Як зробити репост в Инстаграме на свою сторінку: покрокова інструкція

Як зробити репост в Инстаграме на свою сторінку, щоб публікацію змогли подивитися інші передплатники вашої сторінки? Існує кілька способів ділитися чужими постами в своєму обліковому записі, при цьому всі вони реалізуються з допомогою сторонніх інструментів з-за відсутності подібного функціоналу в самій соціальній мережі. Instagram постійно оновлюється, при цьому адміністрація функцію перепоста не поспішає додавати. Така позиція пояснюється прагненням зберігати авторські права усіх людей.

Як зробити репост в Инстаграме на свою сторінку: покрокова інструкція

Нижче будуть розглянуті зручні та легкі способи зробити репост запису, просто дотримуйтесь інструкції покроково, тоді проблем не виникне.

Як робити репост в Инстаграме на свою сторінку

Найпростіший спосіб репостнуть запис – зберегти публікацію на смартфон і опублікувати її самостійно у своєму профілі. Спосіб реалізується за допомогою скріншотів.

Щоб зробити перепост, необхідно:

 1. Відкрийте офіційне додаток Instagram, авторизуйтеся на сторінці під своїм логіном і паролем.
 2. Знайдіть в стрічці, в розділі «Вибране» або через пошук потрібну публікацію.
 3. Встановіть екран, зробіть скріншот з допомогою затиснення комбінації кнопок на смартфоні. У більшості випадків працює комбінація «кнопка живлення + клавіша збільшення гучності». В деяких смартфонах зробити скріншот можна за допомогою відповідної кнопки в шторці повідомлень.
 4. Відредагуйте знімок екрана, обрізавши його в потрібному форматі.
 5. Знову відкрийте програму соціальної мережі.
 6. Додайте новий пост з допомогою кнопки + в нижній частині екрана.
 7. Обріжте фото при необхідності, застосуйте фільтри.
 8. На фінішному етапі публікації введіть нік автора публікації у вікно з супровідним текстом, починаючи з символу @.

Як зробити репост запису до себе на сторінку в Инстаграмме

Як зробити репост в Инстаграме до себе на сторінку, за допомогою сторонніх додатків? В маркеті досить багато різнопланових програм, які допомагають ділитися на своїй сторінці постами, відео, фотографіями інших користувачів соціальної мережі.

Як зробити репост в Инстаграме на свою сторінку: покрокова інструкція

Найзручнішими прийнято вважати додатки Insta Repost for Instagram, Repost for Instagram, всі вони працюють за ідентичного принципом:

 1. Необхідно скачати і встановити на свій телефон софт з маркету.
 2. Увійти через додаток в свій аккаунт Instagram.
 3. Знайти потрібну публікацію, у правому верхньому кутку натиснути на значок з трьома точками для виклику контекстного меню.
 4. Вибрати пункт «Поділитися».

Пост буде повторно опублікований на вашій сторінці у соцмережі, при цьому на картинці буде присутня позначка автора і водний знак самого додатка. Щоб прибрати водний знак, необхідно придбати платну версію програми.

Адміністрація соціальної мережі використання сторонніх додатків не схвалює. Єдиний рекомендований самими розробниками Instagram спосіб – за допомогою коду публікації. Процес включає кілька кроків:

 1. Виберіть публікацію в соціальній мережі.
 2. Викличте контекстне меню за допомогою значка з трьома крапками в правій частині екрана.
 3. Скопіюйте посилання на публікацію.
 4. Вставте посилання у редактор записів і опублікуйте пост. Автоматично буде додано посилання з ім’ям автора посту.

Спосіб з кодом працює тільки для записів в облікових записах, які відкриті для всіх користувачів.

Необхідні дії

Простіше всього за допомогою наявного функціонала соціальної мережі ділитися чужими записами у своїй сторіс. Дана функція вважається базовою, установка стороннього софту не потрібно.

Послідовність дій:

 1. Відкрийте потрібну фотографію.
 2. Внизу біля значка лайка натисніть на зображення літачка.
 3. У меню, клацніть посилання «Додати публікацію в сторіс».
 4. Відредагуйте пост через редактор, можна додавати смайлики, посилання на автора, текст тощо (як при публікації стандартної історії).

Публікувати також можна історії, в яких був згаданий ваш аккаунт. Для того, щоб поділитися історією з іншими клієнтами без установки додаткових програм, необхідно:

 1. Перейти в Директ. Туди буде надіслано повідомлення про те, що ваше ім’я було згадано в історії іншого користувача.
 2. Під повідомленням буде розміщена кнопка для швидкого репоста запису в сторіс.

Як зробити репост в Инстаграме на свою сторінку: покрокова інструкція

Які проблеми можуть виникнути при репосте

Ми розглянули, як зробити репост історії в Instagram до себе в історію, вкажемо ще кілька проблем, з якими користувачі можуть зіткнутися в процесі перепоста.

Головна проблема – велика ймовірність порушення авторських прав. Щоб не потрапити під блокування з боку соціальної мережі за порушення правил роботи сервісу, обов’язково вказуйте посилання на автора фотографії, якою ви ділитеся у своєму акаунті.

Друга проблема – репост публікацій із забороненими в країні матеріалами. Перед публікацією бажано ознайомитися з контентом і переконатися в тому, що в ньому немає ніяких заборонених матеріалів. Публікація забороненої інформації може обернутися не тільки блокуванням, але й кримінальною відповідальністю.

Моя довідка - Корисні поради