Як зробити репост в Инстаграме – простий спосіб

Instagram – популярна платформа для обміну фотографіями, відео, перегляду публікацій відомих людей і популярних блогерів. Соціальна мережа Instagram давно перейшла на новий рівень. Якщо раніше можна було ділитися матеріалами відео і фото на своїй сторінці. Власники соціальної мережі Instagram пішли далі, додали сучасну функцію сториз.

Для чого потрібні сториз в instagram? По – перше, можна поділитися не тільки своїми мультимедійними файлами, а також надіслати публікацію іншого користувача або історію популярного людини в директ особистим повідомленням. По – друге, вести прямі ефіри, знімати онлайн історії і ділитися з передплатниками. Вказувати геодані, приміряти різні маски, використовувати фільтри для обробки зображення додаючи стікери.

Кожен впевнений користувач і новачок знають, як опублікувати власні сторіс. Однак постійні оновлення мобільної версії Instagram несуть з собою все більше нових можливостей. Крім того, можна розміщувати чужі фотографії і відео, також можна надіслати другові.

Про те, як зробити репост історії в инстаграме, розповімо нижче.

Як зробити репост в Инстаграме  простий спосіб

Репост сторіс в instagram

Давайте спочатку розберемося, що означає репост сторіс, це коли ви хочете поділитися історією одного в инстаграме, розмістивши її на своїй сторінці. Розміщувати і ділитися можна матеріалом, як власним, так і своїх підписок.

Є один маленький нюанс, про який необхідно знати. Як і всі соціальні мережі Instagram має налаштування публічності. Якщо користувач не хоче обмежувати доступ до своєї сторінки, але при цьому не бажає, щоб інші користувачі не розміщували на своїй сторінці. То він просто обмежує доступ, а також в налаштуваннях історії, активує опцію, яка не дозволяє ділитися сториз.

При цьому переглядати опубліковані історії в инстаграме можуть всі передплатники профілю.

Отже, як можна без спеціального додатка зробити репост історії. В першу чергу необхідно вибрати користувача, чиїм сторіс в instagram хочемо поділитися. Починаємо переглядати його сториз. На нижній панелі, з правого боку, є іконка конвертик – літачок. Клікаємо по ній. Знизу спливає список ваших передплатників, виберете, користувача, якому ви хочете відправити, навпаки користувача, натисніть на прямокутну кнопку синього кольору «поділитися», наступний крок, натисніть готово.

Читайте також:
Як відповідати на питання в Инстаграмме в історії: з фото

Таким чином, можна відправити сториз в Direct вашим передплатниками. Якщо звичайно, користувач не поставив обмеження на функцію «дозволити поділитися історією».

Увага! Всі опубліковані сторіс доступні протягом 24 годин. Якщо ви відправили в директе чужу сториз і людина не зайшов для перегляду, то на наступний день буде не доступна.

Також можна розмістити за допомогою скріншота сториз. Скріншот – це фотографія екрану. Такий спосіб найбільш універсальний, він працює не тільки на Андроїд, але і Айфон, і на комп’ютері. Скрін в пам’яті пристрою збережеться. Розмістити скрін тільки вручну.

Програми для репостов сторіс

Якщо хочете розмістити чужі stories в своєму сторіс, то варто розглянути варіант установки спеціальних програм.

Так як офіційна версія для мобільних пристроїв Instagram, не надає функції по репосту чужих сториз в свої історії. То програмісти не стоять на місці і розробили спеціальні мобільні додатки, які дозволяють завантажувати на телефон не тільки вподобані фотографії, але й відеоролики.

В першу чергу, необхідно завантажити потрібну програму. Завантажити програму для збереження історії в instagram власники смартфонів Android можуть з Play маркет, а власника пристроїв корпорації Apple з App Store.

Важливо! Не всі програми, які будуть запропоновані, здатні тільки зберегти на ваш пристрій, а поділитися тільки вручну. Спеціальна програма автоматичного репоста існує для смартфонів.

Знаходимо додаток repost for instagram, завантажуємо його, після установки і появи ярлика, дійте нашої інструкції:

 • Проходимо процес авторизації в додатку, вводимо логін і пароль від аккаунта instagram.
 • Далі вибирайте матеріал та дії, які необхідно зробити: зберегти або поділитися.
 • Репост можна зробити з пошуку публікації по хештегу або по імені профілю.
 • Читайте також:
  Накрутка Instagram — помилки новачка

  Програма repost for instagram – це одна з перших програма, яка користується популярністю, і донині серед користувачів. Воно працює на платформі Андроїд. Якщо використовуєте пробну версію, то при розміщенні на матеріалі буде водяний знак додатків.

  Для власників Айфон, теж є такі програми. Пару трійку хороших програм в App Store. Деякі з них платні. Але функціонал від цього не змінюється. Алгоритм робіт з усіма програми практично не змінюється:

  • Викачуємо і встановлюємо програму;
  • Вводимо логін і пароль від инстаграма, якщо запросить;
  • Вибираємо мультимедійних потреб;
  • І розміщуємо на своїй сторінці в історії.

  Для всіх типів мобільних телефонів, є програми, які завантажують відео або фото за посиланням. Для цього достатньо скопіювати посилання в буфер обміну. Вставити в програму і завантажити файл на свій пристрій. А після цього розмістити на своїй сторінці.

  Вирішивши поділитися мультимедією одного або іншого користувача, краще запитати на це дозвіл, щоб уникнути блокування профілю. Ще один хороший варіант, зазначити профіль, у кого ви запозичили матеріалу для опублікування, тим самим, не порушуючи жодних авторських прав.

  Як ми бачимо з вищесказаного, завжди можна знайти спосіб поділитися цікавим контентом зі своїми друзями. Головне-знайти потрібну програму і далі діяти за інструкцією. І головне пам’ятайте, сториз доступні лише добу.

  Моя довідка - Корисні поради