкривши потрібний файл, вибрати функцію «завантажити фото»;
 • використовуючи можливості збереження, додати потрібне фото в instagram за допомогою публікації в свій аккаунт.

Спеціальні програми для репостов в Instagram

Розробники додатків через GooglePlay або AppStore пропонують великий асортимент програм для репоста в Инстаграме. Магазин пропозицій дозволяє вибрати відповідну утиліту, в залежності від операційної системи, встановленої на вашому пристрої.

Найбільшою популярністю у відвідувачів користується програма Regrann. Щоб встановити будь-яку утиліту на телефон, достатньо в магазині її вибрати і завантажити. Після установки програми, для того, щоб репостнуть фото в Инстаграме, доведеться розібратися з функціями.

Проте багато користувачів інтуїтивно орієнтуються в системі. Якщо інформація в утиліті незрозуміла, завжди можна знайти статті через пошук з потрібним керівництвом.

Як зробити репост в Инстаграме: топ кращих способів

Стандартна процедура репоста:

 • необхідно відкрити програму;
 • знайти необхідний запис з пошуку користувачів і хэштегам або каруселі новин;
 • у потрібного запису вибрати згорнуте меню у вигляді 3 точок;
 • у розгорнутому меню вибрати рядок «Поділитися»;
 • через вікно, що з’явилося, вибрати потрібну іконку Инстаграма.

Зверніть увагу! Програми для репоста в Инстаграме швидко застарівають після оновлення соціальної мережі. Після виходу нової версії Instagram доведеться завантажити нове.

Як зробити репост в Инстаграме на android

Для тих, хто задумався, як зробити репост фотографії на пристроях android, доведеться зайти в магазин google play, зробивши пошуковий запит «Instagramrepost». У новоствореній вкладці ви дізнаєтеся про більш сотні розроблених програмістами додатків, придатних для здійснення репоста.

Читайте також:
Спогади в Инстаграме: що це і як зробити

Деякі з них дозволяють виконати передачу поста з однієї соціальної мережі в іншу, наприклад, з Инстаграма в ВК або в Фейсбук.

Зверніть увагу! Instagram дозволяє своїм користувачам ділитися створюваними публікаціями в інших соц. мережах, за допомогою функціонала додатка, який зберігає фото через функції створення поста або його зміну.

Щоб його виконати, буде достатньо поставити бігунок в потрібне положення.

Найпопулярніші версії утиліт представлені розробками «RepostforInstagram», «Regrann» і «Инстарепост». Перше додаток має більше 10 млн. скачувань, а наступні перетнули межу в мільйон нових користувачів.

Деякі програми дозволяють не тільки робити копію записів або фотографій, але і дають можливість додати блискітки, мерехтіння і блиск, інші спецефекти при публікації.

Можливості стороннього додатка бувають обмежені обов’язком вказувати користувача і розміщувати на репосте свою емблему. У деяких утилітах ці недоліки можна уникнути за рахунок платних послуг.

Як зробити репост в Инстаграме: топ кращих способів

Як зробити репост в Instagram на IOS

Процес створення репоста на Айфоне виглядає аналогічно android. В магазині AppStore завантажуємо будь вподобане додаток, вибираючи з особистих переваг, кількості скачувань та рейтингу користувачів.

Відкриваємо завантаження і налаштовуємо в налаштуваннях. Переживати, як налаштувати не потрібно, – більшість програм мають інтуїтивне управління, і ними дуже швидко виходить оволодіти в процесі, поки користуєшся.

Використання програми RepostforInstagram

Найпопулярніше додаток, для тих, хто стверджує, що поділитися з опублікованими не може через Instagram – RepostforInstagram. Крім нього, відомо ще багато хороших утиліт, наприклад сервіс, Onemorepost, що дозволяє репостнуть фотки в потрібну соцмережу.

Windowsphone, як і інші смартфони, підтримує функцію скріншота в новій версії, завдяки якій вдається зберігати фотографії без сторонніх додатків і відправляти в інші соц.мережі.

Незважаючи на те, що офіційний репост Instagram є заборона, не дозволяється використовувати сторонні програми тільки номінально. Встановити і почати працювати дуже просто, так само, як і видалити будь-який додаток. Працює сервіс доступний відразу після установки і відкриття на смартфоні.

Читайте також:
Як відновити пароль в Инстаграме якщо забув електронну пошту і Facebook

Користуватися і як саме користуватися можливостями додатків для репоста, вирішує кожен користувач самостійно. Деякі вибирають тільки фотографії, але зображення можуть знадобитися спільно з текстом, виставленим іншим користувачем.

У такому разі достатньо скористатися ручним варіантом копіювання інформації. Скріншот екрану можна зробити на багатьох смартфонах, якщо затиснути одночасно кнопку подачі живлення і кнопку «home».

Моя довідка - Корисні поради